Gönderen Konu: saç ekimi yaptırsam Ne kadar başarılı olur ?  (Okunma sayısı 1953 defa)

Subzero

• Hero Member
saç ekimi yaptırsam Ne kadar başarılı olur ?
« : 26 Aralık 2020, 14:57:55 »
Arkadaşlar hepinize merhaba , seneye Aralık ayında saç ektirmeyi düşünüyorum ön bölgeye ve şakaklara. Şubat'ta askerliğim var ve ağustos ta geliyorum askerden askerden gelir gelmez finasteride başlayacağım çünkü vertex bölgem biraz zayıfladı gibime geliyor . Seneye Aralık ayında 24 yaşında olacağım sizce ekimden tatmin olur muyum donörüm sık ve kalın fotografinida koyucam alta . Nw3 üm net olarak söyleyebilirim , agresif dökülmem yok sabit ama yavaş seyrediyor en çok agresif dökülmeyi 17 ve 21 yaşında yaşadım ,  saçlarımı kaldırıp hic fotoğraf atmamışım siteye açıklığım baya var ön bölgede , ileride ikinci bı ekimi zaten kabullendim amacım ön bölgeye ektirip finasterid ile evlenmeye 5-6 ay öncesine kadar korumak evlendikten sonrada ikinci bı ekimle sac defterini kapatırız inşallah

Subzero

• Hero Member
Ynt: Ne kadar başarılı olurum ?
« Yanıtla #1 : 26 Aralık 2020, 14:59:25 »
Fotoğrafta karaladigim yerler sağlam diğer cizdigim yerlere ekmek güzel olur mu birazda saçlı alana girilecek yani mantıklı mı arkadaşlar

Subzero

• Hero Member
Ynt: Ne kadar başarılı olurum ?
« Yanıtla #2 : 26 Aralık 2020, 17:49:44 »
Kaç greft gerekir arkadaşlar tahminen bana

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: saç ekimi yaptırsam Ne kadar başarılı olur ?
« Yanıtla #3 : 26 Aralık 2020, 17:59:00 »
selamlar düzgün bir ekimle gayet güzel sonuç alırsın saç sorunun ortadan kalkar 1800 2000 greft arası sana yeterli olur ama ön çizgine çok dikkat etmen lazım forumda bolca vakit geçir ön çizgilere iyi bak
Global Moderator

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 26 Aralık 2020, 18:07:49 »
selamlar düzgün bir ekimle gayet güzel sonuç alırsın saç sorunun ortadan kalkar 1800 2000 greft arası sana yeterli olur ama ön çizgine çok dikkat etmen lazım forumda bolca vakit geçir ön çizgilere iyi bak
abi sen bu işin erbabısın 1800 2000 greft az olmaz mı benim beklentim saçlar önden sık ve doğal bir görüntü , Serkan aygın gördüğüm kadarıyla ön çizgi konusunda oldukça doğal görünüm kazandırıyor

Karakutu

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Aralık 2020, 18:12:36 »
Genç kardeşim acele etme iki sene daha bekle istersen, ektirirsende başarılı olacağı kesin gibi greftler baya güçlü görünüyor tabiiki ekimciye bağlı birazda. Ekim merkezini veya doktoru iyi seç. Acele etme forumu iyice tara.

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 26 Aralık 2020, 18:13:25 »
Max 2500 greft yeterli olur sana 2000-2500 arası işini görür. Senin çizdiğin çizgi bence olması gereken ama Serkan hocayı filan düşünüyorsan onlar daha mantıklı karar verirler bencede seninle.

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 26 Aralık 2020, 18:19:12 »
Genç kardeşim acele etme iki sene daha bekle istersen, ektirirsende başarılı olacağı kesin gibi greftler baya güçlü görünüyor tabiiki ekimciye bağlı birazda. Ekim merkezini veya doktoru iyi seç. Acele etme forumu iyice tara.
tavsiyen için çok teşekkür ederim bende 26-27 gibi ektirmek istiyorum ama cidden yoruldum durumumdan sabahları kalkınca saçım hiç bir sekile girmiyor sürekli açık yerleri kapatmanın derdindeyim en iyisi ektirsyim 4-5 yıl rahat ederim zaten ekim oncesi ve sonrası finas kullanacağım

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 26 Aralık 2020, 18:21:02 »
Max 2500 greft yeterli olur sana 2000-2500 arası işini görür. Senin çizdiğin çizgi bence olması gereken ama Serkan hocayı filan düşünüyorsan onlar daha mantıklı karar verirler bencede seninle.
Serkan hocadan başkasını hiç bir zaman düşünmedim bile sonucu begenmese bile ücretsiz revize ediyor ve forumda neredeyse olumsuz bir yorumunu bile görmedim , inşallah birlikte güzel bir çizgi ayarlariz
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2020, 18:43:06 Gönderen: Melih Kaya »

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 27 Aralık 2020, 20:48:50 »
Arkadaşlar finasteride başlamaya en az iki sene niyetim yoktu ama net olarak seneye ekim işini kafaya koydum , 2-3 güne başlarım finasteride seneye bu zamanlar gibi ekim yaptırmayı düşünüyorum 1 sene içinde yeterince güçlenir mi saclarim forumda benim yaslarimda bı arkadaşi gördüm ekimden önce ve sonra finasterid kullanmamış kendi saçlarından kayıp yaşamış ben ekimden 1sene önce başlasam finasteride mevcut saçlarım çok zarar görür mü ekimden sonra

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 27 Aralık 2020, 21:02:04 »
Arkadaşlar finasteride başlamaya en az iki sene niyetim yoktu ama net olarak seneye ekim işini kafaya koydum , 2-3 güne başlarım finasteride seneye bu zamanlar gibi ekim yaptırmayı düşünüyorum 1 sene içinde yeterince güçlenir mi saclarim forumda benim yaslarimda bı arkadaşi gördüm ekimden önce ve sonra finasterid kullanmamış kendi saçlarından kayıp yaşamış ben ekimden 1sene önce başlasam finasteride mevcut saçlarım çok zarar görür mü ekimden sonra
1 sene yeterli , en kötü 6 ay önce başlamanızı tavsiye ederim

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 27 Aralık 2020, 21:23:40 »
1 sene yeterli , en kötü 6 ay önce başlamanızı tavsiye ederim
işte baslayacaz bakalim hayırlısıyla da korkum finasteridde çare etmeyip ekimde mevcut saçlarım zarar görür mu korkusu

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 27 Aralık 2020, 22:06:30 »
işte baslayacaz bakalim hayırlısıyla da korkum finasteridde çare etmeyip ekimde mevcut saçlarım zarar görür mu korkusu
İyi bir yer ekerse sıkıntı olmaz , senin on bolgendeki saçlardan daha sık alsan girildi benim 3.aydayim gayet güzel toparladı sorun olmaz.

Subzero

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 27 Aralık 2020, 22:32:02 »
İyi bir yer ekerse sıkıntı olmaz , senin on bolgendeki saçlardan daha sık alsan girildi benim 3.aydayim gayet güzel toparladı sorun olmaz.
inşallah kardeşim senin konuyu bulamadım açmamışsın galiba bi konu

Hwoarang7

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 27 Aralık 2020, 22:58:47 »
inşallah kardeşim senin konuyu bulamadım açmamışsın galiba bi konu
Yok konu açmadım ama forumu hep takipteydim Bilgehan Aydın'da oldum , süreçten 3.5 ay için çok memnunum ama sana tavsiyem ilerde açılman devam edebilir yüksek greft harcatma Serkan aygın bu konuda bence daha iyi düşük greft ile iyi iş çıkartıyor. 2500 geçmemeli bence. 1 sene sonra ne olur bilemem tabi ama finasterid bir yıl korur muhtemelen

Facebook Twitter Instagram