Gönderen Konu: Minoxil Forte'nin Artık Satılmıyor Olması  (Okunma sayısı 121 defa)

ibrahimcam

• Newbie
  • *
Minoxil Forte'nin Artık Satılmıyor Olması
« : 11 Mart 2019, 16:23:05 »
Merhaba arkadaşlar, 1 aydır Minoxil kullanıyorum, daha önce Hepsiburada'dan satın almıştım ancak ikinci ay almak istediğimde orada bulamadım ve başka bir internet sitesinden satın aldım.

Şimdi ise 3. ay için satın alayım dedim ve internette hiçbir yerde satılmadığını farkettim. Bunun nedeni nedir sizce? İlacın toplatılıyor olma ihtimali var mı? Fikirlerinizi bu konu altında paylaşırsanız sevinirim.

yigit10

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Minoxil Forte'nin Artık Satılmıyor Olması
« Yanıtla #1 : 11 Mart 2019, 16:25:12 »
Evet bakanlık harekete geçti bu konu hakkında sanırım haberin yok minoxil sayesinde kel kalan insanların şikayeti üzerine ilacın satışı yasaklandı.

ibrahimcam

• Newbie
  • *
« Yanıtla #2 : 11 Mart 2019, 16:28:14 »
Yok artık, kaynak verme şansınız var mı?

Saygılar

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 11 Mart 2019, 16:32:01 »
Okadar anlattık sanırım okudular burayı satışı durdular:)

Ya da zam var propecia 2 ay piyasada yoktu 185 olmuş şimdi
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

ibrahimcam

• Newbie
  • *
« Yanıtla #4 : 11 Mart 2019, 16:37:22 »
Şu an çok kararsız kaldım, hocam benim çok saçım var, 2-3 yıl daha ekim seviyesine gelmez muhtemelen, 2 yıldır dökülüyor. Sizce ne yapmam gerekiyor? 3 doktor gezdim hepsi de saçın dökülmüyor diyip yolladı, 1 aydır xpecia ve minoxil kullanıyordum ancak şu toplatılma mevzusu kafamı karıştırdı. Minoxil'e alternatif bir öneriniz var mı?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
« Yanıtla #5 : 11 Mart 2019, 16:41:15 »
Finasterid kardeşim gerisi boş
Global Moderator
Saç Ekimi Sonuçlari Ekibi.

ibrahimcam

• Newbie
  • *
« Yanıtla #6 : 11 Mart 2019, 16:53:11 »
Hocam ben boş olarak nitelendiremiycem minoxili çünkü saçımda açılma olan tek bi kısım vardı ki dışardan farkedilmesi imkansız saçımı kaldırarak farkedebiliyordum sadece, şu an o kısımda küçük küçük saçlar çıkmaya başladı. Biliyorum bıraktığın an dökülecek diyeceksiniz ancak bu benim için etkisini kanıtlar nitelikte. Minoxilin faydasıyla ilgili bir kuşkum yok çünkü gerçekten faydalı ancak tercih etme nedenim yan etkisinin cinselliğe dair olmadığıydı ama bu toplatılma mevzusu çok kafamı karıştırdı. Finasterid'i biraz daha araştıracağım olmadı onun tedavisine başlayacağım

Facebook Twitter Instagram