Anket

Kabul Ederim
Kabul Etmem

Gönderen Konu: İnsanlar Bencildir  (Okunma sayısı 444 defa)

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
İnsanlar Bencildir
« : 20 Nisan 2022, 11:13:10 »
İnsanların özünde bencil varlıklar olduğunu kanıtlamak için böyle bir anket açıyorum.
Kel kaldığınızı ve ekim, ilaç vs hiçbir şeyin işe yaramadığı bir senaryo düşünün. Sizde işe yaramayacak ama kalan insanlığın %99'unun kellik sorununu çözecek bir ilacın çıkıp çıkmaması sizin elinizde.  Diğer insanların mutlu olması için geriye kalan sayılı kellerden olmayı kabul edebilecek misiniz?

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: İnsanlar Bencildir
« Yanıtla #1 : 20 Nisan 2022, 11:15:04 »
Ben kabul etmezdim.  Çok çok az kelin kaldığı bir dünyada kel olmak ucube gibi hissettirir. Psikoloji yıkar, hayatı zehir eder.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 20 Nisan 2022, 11:51:13 »
Kabul ederdim.

Çözüm benim elimdeyse eğer o zaman güçte bendedir.Değerini belirleyende ben olacağım için kaderlerini değiştirecek olanda gene benimdir.Bunu kontrol edebilmek sayısız insanın sana muhtaç olması demektir.Dünyanın sayılı zenginleri arasına girmem an meselesi.Bu kadar para ile sınırları olmayan bir hayat çizmem olası.Hem itibar kazanıcam hem param olucak.İtibar ve şükran zor elde edilecek şeyler.Oysaki tüm dünya beni tanıycak.Ve insanlar mutlu olucak.Sayemde gerçekleşecek tedavi için kimse sizi yadırgamaz.Hani bir ucube dedin ya aksine insanların gözünde kahraman olucaksınız.Herkes şampiyon olabilir fakat gönülleri kazanmak başarıdır.Düşünsenize kendinde işe yaramasa bile insanları kellikten kurtardı.Bunun halk nezninde medyaya yansıması  büyük olay yaratır.Böyle alçak gönüllü bir insanı herkes tanımak ister, herkes benimser.Kaldı ki herkes saçlıysa kel bir insan çekici görünecektir.İnsanlar farklı gördükleri şeylere ilgi duyar.Şöyle bir laf vardır bilirmisiniz? Körler Ülkesi'nde tek gözlü insan kral olur.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 20 Nisan 2022, 11:53:15 »
Kabul ederdim.

Çözüm benim elimdeyse eğer o zaman güçte bendedir.Değerini belirleyende ben olacağım için kaderlerini değiştirecek olanda gene benimdir.Bunu kontrol edebilmek sayısız insanın sana muhtaç olması demektir.Dünyanın sayılı zenginleri arasına girmem an meselesi.Bu kadar para ile sınırları olmayan bir hayat çizmem olası.Hem itibar kazanıcam hem param olucak.İtibar ve şükran zor elde edilecek şeyler.Oysaki tüm dünya beni tanıycak.Ve insanlar mutlu olucak.Sayemde gerçekleşecek tedavi için kimse sizi yadırgamaz.Hani bir ucube dedin ya aksine insanların gözünde kahraman olucaksınız.Herkes şampiyon olabilir fakat gönülleri kazanmak başarıdır.Düşünsenize kendinde işe yaramasa bile insanları kellikten kurtardı.Bunun halk nezninde medyaya yansıması  büyük olay yaratır.Böyle alçak gönüllü bir insanı herkes tanımak ister, herkes benimser.Kaldı ki herkes saçlıysa kel bir insan çekici görünecektir.İnsanlar farklı gördükleri şeylere ilgi duyar.Şöyle bir laf vardır bilirmisiniz? Körler Ülkesi'nde tek gözlü insan kral olur.
Yalnız zengin olma durumu yok. İlahi bir güç sana bu teklifi yapıyor kabul ediyor veya reddediyorsun. Kimsenin senle ilgisi olduğundan haberi olmayacak.
Amaç bencilliği ölçmek, bu yüzden kabul etmen durumunda bir kazancın olmamalı.

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 20 Nisan 2022, 12:31:59 »
Yalnız zengin olma durumu yok. İlahi bir güç sana bu teklifi yapıyor kabul ediyor veya reddediyorsun. Kimsenin senle ilgisi olduğundan haberi olmayacak.
Amaç bencilliği ölçmek, bu yüzden kabul etmen durumunda bir kazancın olmamalı.

O zaman bunu belirtmen gerekirdi.Konuda yazmıyor.Maçın ortasında kural değiştirdin.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 20 Nisan 2022, 12:35:35 »
usta kafayi yediniz iyice cocuk gibi bunlari konusmak cok sacma
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 20 Nisan 2022, 13:16:12 »
O zaman bunu belirtmen gerekirdi.Konuda yazmıyor.Maçın ortasında kural değiştirdin.
Her sonucunu belirtirsem konu gereksiz yere uzar. Zaten amacının bencilliği ölçmek olduğunu belirttim.

Paradox0

• Full Member
  • Vergisi ödenmediği için kaldırılmıştır.
« Yanıtla #7 : 20 Nisan 2022, 16:53:31 »
usta kafayi yediniz iyice cocuk gibi bunlari konusmak cok sacma
hdhdjshhsdh
•Xpecia (x2)
•Revita Şampuan
[Norwood : 1,5]

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 21 Nisan 2022, 02:44:26 »
Insan bencil ve kiskantir .sirma saclara aa cogugun ne guzel saci vardir diye bakmiyoruz.diyorizki be boyle adeletin aq dnamiza sovuyoruz.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 21 Nisan 2022, 02:49:19 »
İnsanların özünde bencil varlıklar olduğunu kanıtlamak için böyle bir anket açıyorum.
Kel kaldığınızı ve ekim, ilaç vs hiçbir şeyin işe yaramadığı bir senaryo düşünün. Sizde işe yaramayacak ama kalan insanlığın %99'unun kellik sorununu çözecek bir ilacın çıkıp çıkmaması sizin elinizde.  Diğer insanların mutlu olması için geriye kalan sayılı kellerden olmayı kabul edebilecek misiniz?
birde soyle bak olaya insanlar nankordur en çok sırtından beslediğin iyilik yaptığın vurur.besle kargayı versin dalgayı demişler.ben ilaç çıkarcam ben kel gezcem onlar benimle kel diye alay ederler.tabi bu ihtimal olmazsa senin dediğin gibi olursa tüm kellerin değilde iyi niyetli insanlar için ilacın çıkmasını isterdim
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

DavyJones

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 21 Nisan 2022, 17:25:04 »
Yalvarırım bana yardım edin

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 21 Nisan 2022, 17:40:13 »
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 21 Nisan 2022, 18:04:46 »
Ali bey tam donem adami oldugunuzu sectiginiz sarkidan  belli ediyorsunuz :)
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 21 Nisan 2022, 19:24:22 »
 tşkler:)

Facebook Twitter Instagram