Gönderen Konu: Köse insanların saçı neden dökülmüyor ve vücutları neden daha az kıllı  (Okunma sayısı 1023 defa)

HEKTOR

• Hero Member
Bir çok kere şahit oldum . Köse adamın çenesinde ve dudak üstünde sakal var kenarlarda saysan 4-5 tane ama adamın saçı nw 1 . Kollarında çok az kıl var vücudunda hiç yok . Bir çok kere böyle şahit oldum en fazla adam nw3 du ama yasi 50 den fazlaydı ve vucudu kilsizdi .

hasan34

• Jr. Member
  • **
Bende köseyim ve saçım dökülüyor bu işten bir şey anlamadım istisnayım galiba.

HEKTOR

• Hero Member
Bende köseyim ve saçım dökülüyor bu işten bir şey anlamadım istisnayım galiba.
Sakal seyrek mi yoksa çok mu az

hasan34

• Jr. Member
  • **
Sakal seyrek mi yoksa çok mu az
seyrek  vücutta kıl yok . çok az vücuttada kıllar seyrek  arkadaşım  piyango kime vurduysa o kel kalıyor  bence

HEKTOR

• Hero Member
seyrek  vücutta kıl yok . çok az vücuttada kıllar seyrek  arkadaşım  piyango kime vurduysa o kel kalıyor  bence

Seyrek değil benim kastettigim köşe kısmen bölgede sakal var yada hiç yok . Değişik istisna ya . Kendimi yakışıklı buluyordum bu kellik buldu beni 🤣

hasan34

• Jr. Member
  • **
Seyrek değil benim kastettigim köşe kısmen bölgede sakal var yada hiç yok . Değişik istisna ya . Kendimi yakışıklı buluyordum bu kellik buldu beni 🤣
Allah belasını versin bu kelliğin bende  fena değildim aynı durumdayız . Yaş 21  bu ne yaaaaa  isyan etmek istemiyorum çare arıyorum ama bulamıyorum  ilaçlar var ama geçici çözüm ve uzun dönem vucuda zararlı    tek çarem xpecia+minox ..

HEKTOR

• Hero Member
Allah belasını versin bu kelliğin bende  fena değildim aynı durumdayız . Yaş 21  bu ne yaaaaa  isyan etmek istemiyorum çare arıyorum ama bulamıyorum  ilaçlar var ama geçici çözüm ve uzun dönem vucuda zararlı    tek çarem xpecia+minox ..

Ben 3 ay xpecia kullandim .
Şu an
Haftada bir kanazol ,300 mg günlük saw Palmetto alıyorum . Masaj , birde dermastamp ekleyeceğim bu gün sipariş verdim

kelaynak3636

• Sr. Member
Alakası yok,20  yaşında yüzü vücudunda tek kıl olmayan ama neredeyse tamamen kel olan adam tanıyorum
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

kelaynak3636

• Sr. Member
Ben hem çirkinim hem saçım dökülüyor ben napayım
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

HEKTOR

• Hero Member
Alakası yok,20  yaşında yüzü vücudunda tek kıl olmayan ama neredeyse tamamen kel olan adam tanıyorum

Valla başkan değişik istisnalar var .
Bende çok örnek gördüm . Ya başkan benim için gidiyor gerçi kelli de yakışıyor ama saçlı halimi seviyorum . Kendimi iyi buluyorum da bu saç adamı çok değiştiriyor 😃

kelaynak3636

• Sr. Member
Valla başkan değişik istisnalar var .
Bende çok örnek gördüm . Ya başkan benim için gidiyor gerçi kelli de yakışıyor ama saçlı halimi seviyorum . Kendimi iyi buluyorum da bu saç adamı çok değiştiriyor 😃
Kellik öyle bir bela ki az ya da çok her insanı cirkinlestiriyor yani mesela Çağatay Ulusoy'un kel halı de yakışıklı ama saçlı halı çok daha yakışıklı
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

Hardyboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kellik öyle bir bela ki az ya da çok her insanı cirkinlestiriyor yani mesela Çağatay Ulusoy'un kel halı de yakışıklı ama saçlı halı çok daha yakışıklı

3 numaraya vurdurup Simülasyon yaptır sende belki yakışır çağatay gibi  :)

DmitriAhmedov

• Sr. Member
Çağatay kel olmadığı için yani saçı olduğu ve 3 vurduğu için yakışıyor kel olsa yakışmaz gördük 0 numara halini 
  • Yaşınız 25

kelaynak3636

• Sr. Member
Çağatay kel olmadığı için yani saçı olduğu ve 3 vurduğu için yakışıyor kel olsa yakışmaz gördük 0 numara halini
0 halini görmüştüm zaten demek istediğim adam çok yakışıklı olduğu için 0 bile yakışmış ama uzun saçlı çok daha yakışıklı tabi
  • Yaşınız 21
Avodart (günde 1)
Günde 1magnezyum sitrat
Günde 1 yeşilçay
Loprox ve tuzsuz şampuan

Facebook Twitter Instagram