Gönderen Konu: Varolan agresif dokulmenizi frenlemek  (Okunma sayısı 2097 defa)

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Varolan agresif dokulmenizi frenlemek
« : 31 Ocak 2018, 07:40:42 »
 Yeni arastıran arkadaslar saçınızda dokulme hızlı bir sekilde devam ediyorsa gidip sakın ekim yaptırmayın.Ekilen saç çıkar olanlar dokulur gene sonuc alamazsınız.Finasteridi arastırın uymuyorsa yan etki falan tırstım diyorsanız bloker losyonlar var ru var spiro var folixir aga losyon falan var finasteridin yerini ne kadar tutar bilmem ama en azından dokulmenizde işe yarıyormu bir denersiniz yarıyorsada bunlardada kullanım bir omur boyu.

gelirsenekime

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Varolan agresif dokulmenizi frenlemek
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2018, 00:06:15 »
Yeni arastıran arkadaslar saçınızda dokulme hızlı bir sekilde devam ediyorsa gidip sakın ekim yaptırmayın.Ekilen saç çıkar olanlar dokulur gene sonuc alamazsınız.Finasteridi arastırın uymuyorsa yan etki falan tırstım diyorsanız bloker losyonlar var ru var spiro var folixir aga losyon falan var finasteridin yerini ne kadar tutar bilmem ama en azından dokulmenizde işe yarıyormu bir denersiniz yarıyorsada bunlardada kullanım bir omur boyu.

23 yaşındayım.Şuan aynen dediğin gibi yapıyorum abi.Fakat şöyle bir paradox var.Ekim yapmak için belli bir açıklığa kavuşmak lazım.Yani kişi var 19 yaşında nw 6 falan.O zaman ekim yaptırabilir.Peki benim şuan ekim yapmak için belli bir açıklığım yok ama ekim yapana kadar dökülmeyi bloke edersem.Yine belli bir açıklık olmayacak.O zaman bir an önce dökülsün de ektirim moduna giriyorum.İlaç falan saçma geliyor.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2018, 10:10:47 »
çiftbakıs açısı var dokulen dokulsun sonra rahat rahat ektireyim 2.cisde olanda dokulmeyi azaltayım oyle ektireyim .cevabı kişiye kalmış ben 2.yi seçtim
şimdi genclikte saçsız gezemicem dokulurken işkence her an yavas yavassaçlar gidiyor dedim donorde kısıtlı dedim sonsuz değil sonucta kimsenim donoru dokulme artarsa geen az az ektiririm dedim.kırılma noktası şu bence cevapta donor sınırdız değil.ondan dokulmeyi azaltıp açıkları kapayıp yarın obur gunde ilaca rağmen açılmalar olursa ona gore ektirmek daha mantıklı geliyor bana
saçları ekmeydi dersin

TonyMontana

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Nisan 2018, 23:57:26 »
Çok doğru bir konuya değinmişsiniz. Ben 29 yaşımda ekim yaptırdım. Dökülmenin hızlı olduğu zamanı geçtim diye düşünüyorum. Bundan 4-5 sene önce henüz nw3-4 iken yaptırsaydım ön çizgim yarım cm öne alınır, şakaklar doldurulurdu.  Ancak bu güne geldiğimde ön taraf diğer taraflara göre orantısız bir şekilde sık, ön çizginin 2 cm arkası neredeyse boş geri kalan bölümler ise seyrek kalmış olurdu.

20-25 yaş arası ekim yaptıran arkadaşların kısa süreli bir mutluluk sonrası orantısız bir saç yapısıyla karşı karşıya kalmamaları için özellik bu yaş aralığında ekim yaptırmalarını doğru bulmuyorum.
The World is Yours

Facebook Twitter Instagram