Gönderen Konu: Saç Ekim’inden sonra araç kullanmak  (Okunma sayısı 1033 defa)

Adanam

• Jr. Member
  • **
Saç Ekim’inden sonra araç kullanmak
« : 08 Haziran 2020, 01:43:35 »
Merhabalar
Saç Ekim’inden sonra araçla eve dönmeyi düşünüyorum. Sakıncalı dediler ama nedir sakıncası kafamı çarparım diye mi? Yoksa farklı nedenleri mi var? Refakatçim olmayacak o yüzden kendi aracımla gitme niyetindeyim. Pendik Şişli arası mesafe

gbdante

• Sr. Member
Ynt: Saç Ekim’inden sonra araç kullanmak
« Yanıtla #1 : 08 Haziran 2020, 01:54:51 »
Anestezi etkisinde olacağın için önermiyorlar dostum. Direksiyon başında dikkatin yeterli olmayabilir ya da uyuyabilirsin. Ama ben geçen sene ve bu sene olmak üzere 2 defa ekimden sonra araç kullandım bir sorun olmadı. Refakatçin olsa daha iyi olur.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #2 : 08 Haziran 2020, 02:21:41 »
Çok büyük problem olacağını sanmıyorum mesafe de uzak değilmiş ama en azından arabayı kullanacak birisi olsa daha güzel olurdu.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

KaNeM

• Full Member
« Yanıtla #3 : 08 Haziran 2020, 03:04:20 »
Dostum ekim yapan bazı yerler ulaşım için araç sağlıyor bu sorup öğrensene belki vardır öyle bir imkanın

yazıcıoqlu

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 08 Haziran 2020, 08:32:02 »
Arac sorun  olmuyor 2 saatte bir kan dolaşımı  icin aractan inip hareket edip hava alın  yeter..

Kisa mesafe ise zaten sorun yok,  kafanizi çarpmayın  yeterki..

Ben ekimden sonra  arac kullandim yaklasik 15 km..   

Facebook Twitter Instagram