Gönderen Konu: fin-dut gerçekten saç çıkartıyor mu  (Okunma sayısı 3098 defa)

reghull

• Full Member
fin-dut gerçekten saç çıkartıyor mu
« : 29 Mart 2023, 18:52:09 »
fin-dut gerçekten saç çıkartıyor mu,saç mi çikartıyor dökülmeyi mi durduruyor

legorn

• Full Member
Ynt: fin-dut gerçekten saç çıkartıyor mu
« Yanıtla #1 : 29 Mart 2023, 20:53:09 »
Fin dökülmeyi durdurup saçı kalinlastiriyor daha çok tepe ve verteksde etkili deniliyor

Dur ise biraz daha etkili ön bölgeye daha çok etkili ama yan etkileri de daha fazla

Forumdan öğrendiğim bu kadar :)

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #2 : 30 Mart 2023, 12:20:59 »
Antiandrojenler yeni saç çıkarmaz, dökülmeyi durdurur, yavaslatir. Ama çok nadir kişilerde ki bunların vücutları ilacı iyi aliyor, iyi alıcılar yani onlarda yeni saç çıkışları olabiliyor ama çok azinlik bu kişiler.

reghull

• Full Member
« Yanıtla #3 : 30 Mart 2023, 18:33:11 »
sadece minox mu saç çıkartıyor
  • Ekim Tarihi: 03.05.2023
  • Ekim Merkezi ismi Dr.Serkan Aygın
  • Greft Miktarı 4286
  • Yaşınız 38
  • Medikal Tedavi lipomosal finasterid jel,xpecia

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #4 : 30 Mart 2023, 20:53:39 »
Minox ile fini veya dutu birlikte kullanmak lazim yeni saç çıkışı yakalamak için. Fin ve dut dokulmeyi durdurur minox ise kan dolaşımını hizlandirarak sac çıkışı sağlar. Yani yeni saç çıkaran boyle çıkarıyor. 2 sini kombine ederek kullanmak daha garanti bir yol ama minoxa bulaşmam ben şahsen çünkü döngüsü olduğu söyleniyor ve egzama, sebore ve en iyi kaşıntı, deride pullanma yapabiliyor. Daha kötüsü bıraktığında götürdüğü  getirdiğinden fazla oluyor.

reghull

• Full Member
« Yanıtla #5 : 30 Mart 2023, 21:48:20 »
Minox ile fini veya dutu birlikte kullanmak lazim yeni saç çıkışı yakalamak için. Fin ve dut dokulmeyi durdurur minox ise kan dolaşımını hizlandirarak sac çıkışı sağlar. Yani yeni saç çıkaran boyle çıkarıyor. 2 sini kombine ederek kullanmak daha garanti bir yol ama minoxa bulaşmam ben şahsen çünkü döngüsü olduğu söyleniyor ve egzama, sebore ve en iyi kaşıntı, deride pullanma yapabiliyor. Daha kötüsü bıraktığında götürdüğü  getirdiğinden fazla oluyor.
hocam 5 yıldır minox kullaniyorum içine 5 tane avadart sıktım işe yarar mı bilmiyorum ne yapmaliyım
  • Greft Miktarı 4286
  • Yaşınız 38

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #6 : 30 Mart 2023, 21:55:59 »
Deneyeceksin hocam ama 5 yıl gerçekten uzun bir süre. Özellikle minox için. Saç durumunuzu bilmiyorum ama ekim düşünebilirsiniz. Nereye kadar minox ile ugrasabilirsiniz ki? Yeterince uğraşmışsınız zaten.

reghull

• Full Member
« Yanıtla #7 : 31 Mart 2023, 17:08:05 »
Deneyeceksin hocam ama 5 yıl gerçekten uzun bir süre. Özellikle minox için. Saç durumunuzu bilmiyorum ama ekim düşünebilirsiniz. Nereye kadar minox ile ugrasabilirsiniz ki? Yeterince uğraşmışsınız zaten.
hocam bu saç nasıl sıkılaşır

[/quote]
  • Greft Miktarı 4286
  • Yaşınız 38

Ozannn

• Full Member
« Yanıtla #8 : 01 Nisan 2023, 11:49:49 »
Hocam medikal tedavi size etki eder diye düşünüyorum, umarım da eder. Çünkü bu saç ekim acısından zor bir sac. Aralara çok dikkatle girilmesi lazım, yoksa olan saçlarınız zarar görür. Ben olsam bir süre ilaç kullanır baktım toparlamiyor iyi bir ekim merkezinde ektirirdim.

Kemal88

• Full Member
« Yanıtla #9 : 16 Nisan 2023, 19:21:46 »
Evet anti androjenler saç çıkartır, ama genel oramak var olan saçı korumak içindir. nadir kişilerde yeni saç büyümesi yapabilir hocam.

Facebook Twitter Instagram