Gönderen Konu: Finasteride degisim yok ama dokulme de yok  (Okunma sayısı 931 defa)

Snowly12

• Hero Member
Finasteride degisim yok ama dokulme de yok
« : 27 Mart 2023, 01:11:42 »
Merhaba arkadaslar. 2 seneyi gecti finasteride kullanimim sacimda cok pozitif bir gelisme yok fakat negatif bir degisimde yok. 2 sene oncesiyle ayni.

Sorum su; Genetik dokulmesi olan birisi 24-26 arasi kesin olarak sac kaybi yasarmiydi normal kosullarda?

duck

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Finasteride degisim yok ama dokulme de yok
« Yanıtla #1 : 27 Mart 2023, 04:22:27 »
anti-androjenlerin ana görevi var olan saçları korumaktır yeniden büyüme bonus olarak kabul edilir ve çoğu kişide görülmez
iki senede hiçbir değişim yoksa ilaç işine yaramış demektir ve genetik dökülmen varsa bu yaşalr aralığında saç kaybetmemen oldukça düşük ihtimaldi
yeniden büyüme için dutasteride kullananlar var finasteride'den yeniden büyüme görmeyenler geçiyorlar
fakat şöyle bir sıkıntı var ki birçok kişi geçtikten sonra oldukça yoğun bir dökülme farkettiler ben de sırf bundan dolayı dutasteride'den tekrar finasteride'e geçtim
sana tavsiyem benim yaptığım gibi açık bölgelerin varsa iyi bir merkezde ektirip yanında finasteride'e devam etmen yönünde

Günlük 0.5 mg Dutasteride

Önerilerim Doktor Tavsiyesi Değildir

Ekim merkezi Ahmet Tosun
Greft sayısı 4500
Ekim tarihi 14.03.2023
[/U

Hakan Hakkn

• Full Member
« Yanıtla #2 : 27 Mart 2023, 19:12:41 »
Kaç ay sonra dökülmen tamamen durdu

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 27 Mart 2023, 22:00:58 »
İlaç çalışıyor demek ki hocam geriye gitmemesi görevini yerine getirdiğine işarettir.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

rx0830

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 29 Mart 2023, 10:34:03 »
evet finasterid cok mantikli olmus dokulmeyi kesmek icin..topikal mi kullaniyorsunuz? son trend lipozomal form en ideali bu durumda

Facebook Twitter Instagram