Gönderen Konu: Finasterid kullanmayanlar neden sürekli Fin yan etkilerinden bahsediyorlar?  (Okunma sayısı 471 defa)

fth34

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
benim anlamadığım fini kullanan kullanır

bu kullanmayanlara ne oluyor? neden kuduruyorlar fin kullanıyoz diye ve sürekli bilmem %'de kaç ihtimal için bizleri korkutmaya çalışıyorlar :D

biz fini bırakıp kel olunca cidden mutlu mu olacaksınız? nedir bu çıldırmalarınız? sürekli forumda bulunma amacınız cidden bunları belirtmek mi?

Bazılarının mesajlarına bakıyorum cidden tek takılma amaçları bu forumda
İyi izleyin bunları, sadece Fin konularına mesaj yazıyorlar

Levent Yılmaz

• Jr. Member
  • **
Daha önce finasterid kullanmış biri olarak bizzat gördüğüm yan etkileri şöyle sıralayabilirim;

Sertleşme problemi
Ereksiyon problemi
Semen(meni) miktarında ciddi azalma
Vücut kıllarında gelişim olmaması

Kullandığımda ünv gidiyorum diye düşünmeden kullanmıştım saçlarımı çok iyi seviyelere çıkarmıştı ama bıraktıktan sonra bayağı geriledi yalnız şuan yine kullanmak istesemde yan etkiler beni uzak tutuyor. Yan etkiler bıraktıktan 4-5 ay sonra tamamen geçti şuan bir problemim yok yan etki konusunda bayağı bi zaman oldu zaten 16-17 ay gibi bi süre kullanmıştım

ScaevolaS

• Yeni üye
  • *
Kardesim burda herkes fikrini paylasmakta ozgur begenmiyorsan girmezsin Olur biter Konu acicak kadar ne yasiyorsun sorunlarin varsa git psikolojik tedavi al Ben yardimci olurum gerekirse

ronaldo96

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Uzun zamandır Fin kullanıyorum ve yan etki falan görmedim

Burada iyi trollüyorlarmış. Fin kullananları gördükçe nedense birileri kudurmuş

Resmen yalvarmışlar fin bırakmamız için ve ömür boyu yan etkisiz olmaz yeavv diyerek korkutmaya çalışmışlar :)

Ama tahlillerinizi düzenli yaptırın tabiki. Ben kimseye önermem isteyen kullanır beni ilgilendirmez

Facebook Twitter Instagram