Gönderen Konu: Ekim Yapildiktan Sonra Minox Kullanmak Zorunlu Mu ?  (Okunma sayısı 1246 defa)

Mehmet64

• Full Member
Ekim Yapildiktan Sonra Minox Kullanmak Zorunlu Mu ?
« : 30 Nisan 2021, 01:25:36 »
Hayırlı ramazanlar herkese,diğer hesabıma giremedigim için yeni bir hesap oluşturdum kayıt olup direk soru sormaya gelmedim :)

Takip ettiğim kadarıyla Asuman hair Minox kullanmayi israrlar öneriyor ama bazı merkezler kullanmaya gerek duymuyor.Bende nasip olursa önümüzdeki ay Asuman hairde Ekim yaptıracagim o yüzden merak ediyorum.

Soruma geleyim, dkim öncesi ve sonrası Minox kullanmayi düşünmüyorum bu bana herhangi bir sıkıntı çıkarır mı yani en merak ettiğim şey Ekim başarısı nasıl olur,minoxsuz bir ekimin başarılı olma ihtimali yok mu ?

emekli kel

• Hero Member
Ynt: Ekim Yapildiktan Sonra Minox Kullanmak Zorunlu Mu ?
« Yanıtla #1 : 30 Nisan 2021, 01:30:58 »
 hayırlı ramazanlar.minoxsuzda ekimden sonuc alırsın orda sorun yok.minox saçların daha güclü çıkmasını sağlar ama basla bırak yapıncada kendi çıkardığı saç ve ekim dısı var olan bolgelerede kullanırsan oralarda guclendirdiği saç dokulur.merkezlerin yüzde 90ı minox kullan demez 15 sene once kullandıttırıyorlardı sonra onemsemediler yani kullanmasanda olur kullanıcaksan devamlı kullan saçınada faydalı olur
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

Mehmet64

• Full Member
« Yanıtla #2 : 30 Nisan 2021, 01:34:56 »
hayırlı ramazanlar.minoxsuzda ekimden sonuc alırsın orda sorun yok.minox saçların daha güclü çıkmasını sağlar ama basla bırak yapıncada kendi çıkardığı saç ve ekim dısı var olan bolgelerede kullanırsan oralarda guclendirdiği saç dokulur.merkezlerin yüzde 90ı minox kullan demez 15 sene once kullandıttırıyorlardı sonra onemsemediler yani kullanmasanda olur kullanıcaksan devamlı kullan saçınada faydalı olur

Teşekkürler,uzun süredir araştırma içindeyim yaklaşık 1 yıldır,xpecia ve proscar kullanmayı dusunuyorum sadece Ekim sonrasi, minoxta dediğiniz gibi başla birak döngü ve saçları yağlı bir görünüme kavuşturmasi yüzünden hiç kullanmak istemiyordum.
  • Ekim Tarihi: 25.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Prozinc Plus Şampuan,Proscar

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 30 Nisan 2021, 08:50:24 »
İlk başta faydasını görmen muhtemel fakat bırakınca mevcut saçlara zararr verebilir . Karar sizin
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 30 Nisan 2021, 20:44:40 »
ekim olan saça ne faydası olur nede zararı ama var olan saçlarını güçlenmesi açısından kullanabilirsin.

explosen

• Hero Member
« Yanıtla #5 : 30 Nisan 2021, 20:53:43 »
çıkışları destekleyebilir evet lakin ,bıraktıktan sonra mevcut saçlara zarar verebilir dökülmeyi hızlandırabilir
  • Yaşınız 33
  • Medikal Tedavi proscar 5/1 bir kötülüğünü görmedim bu konuda duruşum konudaki gibi https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=27709.0

Mehmet64

• Full Member
« Yanıtla #6 : 30 Nisan 2021, 20:58:21 »
Hiç kullanmadığım da anladığım kadarıyla ekilen saçlar üzerinde bı etkisi olmuyor,etkisi sadece önceden var olan saçlar doğru mu anladım
  • Ekim Tarihi: 25.05.2021
  • Ekim Merkezi ismi Asuman Hair
  • Greft Miktarı 2500
  • Yaşınız 23
  • Medikal Tedavi Prozinc Plus Şampuan,Proscar

emekli kel

• Hero Member
« Yanıtla #7 : 30 Nisan 2021, 21:26:56 »
Teşekkürler,uzun süredir araştırma içindeyim yaklaşık 1 yıldır,xpecia ve proscar kullanmayı dusunuyorum sadece Ekim sonrasi, minoxta dediğiniz gibi başla birak döngü ve saçları yağlı bir görünüme kavuşturmasi yüzünden hiç kullanmak istemiyordum.
yağlı gorunum kolay kimi marka surersen 10 dkya kurur ama donguleri sabır ister
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

srkn1903

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 30 Nisan 2021, 22:04:13 »
minoxil bende yan etki yapmıştı

bu yüzden ekimden sonra başka losyon kullanacağım ama bu hairforte- avesin falan değil

mesela muhtemelen şu olabilir , revox saç serumu. ekim süreci bitmeye yakın azalta azalta bırakırım herhalde

Facebook Twitter Instagram