Gönderen Konu: Saç ektirip ilaç kullanmayanlar lütfen baksın!  (Okunma sayısı 766 defa)

İllegalkisi

• Yeni üye
  • *
Bu forumu kuranlardan Allah razı olsun. Bayağı bilgi sahibi oldum ekim konusunda. Ekim öncesi karar vermeden önce en çok merak ettiğim soru şu. Her şeyden öte bütün ekim yönetimi vs
Ekim yaptırıp,
minoksil, finans, expecia ve diğer saç çıkarıcı veya koruyucu ilaç kullanmadan ( basit vitamin takviyesi hariç)  iyi netice alan var mı?  İlaçlı saç ekimi bir yeri düzeltirken çok yeri bozuyor. Ekim sonrası ilaç kullanmayan ve netice alanları nerede bulabilirim. Bu çok önemli. Benim gördüğüm şudur. İlaç kullanmadan saç ekimi sonuçları iyi olmuyor. Bu bence saç ekimi konusunun en can alıcı yeri. Kimse ömür  boyu ilaç kullanamaz. İlaçlarda zaten kullanıldığı dönem fayda sağlıyor. O zaman ilaç kullanmadan saç ekimi tatmin etmiyor hatta yalan diyebilir miyiz. Gerçek ise bu forumda kesinlikle bunun çok detaylıca konuşulması gerekir. Yani saç ektirip 8 sy ilaç kullanıp bıraktıktan sonra saçlar yeniden seyrek hale gelecekse bu kadar zahmete gerek yok diye düşünüyorum. Haksız isem lütfen saç ekimi işlemi yapıp ilaç kullanmadan netice alan var mı?

Cizgisiz

• Jr. Member
  • **
Ynt: Saç ektirip ilaç kullanmayanlar lütfen baksın!
« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2020, 19:45:00 »
Saç ektirdiğim gün aynı gün sıklaştırma işlemi için gelen biri vardı
Onla muhabbetimizde aynı şeyi sormuştum bu onun ikinci ekimiydi hiç takviye kullanmamış sadece şampuana dikkat ettim dedi açıklığı da bayağı varmış önceden sıklaştırmamiçşn sonrasını beklemil
Ayrıca benim enişte de ektirdi o da hiç takviye kullanmamış gayet memnun

Facebook Twitter Instagram