Gönderen Konu: Fin kullanmayıp da Fin'i kötüleyen kişilerin ortak özellikleri  (Okunma sayısı 1315 defa)

hzl89

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Geçen sene forumu bırakmıştım. 200 küsür mesajım vardı emek vermiştim foruma
Sırf bu trollere hakaret etmemek için, hakaret davasıyla uğraşmamak için forumu bırakmıştım

Bu forumun kıymeti bilinmeli aslında. Çok değerleri konular var içerisinde

Bakıyorum hala adamlar forumu sahte fin yan etkileriyle trollüyorlar. Bunların ortak özellikleri şöyle

1 - Fin kullanmazlar. Sağda solda gördüklerini papağan gibi tekrarlarlar. Sürekli yan etkilerden bahseder
2 - Bu kişilere baş ağrısı hapında bile ne yan etkiler var denince bu kişiler bir anda 3 maymunu oynarlar
3 - Adam Fin kullanıyorum aletim dimdik der. Bu kişiler ben okulda mastır okudum, 3 dil biliyorum, fin kullandığın için eşin seni terk edecek ehehehe derler
4 - Bu kişiler 1 kişiyi bile olsa fini bıraktırırlarsa eğer dünyalar onların olur, çok mutlu olurlar. Çünkü karşıdaki kişi de kendileri gibi kel olacaktır
5 - Fin kullanıp saç dökülmesini tamamen durduranlar var. Bu kel arkadaşlar Finden korkup kullanmadıkları için dolayısıyla trollemek isterler kullananları
6 - Sadece alet değil.  Başka bir yan etki de görmedik diyoruz. İnanmıyorlar. Daha doğrusu inanmak istemiyorlar. Yan etki görmediysen o zaman fayda alamazsın diyen de var. O zaman saç dökülmesi nasıl duruyor?

Biride yazmış. Ömür boyu Fin kullanamazsın falan diyor :D Niye kullanamazmışık. O zaman birisi yazmış bir konuda. 76 yaşında Trump nasıl hala Fin kullanıyor
Nasıl bir hayal dünyanız var sizin.

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
doğru söze ne denir 👏🏻👏🏻
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

shgoon1235

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Sözler on numara doğru da,ben ne fini ne de dutu kötüleyen birisi asla olmadım.Kardeşim dünyada bunların dışında genetiğin tedavisi yok hormon baskılayacaksın,hormon baskılayacaksın,hormon baskılayacaksın bu kadar basit.Fakat ben fini ve dutu karışık kullanıp fayda görmeyenlerdenim.Alet taş gibi,seks performansımda düşüş yok hatta aksine bi tık geç boşalma var bu da işime geliyor(eğer yan etkiyse bana göre bildiğin düz etki umarım tek etkisi bu olur).Fakat tüm bu mükemmelliklerin yanında saçlarım geriye gidiyor.Ön çizgim darmadağın oldu,şakaklar durmuyor haçlı ordusu gibi arka tarafa saldırıyor.Ne yapacağım beyler,bana birisi yardımcı olsun ya
  • Medikal Tedavi Ru58841 Setipiprant Dut&Fin ve bazı vitamin takviyeleri

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Of evet bide kullandıkları halde fin daha kötü yaptı diyenler var tam kanser ederler ben de onlar yüzünden girmiyorum artık veya onlara yazmıyorum

jamesblond

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sözler on numara doğru da,ben ne fini ne de dutu kötüleyen birisi asla olmadım.Kardeşim dünyada bunların dışında genetiğin tedavisi yok hormon baskılayacaksın,hormon baskılayacaksın,hormon baskılayacaksın bu kadar basit.Fakat ben fini ve dutu karışık kullanıp fayda görmeyenlerdenim.Alet taş gibi,seks performansımda düşüş yok hatta aksine bi tık geç boşalma var bu da işime geliyor(eğer yan etkiyse bana göre bildiğin düz etki umarım tek etkisi bu olur).Fakat tüm bu mükemmelliklerin yanında saçlarım geriye gidiyor.Ön çizgim darmadağın oldu,şakaklar durmuyor haçlı ordusu gibi arka tarafa saldırıyor.Ne yapacağım beyler,bana birisi yardımcı olsun ya
Sen de üstte bahsettiğim tiptenmişsin :D Sabret gerçekten ve birkaç ay sonra o kaşınan yerlerdeki değişime bak.Bende de kaşıntı oluyodu ordan saç çıkışı oldu 2aya

BeRan

• Sr. Member
1. Trump'ın kullandığı ile alakalı kesin bilgiyi kimden aldın ?
2. Türkiye insanın cahilliğini küçümsemeyin derken şaka yapmıyorduk, herif trump örneği verdi. 
3.Scholar üzerinden ufak bir İngilizce araştırmalar ile yan etkisi ve zaman zaman yapılmış sperm, hormon testlerini makale olarak paylaşan bolca kaynak bulursun. :D
4. Hayal dünyanda yaşamaya devam edebilirsin, açtığın kendi fake profilin ile buna sığınıp kendi kendini destekleyerek kişisel masta devam kişilere olumsuz sonuçlar doğuracak fikirler sunmaya gerek yok. Ağrı kesici ile hormon baskılayan bir örneklem verecek kadar tıp cahili bir anasını sevmeyen olduğun için inan nasıl küfürler duyacaksın kim bilir, arkadaşlarına ve ailene sabır diliyorum bu kadar toxic birisi ile vakit geçmez bol şans :D

LionelMessi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Normalde daha üye olmayacaktım bu konu için erken üye oldum

Beran adlı kişinin 60 mesajı var. Bu 60 mesajı tek tek inceleyin, büyük ihtimal sadece Fin yan etkilerinden bahsetmiştir
Foruma ne amaçla kayıt olduğu çok net belli oluyor

İstiyor ki herkes fin bıraksın ve herkes kel olsun. 60 mesajı var çok değil, yeni üyelerden
Bu 60 mesajı inceleyin ve haklı olacağımı göreceksiniz

Bunlar böyle banlanıp banlanıp geliyorlar. Sürekli Fin yan etkilerden bahsederek forumda toxilik yapıyorlar

LionelMessi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Uzun zamandır Fin kullanıyorum yan etki falan yok

Neymiş ömür boyu kullanırsan yan etki olmama ihtimali yokmuş. Bunu da forumdan tanımadığımız bir üye söylüyor =)
Bunca zaman yan etki görmedim, kaç sene sonra görecem öyle mi. Oldum tamam yavvv

Aklınız sıra istiyonuz ki Fin bıraklım da kel olalım değil mi? Yemezler canım
Sizin gibileri çok gördü bu forum. Millet naptı peki? Çatır çatır fin kullanmaya devam etti
Makala makale diyor. Mikili mikili diyor. Hadi canım hadi bizzat kullanıyoruz palavlarına karnımız tok

60 mesajının hepsi muhtemelen fin yan etkileri içeriyor. Amacın ne öğrendik

LionelMessi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Asmed KORAY ERDOĞAN bile 10 yıldan fazladır Fin kullanıyor

Biz ona değil de, forumdan 60 mesajlı, 15 mesajlı üyelere inancakmışız =)

makale makale, mikili mikili diyorlar birde :) nasıl yırtınıyorlar fin bırakmamız için =)

LionelMessi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bu arada kullanan veya kullanacak olan arkadaşlara tabii ki doktor kontrolünde kullanın derim. Tahlil yaptırmanızı tabii ki öneririm

Ben kimseye kullan demem. İsteyen kullanır, istemeyen kullanmaz

Ama forumda tek amacı bu konuda trollük yapmak olan kişilere cevabımızı veririz =)

LionelMessi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Fin kullanmayıp da Fin'i kötüleyen kişilerin ortak özellikleri
« Yanıtla #10 : 28 Eylül 2022, 12:22:08 »
Bu arada bu 60 mesajlı üyenin eski mesajlarına baktım

Minoxil cinsel bozukluk demiş. Kahkaha attım :D

Facebook Twitter Instagram