Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası 3 gün sürekli yatmalı mıyım ?  (Okunma sayısı 242 defa)

Pqeec

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi sonrası 3 gün sürekli yatmalı mıyım ?
« : 13 Aralık 2023, 02:07:54 »
Merhabalar, cumartesi günü operasyona gireceğim, konuştuğum her yer 3 günü istirahat ederek geçirmem gerektiğini söyledi. İstirahat etmem, benim için dinlenmek demek. Kafadaki şişliğin inmemesi ve yüzümde şişlik oluşmamasını istiyorum, her operasyon yaptıran kişi gibi. Fakat bu istirahatten kasıt 7/24 yatmak mıdır? Ben yalnız yaşayan birisiyim, haliyle yemek vs süreçlerinde ayakta durmam, zaman zaman eğilmem gerekecek. Tabii günün büyük çoğunluğunu yatarak geçireceğim.

Benzer diğer bir sorumda, uzaktan, bilgisayar başında çalışan birisiyim. Cumartesi günü operasyon ve pazartesi günü ilk yıkama olacak salı günü itibari ile sandalyede dik bir pozisyonda otururak iş başı yapabilir miyim? Yoksa 10 gün kadar sürekli yatmam mı gerek?

Söylediğim gibi, bi istirahatten kastı tam olarak anlayamadım. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Tolgax1288

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi sonrası 3 gün sürekli yatmalı mıyım ?
« Yanıtla #1 : 13 Aralık 2023, 08:53:46 »
Sürekli yatmana gerek yok ana ilk 3 gün yatmazsan yüzün gözün şişer sadece yoksa yatmanın bir etkisi olmaz

kelveötesi35

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 13 Aralık 2023, 16:14:38 »
Sürekli yatmana gerek yok. Eğer kendini iyi hissediyorsan işini gücünü halledebilirsin. Sadece bir süre kafanı birşeye çarpmamaya dikkat et

Pqeec

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 13 Aralık 2023, 17:59:08 »
Teşekkür ederim yorumlarınız için

Facebook Twitter Instagram