Gönderen Konu: Bu saça fin mi? dut mu?  (Okunma sayısı 1359 defa)

Sac123

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bu saça fin mi? dut mu?
« : 27 Eylül 2022, 11:03:57 »
Merhaba sizce bu kafaya fin mi iyi gelir yoksa dut mu? Olan saçları güçlendirip ilerde ekim düşünüyorum etki ederse fin veya dut saçlar biraz daha toparlanamaz mı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Bu saça fin mi? dut mu?
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2022, 04:18:07 »
Eğer bu tarz bir ilaca başlayacaksan
Dudasterid günlük kullanıma uygun bir ilaç değildir
Vucutta etikisi 5/6 gün sürer o yüzden haftada 1 gün ya da 2 gün ideal kullanımı vardır
Bu benim kendi edindiğim tecrübelere dayalı araştırmalarıma dayalı bir söylemdir.
Başkası neder ya da farklı düşünür çok ilgilenmiyorum.
Her zaman kendi araştırmalarıma güvenirim çünkü aşırı detaycı ve bir çok örnek üzerinden takip ederek bilgi aktarımı yaparım.

O yüzden kullanım şöyle olmalı işin içine dudasterid girecekse

Hafta 1 gün dudasterid ya da 2 gün saç durumuna bağlı olarak bu 1 ya da 2 olarak tercih edilir

Diğer günler finasterid.

Tabi bu doktora danışılıp kullanmalısın. Ya da kendi araştırmalarında kendin karar verip kullanmalısın.
Global Moderator

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2022, 13:07:48 »
Belki saçlarınız finasteride güzel tepki verecekler. Başlangıçta ağır bir takviye kullanmak bence anlamsız. Eğer saç ekimi için saçlarınızı güçlendirecekseniz doktorunuza da danışarak fda onaylı finasteridi araştırın derim.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

baldLion

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 29 Eylül 2022, 00:33:48 »
Yaşın küçükse dudasterid uygun olmaz fin denemen daha mantıklı olur yalnız bu saçlara tek başına fin yada dut kullanmak anlamsız olur saç ekimi şart.

DARBELi HAYDAR

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 29 Eylül 2022, 01:00:05 »
dut kullanmanız iyi olabilir tabiki doktor eşliğinde..ayrıca minox da kullanabilirsiniz daha iyi etki için.vitaminleri de unutmayın
Güncel Tedavi:
Dutasterid(günde1)
Xpecia ( günde 1 )

Esrar

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 14 Kasım 2022, 01:48:10 »
Fin

kelveötesi35

• Hero Member