Gönderen Konu: Sakakları açık olup nasıl bu kadar özgüvenli oluyorlar (youtuber içerir)  (Okunma sayısı 898 defa)

Gregor59

• Hero Member
Takip ettiğim birkaç youtuber var yabancı. Kellesiyorlar ama harika şekil verebiliyorlar hala saçlarına ve gördüğüm kadarıyla pek de umurlarında değil. Özgüvenleri full ve hayatlarını yaşıyorlar. Benim sakaklar açıldığı için hayattan soğudum bazen yaşama amacını sorguluyorum o derece.

Özellikle 2.fotodaki çocuk norwood3e yaklasmis ama harika şekil veriyor saçına ve kızlarla konusuyor sürekli videolarında.

My Precious

• Hero Member
Kızlar norwood 3 incelme evresine kadar anlamıyor çünkü.Hele vertexte dökülme yoksa hiç anlamazlar.Benim saçlarım norwood 3 mesela senin benim gibiler dışındakiler anlamıyor döküldüğünü.Norwoodlarını teker teker değerlendirecek olursak
1.Norwood 2.5
2.Norwood 2(Bunun ki kısa zamanda dökülmeyecek çünkü dökülen yerin arkası gür seyrek değil)
3.En güzel saç norwood 1.5

Johnny depp var mesela 20li yaşlarda norwood 2iymiş hala norwood 2 adam bazı kişilerin sadece şakakları açılıp öyle kalıyor.Bir tane arkadaş var bizim 18 yaşındayken norwood 2.5 gibiydi ve hala öyle yani bazı kişiler şanslı bu konuda

brk00

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
adamlarda hala aslan yelesi gibi saç var. azıcık açıldı diye özgüveni mi düşecek? hele ki 3. foto ne mantıkla eklendi anlamadım ben.

KaiserSS

• Hero Member
Takip ettiğim birkaç youtuber var yabancı. Kellesiyorlar ama harika şekil verebiliyorlar hala saçlarına ve gördüğüm kadarıyla pek de umurlarında değil. Özgüvenleri full ve hayatlarını yaşıyorlar. Benim sakaklar açıldığı için hayattan soğudum bazen yaşama amacını sorguluyorum o derece.

Özellikle 2.fotodaki çocuk norwood3e yaklasmis ama harika şekil veriyor saçına ve kızlarla konusuyor sürekli videolarında.
Bıkmadan imreniyosun, aynada ne görüyosun. Senin sahip oldukların birilerinin hayali ve umudu, her konuda aynı şeyleri görüyorum, özgüveni bir kez kaybedersen HAYATI KAYBEDERSİN..
Akışına bırak dünyanı, sana da yazık çevreye de...
One life,live it...

Takviye
- 7 Ay Solgar Biotin 5000 mcg
- 6 Ay Solgar Saw Palmetto

İlave
11.Ay Prozinc Plus Losyon

Şampuan
- Sürekli Prozinc Plus

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=8721.0

newbie2017

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Özgüven sağlayan başka birşey olsa gerek

dunyahali

• Full Member
İnsanın sahip olabileceği en önemli değer akıl. Duruşun, tarzın ve tavrın önemli.  Herkesle iletişim kurabilirsin.  Dış görünüş diyince aklına sadece saç gelmesin. Dişlerin, bakımlı bir yüz ve kendine amacı olan bir portre oluşturmalısın . Kızlar da senin gibi insan. Doğru zamanda uygun kişiyle  zaten kesişirsin. Onlarla konuşmaktan çok daha önemli işler var. Ailen, hedeflerin , tutkuların ... zamanını planlayarak düzenli bir hayat kendin için oluşturmaya çalış.  Başkaları her zaman senin istemediğin bir şeyi sana söyleme potansiyeline sahiptir. Bunlara takılma.  Karakterini olduğu gibi yansıtabilen biriysen kaliteli insanlar için her zaman kendinden bağımsız özel görünürsün. 
VICHY HASSAS SACLAR ICIN ŞAMPUAN
SOLGAR BIOTIN
SOLGAR SAW PALMETTO
MINOX

Facebook Twitter Instagram