Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası araç kullanımı  (Okunma sayısı 3006 defa)

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi sonrası araç kullanımı
« : 28 Nisan 2018, 20:48:41 »
Arkadaşlar merhaba, iki sorum var. Birincisi, 3 mayısta özgür hocaya ekim yaptıracağım. Araç kiraladım havalimanından, ekimden sonra aracı kullanarak otelime geçeceğim. Sonrası gün de yine araçla hastaneye geçip pansuman yaptıracağım, tabi biraz da akşam uçağıma kadar şehirde gezebilirim. Bu konuda doktorların bir tavsiyesi var mı? Araç kullanmak sakıncalı olur mu?

Bir ikinci soru da, ekim yaptırdığım günün gecesi ve sonrası boyun yastığı kullanmalı mıyım? Kullanmalıysam kaç gün kullanmamı tavsiye edersiniz?

Ahmet456151

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi sonrası araç kullanımı
« Yanıtla #1 : 29 Nisan 2018, 02:00:36 »
Arkadaşlar merhaba, iki sorum var. Birincisi, 3 mayısta özgür hocaya ekim yaptıracağım. Araç kiraladım havalimanından, ekimden sonra aracı kullanarak otelime geçeceğim. Sonrası gün de yine araçla hastaneye geçip pansuman yaptıracağım, tabi biraz da akşam uçağıma kadar şehirde gezebilirim. Bu konuda doktorların bir tavsiyesi var mı? Araç kullanmak sakıncalı olur mu?

Bir ikinci soru da, ekim yaptırdığım günün gecesi ve sonrası boyun yastığı kullanmalı mıyım? Kullanmalıysam kaç gün kullanmamı tavsiye edersiniz?
ben ekimden sonra ekimi mi İstanbul da yaptırdım oradan Kocaeli ne geldim ben bir sıkıntı yaşamadım yalnız araca inip binerken dikkatli ol kafanı bir yere vurmamalı sın
boyun yastığını ekim yaptırdığın yer veriyor ve kullanmanda fayda var zira başını sağa sola çevirmeni önlüyor ve ayrıca tepe kısmına yapılan ekim için de faydalı
ne kadar kullanman sana bağlı ben 10 gün kadar kullandım

JaCKiE_BrOwN

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi sonrası araç kullanımı
« Yanıtla #2 : 29 Nisan 2018, 07:05:25 »

ben ekimden sonra ekimi mi İstanbul da yaptırdım oradan Kocaeli ne geldim ben bir sıkıntı yaşamadım yalnız araca inip binerken dikkatli ol kafanı bir yere vurmamalı sın
boyun yastığını ekim yaptırdığın yer veriyor ve kullanmanda fayda var zira başını sağa sola çevirmeni önlüyor ve ayrıca tepe kısmına yapılan ekim için de faydalı
ne kadar kullanman sana bağlı ben 10 gün kadar kullandım

Uyarı ve cevabınız için çok teşekkürler. Araştırmalarım sonucu, araç kullanımı konusunda doktorlar arasında belirtilen net bir şey yok. Kimi kullanılmamasını tavsiye etmiş, kimi de bu konuya hiç değinmemiş. Ekim sonrası aracı alıp otele geçeceğim. Ertesi günü de pansuman için yine hastaneye gideceğim, oradan da havalimanına geçeceğim hepsi bu.

Facebook Twitter Instagram