Gönderen Konu: vucudu çok kıllı erkekler kellige daha yatkin ?  (Okunma sayısı 765 defa)

siyabentqxqx

• Sr. Member
vucudu çok kıllı erkekler kellige daha yatkin ?
« : 03 Nisan 2021, 12:38:58 »
tesadufmu bilmiyorum ama cok killi erkeklerin saci dökülüyor bende onlardan biriyim sayet vucudumdaki killar ekilebilse gruptan 2 nw 7 ye saglam donör olur diyebilirim sizcede oylemi acaba vucut tum keratini oralwrlada paylastigi icin kafa artik sac uretemiyor mu cunku dikkat ettim ergeblikt ebirlikte vucut killanmaya baslayinca sac dokulmesi ufaktan hissettiriyor

oralminoxidil

• Hero Member
Ynt: vucudu çok kıllı erkekler kellige daha yatkin ?
« Yanıtla #1 : 03 Nisan 2021, 12:42:23 »
avodart başla hem vücut kıllarından kurtul hem saçın çıksın benim gibi .d tahminimce çok kıllı kişiler fin duttan daha iyi fayda görüyor

Dutasteride haftada 2
5-10 ml Oral Hint Yağı
Vit D
Keçiboynuzu ve karadut özü
Magnezyum
İyot
SAÇ DÖKÜLMESİ KILAVUZU
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=18975

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Nisan 2021, 12:50:29 »
Tesadüf değil doğru.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #3 : 03 Nisan 2021, 12:57:46 »
 genetikte sakal gürleşir saç dökülür
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

meymen

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 03 Nisan 2021, 13:07:51 »
tesadufmu bilmiyorum ama cok killi erkeklerin saci dökülüyor bende onlardan biriyim sayet vucudumdaki killar ekilebilse gruptan 2 nw 7 ye saglam donör olur diyebilirim sizcede oylemi acaba vucut tum keratini oralwrlada paylastigi icin kafa artik sac uretemiyor mu cunku dikkat ettim ergeblikt ebirlikte vucut killanmaya baslayinca sac dokulmesi ufaktan hissettiriyor

Tam olarak bende böyle oldu. Ergenlikle birlikte vücut kıllarım arttı saçlarım dökülmeye başladı. Sırtım full kıl şuan. Bakalım oralminoxidil fin dut kullananlarda daha etkili olacak demiş umarım olur. Epilasyon masrafından da kurtulmuş olurum :D
  • Ekim Tarihi: 22 Mart 2021
  • Ekim Merkezi ismi Asmed Hair
  • Greft Miktarı 4000
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Finansterid
Haftada 3-4 dutasteride
Her gün 1 tablet magnezyum, omega 3
 Saç ekimim; https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=21144.0

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Nisan 2021, 13:54:40 »
Mesela köse olup da kel olan çok nadir insan var dikkat ettiniz mi? Genelde köse olanlar saç dökülmesi problemi yaşamıyor.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 03 Nisan 2021, 13:56:49 »
 japonlarda zencilerde pek kel yok sarı ırklarda var.en çok saç teli sarılarda ama en ince onlarda ondan en seyrek onlar mesela en az saç teli kızıllarda ama maşallah parmak gibi saç en gürde onların saçı.genetiktede saç inceliyor sakal kalınlaşıyor
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #7 : 03 Nisan 2021, 23:03:42 »
japonlarda zencilerde pek kel yok sarı ırklarda var.en çok saç teli sarılarda ama en ince onlarda ondan en seyrek onlar mesela en az saç teli kızıllarda ama maşallah parmak gibi saç en gürde onların saçı.genetiktede saç inceliyor sakal kalınlaşıyor

hocam sarisinlarin sac tel sayisi daima daha fazladir

siyabentqxqx

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 03 Nisan 2021, 23:04:30 »
avodart başla hem vücut kıllarından kurtul hem saçın çıksın benim gibi .d tahminimce çok kıllı kişiler fin duttan daha iyi fayda görüyor
fin kullanıyorum suanda avodart eklemeye gerek var mi ? bide ben vucuttakileride ilerde kafaya ektirmeyi düşünüyorum yapan yerler var etkili oldugunuda soyledirler

Diyar1234A

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 04 Nisan 2021, 01:00:54 »
Bende az kıl var ama saçım dökülüyor

Facebook Twitter Instagram