Gönderen Konu: Şahin Çelik(Life Hair) 3700 Greft - Yaş 25 - 15.09.23 -Yorumlarınızı bekliyorum  (Okunma sayısı 2405 defa)

Kuzal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hayırlı olsun hocam çok güzel ilerliyor süreciniz ve gayet olmuş şimdiden bile. Yakın tarıhlerde hemen hemen aynı alana ekim yaptırmışız Şahin Hocaya ben de çok memnunum şu ana kadar ön çizginizde de ben bir yamukluk fark edemedim siz diyince dikkat etmeye çalıştım ama gözüme çarpmadı hiç tekrardan hayırlı olsun fıesat buldukça masaj yapmaya devam edin

Teşekkür ederim çok güzel yorumunuz için. Masaj yapmayalı çok oldu aslında, biraz devam edebilirim dediğiniz gibi. Umarım sizin de sonucunuz güzel olacak, konunuzu inceleyeceğim.

Kuzal

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun hocam 150 güne göre saçların bence çok iyi görünüyor daha da gelişecektir. ben de 16 gün önce şahin çelikte saç ektirdim yaş 24 bakalım beklemedeyiz :) bu arada sigara kullanıyor musun? ben günde 5 taneye kadar içiyorum sıkıntı olmaz umarım

Sürecin umarım seni de mutlu eder hocam, zaten forumu görüyorsun belli bir süreye kadar moral bozmalık hiç bir durum yok. Şahin Bey'in son dönemdeki ekimleri hakkındaki olumsuz yorumlara takılmamak lazım. Ben çok memnunum şimdiden. Ben sigara içmeye yeni başladım 5. ayda saçlarımın durumu beni mutlu ettikten sonra. Bence gelişim aşamasında ne kadar az içersen o kadar faydasını görürsün. Hayırlı olsun ekimin  :)

chech

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Teşekkür ederim çok güzel yorumunuz için. Masaj yapmayalı çok oldu aslında, biraz devam edebilirim dediğiniz gibi. Umarım sizin de sonucunuz güzel olacak, konunuzu inceleyeceğim.
tavsiye ederim hocam aklınıza geldikçe parmak uçlarınızla yavaş yavaş yapın bir de o esnada kaşlarınızı yukarı aşağı kaldırıp indirin hareketlilik daha fazla oluyor. Teşekkür ederim hocam hepimiz iyi sonuçlar alalım inşallah

karayel35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Hocam saçlar maşallah çok güzel olmuş güle güle tara

RafieL07

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Son durum nedir hocam =?
  • Ekim Tarihi: 20.09.2023
  • Ekim Merkezi ismi Hairclinic Ankara
  • Greft Miktarı 4500