Gönderen Konu: Saç ektirmeyi düşünüyorum başarılı olur mu?  (Okunma sayısı 2084 defa)

sosyalkel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ektirmeyi düşünüyorum başarılı olur mu?
« : 06 Şubat 2018, 23:50:47 »
Merhaba arkadaşlar. Forumu bir süredir takip ediyorum. Saç ektirmeyi düşünüyorum. Yaşım 29, dökülme kalıtımsal, liseden beri dökülüyor. Artık dökülme durdu diyebilirim.

Sizce donör bölge iyi mi? Kaç greft çıkar? Yoğun saçlar için kaç greft gerekir? Dr. Özgür Nalbant'a danışıcam başka hangi doktorlarla konuşmalıyım? Benzer dökülmeyle ektiren var mı? Sonuçları nasıl oldu?

Fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.  :)

sosyalkel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ektirmeyi düşünüyorum başarılı olur mu?
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2018, 23:52:43 »
Donör bölge yakın çekim fotoğrafını paylaşıyorum.
  • Ekim Tarihi: 07.09.2022
  • Ekim Merkezi ismi The Hair Clinic
  • Greft Miktarı 5800
  • Yaşınız 33

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 07 Şubat 2018, 08:04:33 »
patlatsalar 5 6 bin o saçı çok değiştirir kapatır heryeri
saçları ekmeydi dersin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 07 Şubat 2018, 11:52:40 »
Yaptırdığınız doktora bağlı olarak başarı oranı degişir ve var olan saçlarınızı da güçlendirirseniz medikal tedaviler ile çok daha güzel olur.

Yaklasık 5000 greftlık bir operasyon ile güzel bir sonuç alırsınız başarılı bir doktorda

Global Moderator

sosyalkel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 07 Şubat 2018, 13:15:02 »
Yaptırdığınız doktora bağlı olarak başarı oranı degişir ve var olan saçlarınızı da güçlendirirseniz medikal tedaviler ile çok daha güzel olur.

Yaklasık 5000 greftlık bir operasyon ile güzel bir sonuç alırsınız başarılı bir doktorda

Hangi doktorlarla görüşmeliyim. Siz bu konuda çok tecrübelisiniz tavsiye verirseniz çok sevinirim. Bir de hangi medikal tedaviler uygulanabilir?
  • Greft Miktarı 5800
  • Yaşınız 33

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 07 Şubat 2018, 17:01:09 »
Büççene göre

Maddi sıkıntım yok diyorsan Dr koray erdoğan.

Dr Hakan doğanay şeklinde araştırabılırsın.
Global Moderator

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 07 Şubat 2018, 17:59:42 »
Foruma hoşgeldiniz.
Bu zamanlarınızı saçsız geçirmemek ve psikolojik yönden rahatlamak için bence biran önce ekim yaptırınız. Dr ler ile ilgili bilgileri süreğen ekimlerini ve sonuçlarını sitemizde bulabilirsiniz.
Saç yapınız ise klasik dökülme tabiri ile güçsüz bir formda. Bunun için Hintell in dediğine katılıyorum. Medikal tedavi uygulanacak öncelikle. Dökülen bölge için 4500 - 5000 greft banada yeter gibi geliyor.
Sitemizde Onlinekonsultasyon kısmından kayıtlı Dr lerden bilgi alabilirsiniz.
Bütçe olayına gelirsek iyi bir ekim için tahmini karşılaşacağınız rakamlar aynı olur. Bütçeyi biraz zorlar ama Koray Erdoğan tercihimdir.
Selamlar...

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 08 Şubat 2018, 02:39:47 »
üzücü bir haber vereyim dökülme durması diye bişi yok. o tepedeki saçları büyük ihtimal kaybedeceksiniz. size tavsiyem finasteride kullanıp bir ekim yaptırın veya kullanmayın sadece öne yaptırın. arkaya sonra ektirirsiniz.

Kaya

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 08 Şubat 2018, 03:12:40 »
Ilk planda 3K onlere ektirip, 1-2 sene sonra vertexe yine 3K'lik ikinci ekimi dusunmelisiniz.

Onler hemen hemen tamamen dokulmus, o bakimdan beklemenizin bir faydasi yok yasiniz itibariyla dokulmenizin devam etme durumu soz konusu olsa bile. Vertex'inizdeki dokulme devam ediyor sanki. Ilk ekimden sonraki bekleme surecinde vertex'in daha cok acilip acilmadigini takip eder, dokulmenin bittiginden emin olduktan sonra ektirirsiniz.

Butceniz ne kadar?

sosyalkel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 08 Şubat 2018, 20:32:54 »
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Finasterid kullanmaktan korkuyorum, yan etkilerinden dolayı. Daha önce proscar aldım 5'e böldüm 2 gün kullandım ve cinsel isteksizlik yaşadığımı sandım. Sonra ürolog bir arkadaşımla bu konuyu görüştüm, 60-70 yaşlarında prostat hastalarına günlük 5 mg proscar verdiğini ve hastaların hiç birinde iktidarsızlık şikayeti olmadığını söylemişti. Hatta direkt arkadaşımın tabiriyle hastalar "dipçik" gibiymiş  ;D "Zaten 2 günde etki etmez seninki psikolojik de olsa sorun yaşadığın için kullanmamanı tavsiye ederim" dedi.

Finasterid kullanıyor musunuz? Korkulacak bir madde mi? Proscar alıp 5'e bölüp kullanmak mantıklı mı? Eğer kullanmaya karar verirsem ekimden önce mi başlamak gerekir?

Doktorlardan önce size danışma sebebim şuydu aslında. Konuya yabancı olduğum için yanlış bir karar vermek istemedim. Tabii ki lise zamanlarımdaki saçları istiyorum ama pek mümkün görünmüyor. Sadece önlere ekim yapılsa tepe açık olduğu için kötü bir görüntü olmaz mı? Vertexe de ekim yapılsa, dökülünce yine sıklaştırma ekimi yapılamaz mı?

Bu arada Koray Erdoğan en iyisi sanırım ama bütçemi aşıyor ne yazık ki. Bu işe 10.000 TL ayırabiliyorum şu an. Daha düşük fiyat olsa tabii ki daha çok işime gelir. Bu bütçeyle hangi doktorları tavsiye edersiniz? Yada bütçemi ayarlamak için beklemek mi daha mantıklı olur?

Bir sürü soru sordum yine size gerçekten çok teşekkür ederim. iyi ki böyle bir platform ve çıkar beklemeden yardımcı olmaya çalışan insanlar var. Kellik dayanışması galiba bizimki.  ;D
  • Greft Miktarı 5800
  • Yaşınız 33

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 08 Şubat 2018, 20:55:47 »
lise zamanındaki saçı yakın bir saçta yakalayabilirsin kapatıcı olur en azından taç bolgesi kafanın ortasında saç olması avantaj orası dolu olunca ekikm kolaylaşıyor finasterid ben 14 yıl oldu galiba sorun yok uzun senelerde kullanan var sorun yok diyorlar senin gibi 2 gun kullanıpta sorun oldu diyende var yan etki yaptı diyen daha fazla sana medikal tedavide onerebilir ekimciler ekimle beraber prp falan şu bu var olan saçı kalınlaştırırsın ama o masrafa girceine ekime yonel ve olanı finasteridle koru tabi yan etki olayı oda muaamma ilacı cozemedik hala.fda onay vermiş ama yan etki yaptı diyen daha çok .ozgur nalbantoğlu ii arastır istersen denizlide sanırım o butceye gore ekio en azından tum ekimcilere mail atsana kaç grfet kafayı kapatır diye bence kafan kapanır ama finasterid kullanman gerek ekimden once basla kullancaksan.donoru guclendirio
saçları ekmeydi dersin

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 09 Şubat 2018, 13:44:57 »
Cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Finasterid kullanmaktan korkuyorum, yan etkilerinden dolayı. Daha önce proscar aldım 5'e böldüm 2 gün kullandım ve cinsel isteksizlik yaşadığımı sandım. Sonra ürolog bir arkadaşımla bu konuyu görüştüm, 60-70 yaşlarında prostat hastalarına günlük 5 mg proscar verdiğini ve hastaların hiç birinde iktidarsızlık şikayeti olmadığını söylemişti. Hatta direkt arkadaşımın tabiriyle hastalar "dipçik" gibiymiş  ;D "Zaten 2 günde etki etmez seninki psikolojik de olsa sorun yaşadığın için kullanmamanı tavsiye ederim" dedi.

Finasterid kullanıyor musunuz? Korkulacak bir madde mi? Proscar alıp 5'e bölüp kullanmak mantıklı mı? Eğer kullanmaya karar verirsem ekimden önce mi başlamak gerekir?

Doktorlardan önce size danışma sebebim şuydu aslında. Konuya yabancı olduğum için yanlış bir karar vermek istemedim. Tabii ki lise zamanlarımdaki saçları istiyorum ama pek mümkün görünmüyor. Sadece önlere ekim yapılsa tepe açık olduğu için kötü bir görüntü olmaz mı? Vertexe de ekim yapılsa, dökülünce yine sıklaştırma ekimi yapılamaz mı?

Bu arada Koray Erdoğan en iyisi sanırım ama bütçemi aşıyor ne yazık ki. Bu işe 10.000 TL ayırabiliyorum şu an. Daha düşük fiyat olsa tabii ki daha çok işime gelir. Bu bütçeyle hangi doktorları tavsiye edersiniz? Yada bütçemi ayarlamak için beklemek mi daha mantıklı olur?

Bir sürü soru sordum yine size gerçekten çok teşekkür ederim. iyi ki böyle bir platform ve çıkar beklemeden yardımcı olmaya çalışan insanlar var. Kellik dayanışması galiba bizimki.  ;D
bütçe 10 bin ise serdar gökrem  ,jale şenyurt   ,life ankara şahin .ilhan serdaroğlu özgür nalbant bunların ekimlerine bak derim.ayrıca kaya abinin dediklerine aynen katılıyorum

Facebook Twitter Instagram