Gönderen Konu: Hairmax Laser Saç Tarağı veya Laser Başlığını Deneyen Var mı?  (Okunma sayısı 3583 defa)

bozkurt

• Hero Member
Ben denemedim. Bir ara küçük bir araştırma yaptım. Pek etkili olduğunu söyleyen bir şeylere denk gelmedim.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
ilk çıktığında bok gibi para verdim ona yıllarca kullandım bişiye yaramadı sonra arttımmı duruomu ben bile bilmiom
saçları ekmeydi dersin

bulbos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hairmax comb 12 diye modeli almayı planlıyordum. Fakat herhalde çok fazla işe yaramıyor. Amazon ve ebay yorumlarına baktım, çok parlak değil sonuçlar...

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
gereksiz bişi
saçları ekmeydi dersin

bulbos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Alıp denersem, sonuçları burada paylaşırım...

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
kesinlikle para tuzağı almana hiç gerek yok
saçları ekmeydi dersin

Sacsizkel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Tamamen palavra böyle şeyler
  • Ekim Merkezi ismi ASMED KORAY ERDOGAN
ASMED KORAY ERDOGAN saç ekimi
saç ekimi sonuçları forum

bulbos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Gerçi yurtdışı yorumları ilginç, çok memnun olanlar var, hiç olmayanlar var. Gerçi birde FDA onayı var.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
fda onayı minoxidille finasteridde var bunların  reklam taktiği fda onayının arkasına sığınıolar burdaki onayı fda minoxidil ve finasteride verdiği gibi işe yarar diye vermemiş bu lazerin sağlığa zararı yoktur diye vermiş bunlarda sıyırıolar işi baska yere cekiolar
saçları ekmeydi dersin

bulbos

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ozaman buna bu kadar para verileceğine, Rogaine Foam alıp yola devam etmek lazım.  Gerçi onunda orjinal tedarik sıkıntısı var Türkiye' de gördüğüm kadarı ile.

bozkurt

• Hero Member
2011 öncesi o ürünleri almak çok kolaydı. Yurtdışından uygun fiyata getirilebiliyordu. Ancak son yıllarda imkansız gibi bir şey oldu. Hem döviz kuru hem de gümrük bu işe engel oldu. Yerli piyasada da pek göremez olduk. Suriye malı olan da vardı. Savaş çıkınca onu da görmez olduk. Eskiden bit pazarında vitamincilerden de ABD menşeili olanları satın alabiliyorduk. Onlar da getirmez oldular. Getiren de çok pahalıya satıyor. Türkiye'deki minoxile talim edilmek zorunda.

emeklikel

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
minoxidil yerli markasını alırsınız foam ondan daha iyi değil lazer tarağıda 5 para etmez
saçları ekmeydi dersin

explosen

• Hero Member
kullanan varmı
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Facebook Twitter Instagram