Gönderen Konu: sac alinan alanda karincalanma ve kasinti uyku problemi.  (Okunma sayısı 2713 defa)

assasiancreed2950

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Merhaba 6 gun once sac ekimi gerceklestirdim. ancak 6 gundur rahat uyuyamiyorum bunun sebebi sakaklatima be tepedeki kivrim kismina sac ekimi oldu yan yatmak yasak sadece havlu ile yukselterek sirt ustu yatmam gerekiyor ancak boydum tutuldu artik. uyuyamoyorum ve uykusuzlugun gelisim surecini olumsuz etkilryecegini dusunuyorum. sizce artik yan yatsam bir sorun olurmu . birde ense bolgemde her an kasinma oluyor bende elimle yukari assagi yapip kasintisini geciriyorum ama surekli biseyler dokuluyor kabuk gibi bunlarin zarari varmidir. birde enseme elimi yikayip kolanya ile dejenfekte ettikten sonra atiyorum. assagidaki fotografda net gozukmekte ekim alanlari son hali bu

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: sac alinan alanda karincalanma ve kasinti uyku problemi.
« Yanıtla #1 : 25 Ekim 2018, 13:51:45 »
Öncelikle saç ekimin hayırlı olsun

Malesef hepimiz ekimden sonra ekim alanı zarar görmesin diye uykusuz kalıp yada zor uyuyoruz eğer elinin altında yolcu yastığı varsa bu daha rahat etmeni sağlar biraz daha sık dişini kabuklar döküldükten sonra rahat bir uyku cekersin
Global Moderator

freier

• Full Member
« Yanıtla #2 : 09 Şubat 2019, 10:46:05 »
Ben kabuk yıkama sonuna kadar uyuyamamıştım. İşin psikolojik boyutu da var. Çok normal. Bir süre sonra normale dönüyorsun

melanin

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Şubat 2019, 16:02:20 »
normal kardeş ben 12 gün eziyet çektim donör de ağrıda vardı neler neler denedim ama uyuyamadım tam anlamıyla kabuk dökümünden sonra rahatlarsın

Berk4nt

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 28 Şubat 2019, 23:01:03 »
Slm benim de 7. Gün hala ağrı var ve boyun ağrıları başladı, geniş yatakta heryeri yastık doldur sol ve sağ f1 pilotu gibi gömül içine ben öyle idare ediyorum, sandalye ile destek yap yatağına

Facebook Twitter Instagram