Gönderen Konu: Saç masaj tarağı herkes baksın  (Okunma sayısı 410 defa)

erdoganugur

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç masaj tarağı herkes baksın
« : 09 Ağustos 2023, 21:51:14 »
Evet arkadaşlar birinde görüp bende aldım ve saçıma biberiye yağı sürüp 5-6 dk aralıksız kafama masaj yaptım ancak resimde de gördüğünüz üzere bir sürü bebek tüylü saçım döküldü. Bu masaj tarağını kullanıpta saçını bu şekilde dökülen varsa yazabilir mi?

[/url][/img]

bsrfrance

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç masaj tarağı herkes baksın
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2023, 12:05:32 »
Evet arkadaşlar birinde görüp bende aldım ve saçıma biberiye yağı sürüp 5-6 dk aralıksız kafama masaj yaptım ancak resimde de gördüğünüz üzere bir sürü bebek tüylü saçım döküldü. Bu masaj tarağını kullanıpta saçını bu şekilde dökülen varsa yazabilir mi?

[/url][/img]
Fotoğraf görünmüyor, açamadım ancak kobu başlığındaki üslup çok hoş değil “herkes baksın” şeklinde emir kipi kullanmam ve forumdaki herkesi senin başlığına bakma zorundalığını emir kipiyle yinelemen sana verilecek cevap varsa bile yazılmaması sonucunu doğurur, biraz dikkat etmeni tavsiye ederim bu forumdaki çoğu kişi o emir kipini kullanamayacağın yaşta, olgunlukta, saygınlıkta ve büyüklükte.

Konuna gelirsek, masaj tarağıyla tüylerini hatta saçını döken çok kişi duydum. Doğalına dön, elinle saç masajı yapmaya devam et derim.

Facebook Twitter Instagram