Gönderen Konu: redditteki insanlar nasıl bu kadar başarılı  (Okunma sayısı 935 defa)

orientis

• Hero Member
redditteki insanlar nasıl bu kadar başarılı
« : 01 Nisan 2023, 06:17:20 »
yüzlerce insan neredeyse nw 3-4 aşamasındaki saçları kapatıp nw 2 seviyesine getiriyor
hepsi de yakından tanıdığımız ilaçlar olan minox ve finasteride ile bunu beceriyor

neyi farklı yapıyorlarda bu kadar başarılı oluyorlar anlamadım

bizim forumda saç ektirmeden adam akıllı bir sonuç alana rastlamadım.

bizim insanımız finası kullanırken çok tedirgin bir şekilde başlayıp hemen bırakıyor sanırım.
bir de çoğu kişi tedavi uygulamak için kafanın dazlak olmasını bekliyor

murattarum

• Hero Member
Ynt: redditteki insanlar nasıl bu kadar başarılı
« Yanıtla #1 : 01 Nisan 2023, 06:19:10 »
Dostum surekli olumlu ornekler varda o yuzden.olumsuzun adamin birak redditte bu sitedd bile konusu yok.olumsuz olan kosesine cekiliyor.kaderine kusuyor.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 01 Nisan 2023, 06:20:57 »
bakın bunu az önce buldum.daha yeni
sadece finasteride ve minox kullanmış
bunlar gibi binlerce örnek var
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

nickless

• Full Member
« Yanıtla #3 : 01 Nisan 2023, 09:50:00 »
adamlar istikrarlı düzenli kullanıyorlar tedaviyi

Kıvanç Saçlıtuğ

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 01 Nisan 2023, 11:36:16 »
Minoxil kullanıcılarının çoğu bu şekilde bir tepki alır zaten. 3 ay saçlı 3 ay saçsız handikapını göz ardı edersek tabi. Saçları iyice dökülmüş kullanıcılar için geçerli bir durum.
*paylaşımlarım tedavi tavsiyesi değildir (TTD)

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 01 Nisan 2023, 13:52:26 »
minox-fin kombinasyonuna nw2 civarlarında başlanırsa döngü yaşanırken sıkıntı da çıkarmaz öyleyse

bir de cok pahali bir ilac bu sorun
  • Yaşınız 20

For Free

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #6 : 01 Nisan 2023, 19:13:11 »
yüzlerce insan neredeyse nw 3-4 aşamasındaki saçları kapatıp nw 2 seviyesine getiriyor
hepsi de yakından tanıdığımız ilaçlar olan minox ve finasteride ile bunu beceriyor

neyi farklı yapıyorlarda bu kadar başarılı oluyorlar anlamadım

bizim forumda saç ektirmeden adam akıllı bir sonuç alana rastlamadım.

bizim insanımız finası kullanırken çok tedirgin bir şekilde başlayıp hemen bırakıyor sanırım.
bir de çoğu kişi tedavi uygulamak için kafanın dazlak olmasını bekliyor
Redditte 10 yıl boyunca Fin ile saçlarını koruyan kişiler var ve yan etki yaşamadıklarını söylüyorlar. Ama bunlar genel olarak diffuse tip saç dökülmesine sahip olan kişiler gözlemlediğim kadarıyla.

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 01 Nisan 2023, 19:31:06 »
Dostum surekli olumlu ornekler varda o yuzden.olumsuzun adamin birak redditte bu sitedd bile konusu yok.olumsuz olan kosesine cekiliyor.kaderine kusuyor.

dogru diyorsun da bizde neden bir kisi bile yok?
  • Yaşınız 20

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 02 Nisan 2023, 08:47:03 »
Psikolojik mastürbasyon yapıyorlar.

Geçtiğimiz yıllarda bıraktığım Türkiye'nin en büyük sublarından birinin eski moduyum. (Burdurland değil, ucube otoban çocuklarıyla uğraşamazdım)

Şimdi bunu neden belirttim, çünkü biraz daha size nazaran benle açık açık konuşmaktan yana ve bir çıkar gözeterek oldukça samimi sohbete giriyorlardı hatta ben bu ilaçları 5 sene kullandığımı ve çok memnun olduğumu az buçuk yan etkiler var gibisinden diyaloga girdiğimde altından neler neler çıkıyor, bana güzel eğlence olmuştu.

Herif yan etki görmedim diyor ayda 1 şeyini kaldırıyor, sperm sayısında azalmaları var üstüne üstelik cinsel ve psikolojik seviyeleri yerlere düşmüş siz hiç 10 sene kullanılacak bir ilacın yan etki etmeyeceğini duydunuz mu ?
Elimde köprü var arkadaşlar, kıyak fiyattan he :)

Yani işin özeti başarıdan ziyade psikolojik tatmin ben yaptım şunu yaptım arka planda yan etkilerden anasını ağlamış :D

For Free

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #9 : 02 Nisan 2023, 10:11:06 »

Geçtiğimiz yıllarda bıraktığım Türkiye'nin en büyük sublarından birinin eski moduyum. (Burdurland değil, ucube otoban çocuklarıyla uğraşamazdım)

Şimdi bunu neden belirttim, çünkü biraz daha size nazaran benle açık açık konuşmaktan yana ve bir çıkar gözeterek oldukça samimi sohbete giriyorlardı hatta ben bu ilaçları 5 sene kullandığımı ve çok memnun olduğumu az buçuk yan etkiler var gibisinden diyaloga girdiğimde altından neler neler çıkıyor, bana güzel eğlence olmuştu.

Herif yan etki görmedim diyor ayda 1 şeyini kaldırıyor, sperm sayısında azalmaları var üstüne üstelik cinsel ve psikolojik seviyeleri yerlere düşmüş siz hiç 10 sene kullanılacak bir ilacın yan etki etmeyeceğini duydunuz mu ?

Yani işin özeti başarıdan ziyade psikolojik tatmin ben yaptım şunu yaptım arka planda yan etkilerden anasını ağlamış :D
10 yılda elbette yan etkileri olur ancak bu bizim ülkede 1 yıl kullanan kişi ile aynı etkilere sahip olur diye düşünüyorum. Onların başarılı olmasının da bir nedeni çok takılmadan ilaçlarını alıp hayatlarına devam etmeleri. Takanlar da var ama bunlar düşük bir oran bizim ülkemize göre.

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #10 : 02 Nisan 2023, 12:51:08 »
10 yılda elbette yan etkileri olur ancak bu bizim ülkede 1 yıl kullanan kişi ile aynı etkilere sahip olur diye düşünüyorum. Onların başarılı olmasının da bir nedeni çok takılmadan ilaçlarını alıp hayatlarına devam etmeleri. Takanlar da var ama bunlar düşük bir oran bizim ülkemize göre.

Daha çok psikolojik olarak bozuk Türkiye avrupada sana personal question sormazlar saçın yok falan filan alt sınıf ülkelerde bu var.

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 02 Nisan 2023, 18:26:45 »

dalga düştükten sonra saçın bir önemi yok tabi ama ben herkesin arka planında aynı şeyler olduğunu düşünmüyorum
üstelik genç yaşta oluşan saçlardaki bariz açıklık ve bunun getirdiği özgüvensizlik,psikolojik çöküntü,emin ol o ilacın yan etkilerinden on kat daha fazla yıpratır
bunlar sonucu olarak evde yalnız başına oturup yıllarca mast*rbasyon yapmak daha mı faydalı sence?
  • Yaşınız 20

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 02 Nisan 2023, 18:53:46 »
 şu olabilir.farklık var.finasteridde yan etki genelde piskoloiktir bizim millet abartmayı sever kendi atar inanır onlar bilimsel dusunup kullanılar ondan devamlılık olabilir.minoxtada surum onemlidir deriye yedirmeli saçta kalmamalı ona dikkat ediyor olabilirler yada minoxu bizim gibi duz değil dermoller veya azelik retonik asitlerle kullanıyor olabilirler.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

BeRan

• Sr. Member
« Yanıtla #13 : 02 Nisan 2023, 23:23:33 »
dalga düştükten sonra saçın bir önemi yok tabi ama ben herkesin arka planında aynı şeyler olduğunu düşünmüyorum
üstelik genç yaşta oluşan saçlardaki bariz açıklık ve bunun getirdiği özgüvensizlik,psikolojik çöküntü,emin ol o ilacın yan etkilerinden on kat daha fazla yıpratır
bunlar sonucu olarak evde yalnız başına oturup yıllarca mast*rbasyon yapmak daha mı faydalı sence?

Lol. Dostum Avrupa'da kafanda ki saçı kimse umursamıyor ben fit vücutla saçın iyi gittiği için ektirdim, sporla zaten dikkat çekici yüz hatlarıyla ön plana çıkan biriydim. Gerçi Türkiye'de genler biçimsiz olduğu için saç büyük bir etken lakin züğürt lafları evde mast iyi bir gelir ve kariyer ile kimlerin elinden manitaları çekip alırsın bir bilsen zamanla fikrin değişir.
Mutlu hissetmen için yapıyorsan çok güzel ama çevre içinse durumun aşırı vahimdir ben nw3'kende mutluydum şuan nw2yim gene mutluyum fark eden bir şey olmadı sadece mutlu olup o hissiyatı istediğim için yaptım olay basit aslında nasıl mutluysan onu yapacaksın.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 03 Nisan 2023, 02:17:14 »
Yok aq ne övdün kendini birader.yok vucut hatlarimda ön plana cikan biriyim yok fit biriyim egoistmisin.numara at da sirayla verelim sana.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Facebook Twitter Instagram