Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası baret kullanımı  (Okunma sayısı 4025 defa)

gulfstarmec

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi sonrası baret kullanımı
« : 14 Mayıs 2018, 20:36:04 »
Merhaba arkadaşlar. Geçen çarşamba saç ektirdim. İşim icabı baret takmam gerekiyor.Mümkün olduğunca takmamaya çalışıyorum ama 15-20 dk.yı geçmeyecek şekilde takmam gerekecek yarından itibaren bunun bir zararı olurmu. acaba baret takmadan bere giysem,bareti berenin üzerine taksam dahamı iyi olur yoksa direkt baret taksam dahamı iyi olur. Bu konuda tecrübeli arkadaşlar varsa fikirlerini bekliyorum.

snadel

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi sonrası baret kullanımı
« Yanıtla #1 : 14 Mayıs 2018, 21:19:58 »
Hocam naptın sen takılır mı 1 haftalık ekime en azından kabuk dökünceye kadar takma yazık edersin açık alanın ne derecedeydi bilmiyrm ama 2. Bir ekim şansın olmayabilir ekim şansın warsa paranı çöp etmek istiyorsan ekilen greft sayısının firelerini umursamıyorsan takabilirsin

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Mayıs 2018, 10:47:59 »
Takmama şansın var ise 15 gün daha idare et baretin içindeki plastik zarar verebilir sert çünkü
Global Moderator

dr.ferhadyildiz

• Jr. Member
  • **
  • Saç olur, sağlık olsun...
    • Dr. Ferhad YILDIZ
« Yanıtla #3 : 17 Mayıs 2018, 23:49:28 »
Merhabalar

Operasyon sonrası ilk 2 hafta size verilmiş olan saç ekimi şapkası harici şapka kullanmamanızı öneririm. Verilen şapkayı sadece güneşten ve yağmurdan korunmak için takın, iç ortamda ve güneşsiz / kuru havalarda herhangi bir şapka takmanıza gerek yok.

Yazmış olduğum yorumlarda / yanıtlarda kişisel görüşlerimi, tecrübelerimi belirtmekteyim. Bilgiler tavsiye niteliği taşımaz. Sağlık ile ilgili her durum branş uzman hekim danışmanlığı gerektirir.

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 01 Haziran 2018, 16:55:30 »
Hazır konusu açılmışken benzer bir soru da ben araya sıkıştırayım. 3 mayısta ekim yaptırdım. Malumunuz bir süre direkt güneşten ve denizden sakınmak gerekiyor. Temmuz gibi birkaç günlüğüne çeşme tarafına gideceğim. Başıma yüzücü bonelerinen takıp deniz girsem bir sorun olur mu?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 11 Haziran 2018, 03:08:39 »
Hazır konusu açılmışken benzer bir soru da ben araya sıkıştırayım. 3 mayısta ekim yaptırdım. Malumunuz bir süre direkt güneşten ve denizden sakınmak gerekiyor. Temmuz gibi birkaç günlüğüne çeşme tarafına gideceğim. Başıma yüzücü bonelerinen takıp deniz girsem bir sorun olur mu?

1 ay geçtiyse üstünden sorun olmaz ama güneşte fazla kalmayın ve bone takmayın bence
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram