Gönderen Konu: Saç ekimi sonrası yanma hissi ve karıncalanma  (Okunma sayısı 214 defa)

Yusuf Okyay

• Yeni üye
  • *
Saç ekimi sonrası yanma hissi ve karıncalanma
« : 14 Şubat 2021, 23:01:22 »
Ekimimin 45. Günü oldu ve ekim yaptırdığım alanda hafif yanma ve karıncalanma hissi var. Bunun sebebi ne olabilir, daha önce böyle bir şikayeti olan oldumu yada bir bilgisi olan arkadaşımız varsa yardımcı olabilir mi

Gks

• Yeni üye
  • *
Ynt: Saç ekimi sonrası yanma hissi ve karıncalanma
« Yanıtla #1 : 14 Şubat 2021, 23:12:12 »
Donör ve ekilen bölgeye enjekte edilen sıvılardan kaynaklı. Hissizlik,aşırı duyarlılık,karıncalanma,uyuşukluk belirtileri olabiliyor.
Zamanla geçiyormuş, bir tarih verilemiyor 6 ay süren dahi olmuş. Ne yazık bunlarla alakalı bilgi verilmiyor.
  • Ekim Tarihi: 22.01.2021
  • Ekim Merkezi ismi Clinicexpert
  • Greft Miktarı 3.000
  • Yaşınız 31

Münir

• Full Member
« Yanıtla #2 : 15 Şubat 2021, 01:08:17 »
öncesinde kafanda uyuşukluk varmıydı.belki uyuşukluk geçmeye başladığı için kan dolaşımını yanma ve kaşınıtı olarak hissediyorsundur .eğer böyleyse bir süre sonra geçecektir.

Yusuf Okyay

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 15 Şubat 2021, 09:29:10 »
Bir süre güneşte kaldım ama öyle çok uzun bir süre değil. Hafif Ekim bölgesinde ateş te var. Acaba alerjimi oldu

Lawine

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #4 : 15 Şubat 2021, 13:51:04 »
Benim ekimim de yeni sürekli birşey hareket ediyormuş gibi oluyor  :D kamerayı açıyorum yada aynaya koşuyorum ne var diye. Sanırım normal :)
  • Ekim Tarihi: 11.02.2021
  • Ekim Merkezi ismi Op.Dr.Bilgehan Aydın
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 26
  • Medikal Tedavi Propecia 1mg, Redoxon effs, kerozan, coraspirin 3 ay, gıda takviyeleri kabak çekirdeği-karafut ve keçiboynuzu pekmezi
Op.Dr.Bilgehan Aydın Bnish HWI | 4500 Greft | 11.02.2021 | 26 |Damla Hanım Ekibi

https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=19999.0

dusk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #5 : 15 Şubat 2021, 19:45:30 »
Benim ekimim de yeni sürekli birşey hareket ediyormuş gibi oluyor  :D kamerayı açıyorum yada aynaya koşuyorum ne var diye. Sanırım normal :)

Bugün bunu yaşamaya başladım bende kafama örümcek falan düştü sandım aynaya koştum bende senin gibi, çok garip bi his :)
  • Ekim Tarihi: 28.01.21
  • Ekim Merkezi ismi Serkan Aygın Klinik
  • Greft Miktarı 4200
  • Yaşınız 30
  • Medikal Tedavi Propecia, zma, omega 3

Facebook Twitter Instagram