Gönderen Konu: Türk kızlarının kel erkekler düşmanlığı  (Okunma sayısı 1773 defa)

Kelbiradam24

• Jr. Member
  • **
Türk kızlarının kel erkekler düşmanlığı
« : 26 Ekim 2020, 08:31:20 »
Resmen  kel erkeklere düsman olmak için dogmuslar.Coğu sapık olarak goruyor bizi.Tek sucumuz elimizde olmayan sebeplerden dolayi saçimizi kaybetmemiz.Bu kadar sekilci olunmaz gercekten sasiyorum.Kel kalmis erkeklerin, şu yeni nesil Türk kızlarinin karsisinda sansi sıfir.Arkamizdan neler neler diyorlar bizzat sahit oldum malesef.Tavsiyem türk kızlarindan uzak durun.Çunku kel oldugumuz icin adam yerine koymuyorlar :)Zaten kel erkeklerle evlenen kadinlarda  para icin evleniyorlar.Ailemde de oyle cevremde de.Turkiye anlayis boyle.Ama Avrupada yada diger ulkelerde farkli oldugunu düşünüyorum.

My Precious

• Hero Member
Ynt: Türk kızlarının kel erkekler düşmanlığı
« Yanıtla #1 : 26 Ekim 2020, 09:05:14 »
Hipergami hipergami hipergami..........
Kel olmaktan çok tipin normal olsa bile arkandan laf söyleyebilirler zira onlara göre yakışıklı,statülü,zengin veya popüler birisi değilsen aynısın(tabiki bu kezbanlar için).
Bunun bir diğer nedeni de erkeklerin kızlara gereğinden fazla prim vermesi,köpek muamelesi çekmesi şımartması bu durum kadınların ipleri kendi elinde tuttuğunu düşünmesi ve sen olmazsan öbürü olur yada en iyisi olur kafasında gezmesine neden oluyor.
Zaten gittikçe erkekler kendinden çirkin kızla çıkmaya başladılar zira başka seçenekleri yok çoğu erkek yavaştan durumu kabullenmeye başladı.

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 26 Ekim 2020, 09:53:23 »
 kızlarda şişmanlık neyse erkeklerde kellik aynı.tvde roportaj var manken gibi kız kel olurmu kocanız sevgiliniz diyorlar olur diyor şişmanın tekine soruyorlar boy 1.50 kilo 150 sanayi faresi gibi karı dombican mübarek  hayatta kel istemem diyor.guzel kızlar karsı tarafta genelde para arıyor.bende peşimde kızlar varken hep en çirkinini istemişimdir.guzel basıma bela.cenesi cekilmez onun
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Kel Bezos

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 26 Ekim 2020, 11:19:19 »
Dostum aylardir ayni sacma seyleri yazmaktan bikmadin mi.

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 26 Ekim 2020, 12:16:51 »
Türk kızlarının çoğu böyle birileri onlara boy ortalamalarını hatırlatması lazım.
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

Leonidas

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 26 Ekim 2020, 12:48:59 »
damacanaya hallenenlerin , parktaki bank a tecavüz edenlerin olduğu ülke de bunların böyle davranmasına şaşırmıyorum.
talep çok çünkü. sen kel olarak yazıyosun , ama senin ardına kel olmayan 10 kişi daha yazılıyor.
şansın düşüyor malesef. hele hele bir ortam dan tanımıyosan kızın kendisini (arkadaş ortamı, iş yeri vs) , kelsen tanışma şansın sıfıra yakın.

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #6 : 26 Ekim 2020, 12:58:48 »
Kel olmak zor arkadaşlar.

GaMe10

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 26 Ekim 2020, 14:27:19 »
Şöyle saçma konulara 10larca cevap geliyor. Biz çok önemli bir konuda cevap bekliyoruz tık yok konuda. Ama asla uplamayacağım yazan yazar yazmayan çok tın

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 26 Ekim 2020, 15:19:48 »
Şöyle saçma konulara 10larca cevap geliyor. Biz çok önemli bir konuda cevap bekliyoruz tık yok konuda. Ama asla uplamayacağım yazan yazar yazmayan çok tın

Patlamış :D
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Virtüöz

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 26 Ekim 2020, 15:24:37 »
Olayın aslında kellikle alakası yok tiple var.Eğer yüzüne kellik yakışıyorsa ve kaslı uzun boyluysan yine tercih ederler.Birde sizin bahsettiğiniz kız tipleri genelde kaşar diye tabir edilen geniş kişiklikli insanlar oluyor.Onlara karşı zaten napsanızda eğlencelik takılcaklar.Siz önce tercihlerinizi değiştirin.Emin olun kalbe, kişiliğe, statüye, zekaya, ağzı laf yapana ve dik duruşa bakan çok kız var.Sanmayın ki hepsi tip tip diye geziyor.Kimin neyden hoşlanacağını bilemezsiniz.
Bioxcin Forte Şampuan

Tedavi Sürecim
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=16513

Jumper

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 29 Ekim 2020, 23:39:04 »
Resmen  kel erkeklere düsman olmak için dogmuslar.Coğu sapık olarak goruyor bizi.Tek sucumuz elimizde olmayan sebeplerden dolayi saçimizi kaybetmemiz.Bu kadar sekilci olunmaz gercekten sasiyorum.Kel kalmis erkeklerin, şu yeni nesil Türk kızlarinin karsisinda sansi sıfir.Arkamizdan neler neler diyorlar bizzat sahit oldum malesef.Tavsiyem türk kızlarindan uzak durun.Çunku kel oldugumuz icin adam yerine koymuyorlar :)Zaten kel erkeklerle evlenen kadinlarda  para icin evleniyorlar.Ailemde de oyle cevremde de.Turkiye anlayis boyle.Ama Avrupada yada diger ulkelerde farkli oldugunu düşünüyorum.
Çoğu sapık olarak görüyor demene acayip güldüm.Sonra düşündüm acaba birine bakınca  arkamızdan sapık diyorlar mı.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 30 Ekim 2020, 00:00:19 »
Ne sacma bir konu arkadas bikmadiniz mi
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

icindentramvaygecensarki

• Sr. Member
« Yanıtla #12 : 08 Kasım 2020, 07:47:36 »
Önerme çok doğru ama keller değil de az saçlılar için daha doğru gibime geldi, nw4.5-nw5'lerin komple kafayı kazıtanlara göre şansı daha düşük.
TEDAVİM
Minoxil Forte Günde 1 (Şakaklara ve Frontale 3'er Fıs)
Dutasteride Avodart Günde 1 (Eskiden Haftada 2)
Fiyto Şampuan Haftada 2
Dermaroller 1 mm Haftada 2
D Vitamini- Çinko- B 12 2 Günde 1
Oral Spironolakton Aldactone 25 mg Günde 1

baskan123

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 08 Kasım 2020, 15:38:56 »
Biz keller ölsün mü yani

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 08 Kasım 2020, 17:36:32 »
 ben arastırma istatislik şu bu anlamam goren goze bakarım .herkes kendi gozunle gorduğunu tecrube eder etrafımda en bombaları hep keller goturuyor.artık zenginlik simgesimi kel gobeklilik şumu bumu bilmem ama keller manken gibi hatunlarla takılıyor.
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Facebook Twitter Instagram