Gönderen Konu: Dr Hakan Doğanay 2348 greft saç+ 1020 greft sakal.. 22-23 ocak 2018  (Okunma sayısı 68925 defa)

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Bu ekime olmamış demek adaletsiz bir tavır olur bence açık alan fazla greft sayısı alana göre düşük sonuç çok doğal saç yönleri çok profosyonel 2 seans yapılması gereken bir kafa ve ekim öncesi saçlar çok cansız kendi saçlarıda dökülmüş bu arkadaşın 2 bir sıklaştırma ile bu sonucun üzerine enfes sonuç olur.
birader sen benim sac ekimime yorum yapmak istersen lütfen yapma,!!sac yönleri çok iyi doğallık iyi olmuşta ne demek  bu ekim için...bide adaletten bahsetmişsin ,iyi niyetinden şüphe ediyorum..

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arada bir iki tane saç eken kişinin fanı çıkıyor, şimdiye kadar dürüstçe ve sakince paylaşım yaptım, yüzlerce ekim gördüm ama saçın önünün bir halta benzemediği en iğrenç ekim benim saç Ekimim oldu, berbat ötesi daha açık konuşayım, buraya bile en iyi resimleri atıyoruZ yeni yıkanmış açıklığı kapatmak için öne taranmış hali.. gün içindeki bir halini atsak saç hiç çıkmamış bile diyen olur, açıkçası para iadesi iateyeceğim ama Antalya’ya gitme şansım şuan yok, Mayıs’ta anca giderim yani 16 ay falan olmuş olacak..

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arada bir iki tane saç eken kişinin fanı çıkıyor, şimdiye kadar dürüstçe ve sakince paylaşım yaptım, yüzlerce ekim gördüm ama saçın önünün bir halta benzemediği en iğrenç ekim benim saç Ekimim oldu, berbat ötesi daha açık konuşayım, buraya bile en iyi resimleri atıyoruZ yeni yıkanmış açıklığı kapatmak için öne taranmış hali.. gün içindeki bir halini atsak saç hiç çıkmamış bile diyen olur, açıkçası para iadesi iateyeceğim ama Antalya’ya gitme şansım şuan yok, Mayıs’ta anca giderim yani 16 ay falan olmuş olacak..

Senin adına gerçekten üzüldüm kardeşim. Bizim nasıl sonuçlanacak bilmiyoruz tabiki. Senin ekim fotoğraflarını 8 ay felandı sanırım kendi ekimim öncesi neden böyle diye, Hakan beye göstermiştim. Çok umutluydu çıkacak inşallah demişti. Bu konularda neden şu sebepten oldu denilemiyor acaba, gerçekten bilinmiyormu? Anlaşılır gibi değil.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları

Büyük geçmiş olsun tekrardan ...
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben ekilenin en fazla % 20'sinin falan çıktığını düşünüyorum. Bin de sakal takviyesi yapılmış, ki sakal normal saça göre x 2 kapatıcılık. Para iadesi istemekle haklısın, bu saçın katiyen oluru yok.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Senin adına gerçekten üzüldüm kardeşim. Bizim nasıl sonuçlanacak bilmiyoruz tabiki. Senin ekim fotoğraflarını 8 ay felandı sanırım kendi ekimim öncesi neden böyle diye, Hakan beye göstermiştim. Çok umutluydu çıkacak inşallah demişti. Bu konularda neden şu sebepten oldu denilemiyor acaba, gerçekten bilinmiyormu? Anlaşılır gibi değil.
çıkmadığı zaman her doktorun klasik sözü, kendi saçı dökülmüştür olur. açıklaması yok çıkmadı malesef.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
14. Ay merak edenler için atıyorum son foto atışım olacak, başarı sıfıra yakın, hoca ile 1-1.5 ay içinde görüşüp gereğinin yapılmasını isteyeceğim son durum budur

gomis0835

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun. Üzüldüm sonuca bakalım bizim nasıl olacak.

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun. Üzüldüm sonuca bakalım bizim nasıl olacak.
teşekkür ederim, umarım sizin iyi olur. hayal edip o hayalin çok uzağında kalınca insan yıkılıyor

ortega

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun..hakan hoca umarım en iyi şekilde durumu düzeltir bir nebzede olsa içini rahatlar..

gry09

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun..hakan hoca umarım en iyi şekilde durumu düzeltir bir nebzede olsa içini rahatlar..
Teşekkür ederim, ben de öyle umut ediyorum.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Senin durum ne oldu dostum? İade ve revizyon için ne dedi hoca?

byata

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim çok geçmiş olsun bendede durum beklenilen sonuca ulaşmadı.Ekibin ektiği kişilerde ciddi hatalar yaptığı kökleri öldürdüğü ortada. Birde süreçte hiç arayıp sormamaları fotoğraf istememeleride işlerini nekadar ciddi yaptıklarını gösteriyor. İade konusunda ümitlenme ben hakan hocaya fotoğraflarımı atıp görüştüm. Olmadığını kabul ediyor ama fotoğrafla olmaz bu çok suistimal edildi (sanki millet photoshop yapıyor)  buraya gelmen gerek, ben bizzat kendim ekim yapıp tamamlarım diyor.  Hatta başka yöntemde söyledi ancak bana mantıklı gelmedi. Kendi yapacağı ekimide kabul etmedim. Para herzaman kazanılır ama bu işte referans kazanmak kolay değildir. Ki ben ismi duyulmuş bir ekimciyi bir nekroz yaptığı hastadan elemiştim.  Artık İstanbul da görüştüğüm bu ekimimin hatalarını bana gösteren başarılı ekimleri olan bir yerle görüştüm orada yaptırmayı planlıyorum.  Paramızın bir kısmı çöpe gitti diyebiliriz. Geçmiş olsun hepimize.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kardeşim çok geçmiş olsun bendede durum beklenilen sonuca ulaşmadı.Ekibin ektiği kişilerde ciddi hatalar yaptığı kökleri öldürdüğü ortada. Birde süreçte hiç arayıp sormamaları fotoğraf istememeleride işlerini nekadar ciddi yaptıklarını gösteriyor. İade konusunda ümitlenme ben hakan hocaya fotoğraflarımı atıp görüştüm. Olmadığını kabul ediyor ama fotoğrafla olmaz bu çok suistimal edildi (sanki millet photoshop yapıyor)  buraya gelmen gerek, ben bizzat kendim ekim yapıp tamamlarım diyor.  Hatta başka yöntemde söyledi ancak bana mantıklı gelmedi. Kendi yapacağı ekimide kabul etmedim. Para herzaman kazanılır ama bu işte referans kazanmak kolay değildir. Ki ben ismi duyulmuş bir ekimciyi bir nekroz yaptığı hastadan elemiştim.  Artık İstanbul da görüştüğüm bu ekimimin hatalarını bana gösteren başarılı ekimleri olan bir yerle görüştüm orada yaptırmayı planlıyorum.  Paramızın bir kısmı çöpe gitti diyebiliriz. Geçmiş olsun hepimize.
Senin konun var mıydı burada kardeşim?

Facebook Twitter Instagram