Gönderen Konu: kel insanların bakımsız olması  (Okunma sayısı 787 defa)

orientis

• Hero Member
kel insanların bakımsız olması
« : 14 Haziran 2022, 18:00:41 »
bu konuyu aşağılamak için açmadım.belki de ben de bir kel adayıyım bilemeyiz

nerede kel bir adam görsem ya şişko ya da zayıf,ezik bir tipte oluyorlar.bazılarının kafasında 3-4 tel saç olup onları uzatıyor ve daha çirkin bir hal alıyor

giyim tarzları da genelde düzgün olmaz.

tabi bunların olabilmesi için illa kel olmaya gerek yok.fakat kel insanların genelinde bu durum söz konusu

halbu ki sağlam bir vücut yapıp giyimlerine,konuşmalarına,maddi gücüne yoğunlaşsa eminim kel olmasını umursanmayacak seviyeye indirir.

ne yazık ki çoğu bu yoldan gitmek yerine “ne de olsa kelim,çirkinim” diyerek hayatını böcek gibi yaşamasına olanak sağlayacak yolu tercih ediyorlar

muroreis

• Hero Member
Ynt: kel insanların bakımsız olması
« Yanıtla #1 : 14 Haziran 2022, 18:13:18 »
bu konuyu aşağılamak için açmadım.belki de ben de bir kel adayıyım bilemeyiz

nerede kel bir adam görsem ya şişko ya da zayıf,ezik bir tipte oluyorlar.bazılarının kafasında 3-4 tel saç olup onları uzatıyor ve daha çirkin bir hal alıyor

giyim tarzları da genelde düzgün olmaz.

tabi bunların olabilmesi için illa kel olmaya gerek yok.fakat kel insanların genelinde bu durum söz konusu

halbu ki sağlam bir vücut yapıp giyimlerine,konuşmalarına,maddi gücüne yoğunlaşsa eminim kel olmasını umursanmayacak seviyeye indirir.

ne yazık ki çoğu bu yoldan gitmek yerine “ne de olsa kelim,çirkinim” diyerek hayatını böcek gibi yaşamasına olanak sağlayacak yolu tercih ediyorlar
Benim gittiğim spor salonunun hocasinda saç yoktu donör bölge bile yok gibiydi o derece seyrekti ensesi falan ama adam o kadar bakimliydi ki salonda çoğu kızın dikkatini çekiyordu vücudu sağlamdı sürekli parfüm kokuyodu adam sakalı falan bakimliydi , 
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

zweig

• Proscarkolik
  • Hero Member
  • 𝘗𝘳𝘦𝘷𝘦𝘯𝘵𝘪𝘰𝘯 𝘪𝘴 𝘢𝘩𝘦𝘢𝘥 𝘰𝘧 𝘤𝘶𝘳𝘦
« Yanıtla #2 : 14 Haziran 2022, 18:31:17 »
Güzel bir tespit bence ve hak veriyorum.

Yalnız şu bir gerçek ki saçsızlık gerçekten estetik olarak en negatif şeylerden birisi. Istisnalar dışında.

Direkt göze batıyor. Bunu bence kimse göz ardı edemez.

Şöyle genel olarak baktığımda genç yaşta özellikle 20-30 arasındaki kel insanlar bakımını yapıyor. Bakımsıza pek rastlamıyorum.

Ama 30 üstü tamamen salıyor eğer kelse genelde.
Doktor değilim.Bu alanda eğitimim yok. Önerilerimin yalnızca araştırmayı seven bir birey olarak değerlendirilmesini isterim.

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 14 Haziran 2022, 19:02:39 »
Güzel bir tespit bence ve hak veriyorum.

Yalnız şu bir gerçek ki saçsızlık gerçekten estetik olarak en negatif şeylerden birisi. Istisnalar dışında.

Direkt göze batıyor. Bunu bence kimse göz ardı edemez.

Şöyle genel olarak baktığımda genç yaşta özellikle 20-30 arasındaki kel insanlar bakımını yapıyor. Bakımsıza pek rastlamıyorum.

Ama 30 üstü tamamen salıyor eğer kelse genelde.

biz gençlerin bu yaşlarda fiziksel görünüşünden başka elle tutulur bir şeyi olmadığından çok üstüne düşüyüyoruz.gayette normal bir şey
çok aşırıya kaçmadıkça takıntı yapanlara hak veriyorum

fakat yaş 35i geçmiş ve hala elle tutulur bir şeyler elde edemeyen insanların en son dert edeceği şey saç telleri olmalı
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

DmitriAhmedov

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 14 Haziran 2022, 21:32:38 »
Ağa söyle de birşey var bakım para işi adam asgari ücretle çalışıyor üstüne başına mı baksın vücuduna mı baksın evmi gecindirsin veyada diyelimki para da var her insan dikkat edifek diye bişey yok ki bence insan nasıl mutlu hissediyorsa öyle yaşamalı yani diğer insanlar çirkin demiş kötü giyiniyor demiş cart curt  bak benim içinde çok önemli giyim bakım lakin umursamayan adamda yani umrunda değil veya parası yoktur genelde parası olmuyor
  • Yaşınız 25

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 15 Haziran 2022, 13:10:27 »
Allah için ne bakımından bahsediyoruz ki? Adamın kafasında saç kalmamış nasıl motive edicek kendini? Bazısının kafa tipi iyi değil, bazısına sakal yakışmaz, bazısına bakım için para lazım bunlar yoksa tabi hayatı salıcak napcak? Vücud diyorsun bugün spor salonlarının bim versiyonu olan xfit bile aylık ücreti 120 tl.Hadi onu verir diyelim vücud yapmak öyle kolay bir şey değil.Kararlılıkla anca olur.Adam işinden gücünden zaman ayırmalı.O sizin gördüğünüz kaslı kişiler kendilerini tabiri caizse buna adamış hali vakti fena olmayan insanlar.Protein tozu olmuş 1000 TL, tavuğun bile kilosu olmuş 55-70 tl.Daha sütün, peynirin, yumurtanın cartcurt fiyatından bahsetmiyorum.Naturel beslenmek bile pahalı.Bu adam asgari ücretle neyin vücudunu yapıcak? Yapsa yapsa amele kası yapar.Giyim kuşam diyorsunuz bir dışarı çıkıp baktınız mı kıyafetler ne kadar olmuş? Bir gidin görün.Ya hadi tüm bunları bir şekilde yaptı parasıda var eyvallah.Göze hoş geleceği ne malum? Kimi insan ne kadar bakımına uğraşada olmuyor abi.Nasıl ki bazı kadınlar majyaj yapsa bile gideri olmuyor buda öyle bir şey.Belki yüzü asimetrik, belki sivilcesi var, belki burnu yamuk, belki gözlük takıyor ya tüm bunları düzeltmek zaten meziyet moral 0 ken neyin bakımına dikkat edicek? 
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 15 Haziran 2022, 13:13:49 »
Abi Ben hiç birine katılmıyorum. Saçı fırça gibi olup toz toprak içinde bagda  bahçede tarlada veya yolda asfalt döken bir çok insan var. Ufak bi temizlik yapınca gayet iyi duruyor..
Ama  bizim gibi saç sorunu olan insan ne yapsa pek iyi durmuyor.kendine bakım yapsanda görsel ilk kafa.  Fiziksel demişsiniz.. Herkes vucudlu olacak diye bir şey yok ki. Ha her saç sorunu olan bunu vucud ile kapatsın mantığı olmuş. Ne yapılırsa yapılsın kapanmıyor abi birde böyle bişey var. Ayrıca bakım işi için zaman olacak para olacak.. Vs vs

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 15 Haziran 2022, 13:18:46 »
Allah için ne bakımından bahsediyoruz ki? Adamın kafasında saç kalmamış nasıl motive edicek kendini? Bazısının kafa tipi iyi değil, bazısına sakal yakışmaz, bazısına bakım için para lazım bunlar yoksa tabi hayatı salıcak napcak? Vücud diyorsun bugün spor salonlarının bim versiyonu olan xfit bile aylık ücreti 120 tl.Hadi onu verir diyelim vücud yapmak öyle kolay bir şey değil.Kararlılıkla anca olur.Adam işinden gücünden zaman ayırmalı.O sizin gördüğünüz kaslı kişiler kendilerini tabiri caizse buna adamış hali vakti fena olmayan insanlar.Protein tozu olmuş 1000 TL, tavuğun bile kilosu olmuş 55-70 tl.Daha sütün, peynirin, yumurtanın cartcurt fiyatından bahsetmiyorum.Naturel beslenmek bile pahalı.Bu adam asgari ücretle neyin vücudunu yapıcak? Yapsa yapsa amele kası yapar.Giyim kuşam diyorsunuz bir dışarı çıkıp baktınız mı kıyafetler ne kadar olmuş? Bir gidin görün.Ya hadi tüm bunları bir şekilde yaptı parasıda var eyvallah.Göze hoş geleceği ne malum? Kimi insan ne kadar bakımına uğraşada olmuyor abi.Nasıl ki bazı kadınlar majyaj yapsa bile gideri olmuyor buda öyle bir şey.Belki yüzü asimetrik, belki sivilcesi var, belki burnu yamuk, belki gözlük takıyor ya tüm bunları düzeltmek zaten meziyet moral 0 ken neyin bakımına dikkat edicek?
Abi hay agzına bal yesin. İşte herkes kendi çevresi  çapında düşünüyor gibi.
Videolarda bakıyorum Ülkenin ekonomisini soruyorlar adamın birikmiş kuru var. Arabası evi işine iyi mükemmel diyo..
Yahu genel baksak memleket batmış. Bu ayrı bi tarafa..
Dediginiz gibi. Nice kadınlar var. Ne makyaj bakım yapsa veya kilo alsa yakışmıyor.. Ama mevla öyle yaratmış oda yapabildiği kadar bişeyler yapmıştır.
Bak mesela irem derici kaç kez estetik oldu. Kadın burnu hala sorun ediyor.. Ne paralar döktüm en iyi sonuç bu diyor kadın... Yani bazen parada çözmüyor işte. Ama büyük bir bölümünü para olunca yine bi düzeltme oluyor..

muroreis

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 15 Haziran 2022, 13:42:08 »
Abi hay agzına bal yesin. İşte herkes kendi çevresi  çapında düşünüyor gibi.
Videolarda bakıyorum Ülkenin ekonomisini soruyorlar adamın birikmiş kuru var. Arabası evi işine iyi mükemmel diyo..
Yahu genel baksak memleket batmış. Bu ayrı bi tarafa..
Dediginiz gibi. Nice kadınlar var. Ne makyaj bakım yapsa veya kilo alsa yakışmıyor.. Ama mevla öyle yaratmış oda yapabildiği kadar bişeyler yapmıştır.
Bak mesela irem derici kaç kez estetik oldu. Kadın burnu hala sorun ediyor.. Ne paralar döktüm en iyi sonuç bu diyor kadın... Yani bazen parada çözmüyor işte. Ama büyük bir bölümünü para olunca yine bi düzeltme oluyor..
Ahaha İrem Derici demişken , dediğin gibi reis kadın da para var imkan var o kadar operasyon geçirmiştir suratı için fakat hala çirkin bence
Her gün 1/4 proscar 
Alpecin C1 şampuan ( her gün )

Ankaralı

• Sr. Member
« Yanıtla #9 : 15 Haziran 2022, 14:03:55 »
Ahaha İrem Derici demişken , dediğin gibi reis kadın da para var imkan var o kadar operasyon geçirmiştir suratı için fakat hala çirkin bence
Abi maalesef öyle. Bak mesela trans eksikliği eşcinsel biseksüellik vs olan insanlar var..
Armagan Çağlayan'ın  youtube kanalı var ordan izleyebilirsiniz... Milyonlat dökmüş kişiler var.. Saçı için burnu için ve daha başka şeyler.. Ama işte abi Yaş geçtikçe bir yerden sonra hiç toparlanmıhor

titanic5

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 15 Haziran 2022, 15:59:51 »
Kişiden kişiye değişir

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 15 Haziran 2022, 19:41:40 »
Saçı olanlar çok mu bakımlı oluyor hep?
Çok alakasız bir konu
Global Moderator

orientis

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 15 Haziran 2022, 21:29:43 »
bizim millet her konuda fakir edebiyati yapmaya bayılıyor resmen

kimseye hayat altın tepside sunulmuyor.bu zihin setiyle hiçbir konuda başarılı olunmaz

yukarıda ’’bunların olabilmesi için kel olmak şart değil’’ yazdım zaten hintell abi

virtüöz ve ona hak veren arkadaşlar bu konuyu destekler nitelikte bir örnek olmuş
  • Yaşınız 20
  • Medikal Tedavi 1/4 Proscar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 15 Haziran 2022, 21:32:34 »
Ülkemizin şartlarında zaten
Bir erkek mutlu olması zor
Hem ekonomik olarak hemde ilişki olarak
Kendini çocuklarına ve ailesinin geçimine adamış
Milyonlarla var kendi zevkine bakımına harcayacak parası olamayan halkımıx ne yapsın dostum kendinden vaz geçmiş insanlar
Global Moderator

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 15 Haziran 2022, 21:46:56 »
 ben kel kalsam neyime bakcam o saatten sonra dk 80 4_0 lig maçında mağlupsun 5 yi yesen ne olcak 4_1 yapsan ne olcak maçı bırakırsın otomatik
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram