Gönderen Konu: Köse Kel Gördünüz Mü?  (Okunma sayısı 611 defa)

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Köse Kel Gördünüz Mü?
« : 28 Nisan 2022, 12:36:15 »
Ben görmedim.  Kelleşen insanlardan gözlemlediklerim hep benzer özelliklere sahipler. Gür sakallar, vücut kılları, erkeksi yüz hattı, uzun boy.
AGA'nın sebebi androjen duyarlılığı biliyorum ancak aynı zamanda şuna inanıyorum. Kelleşen erkeklerin ve kelleşmeyen erkeklerin Testosteronlarını kıyaslasak kellerin ortalaması daha yüksek çıkacak.
DHT duyarlılığı ortalama olup sırf fazla Testosteron ve fazla DHT yüzünden saçı dökülenler de var bence.
Forumda biri vardı, nickinden alıntı yapacağım.
Bu androjenleri pataklayasım geliyor cidden. Şeytan diyor ne kadar oral Antiandrojen varsa kullan.

muroreis

• Hero Member
Ynt: Köse Kel Gördünüz Mü?
« Yanıtla #1 : 28 Nisan 2022, 12:42:32 »
Köse değil de seyrek gördüm bı kaç tane , testesteron konusunda bişey diyemeyeceğim ne insanlar var kıl yumağı vücudu , saçı da aynı şekilde iğne girmez
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

Yardımsever

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 28 Nisan 2022, 17:14:34 »
Ben görmedim.  Kelleşen insanlardan gözlemlediklerim hep benzer özelliklere sahipler. Gür sakallar, vücut kılları, erkeksi yüz hattı, uzun boy.
AGA'nın sebebi androjen duyarlılığı biliyorum ancak aynı zamanda şuna inanıyorum. Kelleşen erkeklerin ve kelleşmeyen erkeklerin Testosteronlarını kıyaslasak kellerin ortalaması daha yüksek çıkacak.
DHT duyarlılığı ortalama olup sırf fazla Testosteron ve fazla DHT yüzünden saçı dökülenler de var bence.
Forumda biri vardı, nickinden alıntı yapacağım.
Bu androjenleri pataklayasım geliyor cidden. Şeytan diyor ne kadar oral Antiandrojen varsa kullan.
Gördüm

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 28 Nisan 2022, 18:21:41 »
Bizzat kendim.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 28 Nisan 2022, 20:37:25 »
Koseninde derdi kose olmasi koseyim sakalim yok gideyimde sakal ektireyim derdi var ondada.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 28 Nisan 2022, 21:06:50 »
Koseninde derdi kose olmasi koseyim sakalim yok gideyimde sakal ektireyim derdi var ondada.

Bence sakal çok dert edilecek birşey değil.Tamam o da makyaj sağlıyor güzelde yakışabiliyor ama saç bambaşka birşey.İnsanlar sakalsızları yargılamıyor.Hatta genç kızların daha hoşuna gidiyor.Tabi kişiden kişiye değişir.Baby face diye birşey var diye söyledim.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 28 Nisan 2022, 21:46:54 »
Bence sakal çok dert edilecek birşey değil.Tamam o da makyaj sağlıyor güzelde yakışabiliyor ama saç bambaşka birşey.İnsanlar sakalsızları yargılamıyor.Hatta genç kızların daha hoşuna gidiyor.Tabi kişiden kişiye değişir.Baby face diye birşey var diye söyledim.
Sakal, bıyık ektiren insanları hiç anlamıyorum ya. Çok lazım bir şey değil, boşu boşuna donör kaybediyorlar. Elimde olsa tüm sakallarımı yok ederdim.

murattarum

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 28 Nisan 2022, 21:52:54 »
Oyle degil iste dostum insan olmayabi ariyor.mesela sakali cikmayanda.diyorki sakalim olsa.uzatsam saci kazitsam .yani insan oglu nankor yazim kisi isteriz kisin yazi.
Dr.Muttalip keser saç ekimi
Saç ekimi forum
Saç ekimi sonuçları

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 28 Nisan 2022, 22:12:05 »
İnsan kendinde olmyani seviyor ben 18 yaşına kadar yüzümde tüy yoktu saçımda acayip sevimli böyle sakalı olanlara imreniyordum şuan 25 yaşındayım sakalım çok aşırı sık ama saçım seyrek velhasıl olmayanı arar insan
  • Yaşınız 25

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 29 Nisan 2022, 15:40:57 »
Yok görmedim. Ya abi cennem yine düşecekdd bu Saçta Sakalda önemli erkekte.. Sakal daha erkeksi gösteriyor. Ancak saç ile kıyas edersek Ama sakal o kadar degil çünkü saç bambaşka..
Mesela benim sakalım bayaga gür çenede olan bölüm ise sımsıkı. Hatta annem demişti keşke orda olacağına tepende olsaydı ne olurdu diye..
Erkek olmak iyide bir yerde gercekten zor ya vallahi  sebebi. Boy kilo vucud iş güç meslek saç sakal penis saymakla bitmez..
Ben donanım ekşisözlük kızlar soruyor ve çeşitli sitelerde çeşitli konulara arada hep bakıyorum..
Erkegiz ya mesela penis konusu haliyle biz erkekler dogal olarak dert ediyoruz. Bir kadın ise kendi şeyini hiç dert etmiyor.
Mesela boy sorunu dogal olarak biz dert ediyoruz kadınlar o kadar dert etmiyor git topuklu ayakkabı kapat olayı
Yine saç kellik olayı bizde dogal olarak sorun kadında ise ufacık dökülme hacim kaybı oldumu vay efendim sacım mahvoldu.. Ulan hep bizde sorun ha nası bir dunyaysa

Whatever Sc

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 29 Nisan 2022, 18:07:22 »
Yok görmedim. Ya abi cennem yine düşecekdd bu Saçta Sakalda önemli erkekte.. Sakal daha erkeksi gösteriyor. Ancak saç ile kıyas edersek Ama sakal o kadar degil çünkü saç bambaşka..
Mesela benim sakalım bayaga gür çenede olan bölüm ise sımsıkı. Hatta annem demişti keşke orda olacağına tepende olsaydı ne olurdu diye..
Erkek olmak iyide bir yerde gercekten zor ya vallahi  sebebi. Boy kilo vucud iş güç meslek saç sakal penis saymakla bitmez..
Ben donanım ekşisözlük kızlar soruyor ve çeşitli sitelerde çeşitli konulara arada hep bakıyorum..
Erkegiz ya mesela penis konusu haliyle biz erkekler dogal olarak dert ediyoruz. Bir kadın ise kendi şeyini hiç dert etmiyor.
Mesela boy sorunu dogal olarak biz dert ediyoruz kadınlar o kadar dert etmiyor git topuklu ayakkabı kapat olayı
Yine saç kellik olayı bizde dogal olarak sorun kadında ise ufacık dökülme hacim kaybı oldumu vay efendim sacım mahvoldu.. Ulan hep bizde sorun ha nası bir dunyaysa
Çok geri kalmış bir ülkede değilken kadın olmak daha avantajlı bence de. Burada hepimiz regl, kilo alma gibi dertleri kelliğe tercih ederiz.

Facebook Twitter Instagram