Gönderen Konu: 5.gün KABUK ALIM OPERASYONU?  (Okunma sayısı 1501 defa)

rossi

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
5.gün KABUK ALIM OPERASYONU?
« : 28 Şubat 2018, 13:31:03 »
Merhaba arkadaşlar,
geçtiğimiz cuma günü saç ekimi yaptırdım.pazartesi günü ilk yıkama yapıldı. tüm yıkamaları oraya yaptırıyorum.bugün 3.yıkamaya gittim. ekim yapan hastahane bu cuma yani bugunden iki gün sonra (5. yıkamanın yapılacagi gün) kabuk alma operasyonu yaılması gerektiğini o gün bu operasyon için gelmemi söyledi. bu işlem için ekimden bir hafta geçmesinin yeterli oldugunu söylüyor.
buna çok şaşırdım. okudugum kadarıyla herkes 10. yıkamada kabuk dökülür diyor  hastahane ise 5. yıkamada kafama 1 er saat ara ile hiç yıkamadan 4 kez bepanthen losyon sürmek itibari ile 4 saat lik bir süre sonrasında kabuklardan arındırılacagını söylemekte.

5.yıkama kabukların alınması için çok erken değil mi?  kökleri kaybetmeyelim?yorumlarınızı almak isterim

Mrblack

• Sr. Member
Ynt: 5.gün KABUK ALIM OPERASYONU?
« Yanıtla #1 : 28 Şubat 2018, 13:35:21 »
Standart 9-10 gün en erken tam iyileşmemiş olabilir yada zarar görebilir merkezin ismi nedir? Bence riske gerek yok siz 10 nuncu gün aldırın.

Alice66

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 28 Şubat 2018, 13:40:53 »
Merhaba arkadaşlar,
geçtiğimiz cuma günü saç ekimi yaptırdım.pazartesi günü ilk yıkama yapıldı. tüm yıkamaları oraya yaptırıyorum.bugün 3.yıkamaya gittim. ekim yapan hastahane bu cuma yani bugunden iki gün sonra (5. yıkamanın yapılacagi gün) kabuk alma operasyonu yaılması gerektiğini o gün bu operasyon için gelmemi söyledi. bu işlem için ekimden bir hafta geçmesinin yeterli oldugunu söylüyor.
buna çok şaşırdım. okudugum kadarıyla herkes 10. yıkamada kabuk dökülür diyor  hastahane ise 5. yıkamada kafama 1 er saat ara ile hiç yıkamadan 4 kez bepanthen losyon sürmek itibari ile 4 saat lik bir süre sonrasında kabuklardan arındırılacagını söylemekte.

5.yıkama kabukların alınması için çok erken değil mi?  kökleri kaybetmeyelim?yorumlarınızı almak isterim
kesinlikle yaptırma hangi merkez bu cidden saçmalamış bana kalırsa ilk 10 gün bile erken de bunlar iyice abartmış.sakın hocam istemiyorum 10.gün yapalım de .yada acil işim çıktı  pazartesi döncem o zaman yapalım de

vogueman

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 28 Şubat 2018, 19:35:52 »
10 günden önce kabuk dökmeyi doğru bulmuyorum anca iyileşir hassasiyet ancak toparlar.

Mrprince

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Şubat 2018, 22:19:18 »
Kabuk döken ekim merkezi ilginç :) her gün 20 dk bephantol losyonu kafanda beklet sonrada kibarca yıka,bir hafta sonra zaten yıkamalarda kendiliğinden dökülecek o kabuklar.

Facebook Twitter Instagram