Gönderen Konu: genç kardeşinize yardım alın çizgisi ileri aldırma arenamed ile görüşüldü ?  (Okunma sayısı 4202 defa)

byozan35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
arkadaşlar merhaba ben alın çizgimi ileri aldırmak istiyorum alın çizgim yamuk ve ne yapacagımı bilmiyorum saçlarmı sürekli öne atıyorum mecburiyetten arena med ile görüştügümde bana 3600 geft de aynı sıklıkta ekim yapıp ileri alınabileceğini söyledi saçlarım ince telli ve hiç dökülmüyor sizce 3600 geft de aynı sıklıgı yakalayabilirler mi yardımcı olabilir misiniz abilerim kardeşlerim çok teşekkür ederim şimdiden belirttiğim çizgiye kadar ileri aldırmak istiyorum   

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Bunresimden çok bişey anlamadım ben anlayan arkadaşlar var mı? Saçlarını gerıye doğru kaldırıp daha net fotolar eklermisin
Global Moderator

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ben de anlamadım.

thinkingme

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
İnsan içine çıkamayacak hale gelirsin arenamedde oraya kadar aldırmaya çalışırsan. Daha düzgün fotolar at saç çizgini gösteren ve filtresiz. Önerilerde bulunalım

byozan35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Bunresimden çok bişey anlamadım ben anlayan arkadaşlar var mı? Saçlarını gerıye doğru kaldırıp daha net fotolar eklermisin

merhabalar ilgilendiğiniz için öncelikle teşekkür ederim niyetim alın çizgimi 1,5 2 cm kadar ileri aldırmak arenamed 3600 geft için 5 bin tl fiyat verdi ama burada kimse önermiyor ögrenciyim onu bile biriktirerek tamamladım arkalar sıkken çim adam gibi olmak istemiyorum saçlarım ince telli ama çok sıktır alın çizgimin açıklıgından dolayı yıllardır saçlarımı öne atıyorum ilginiz alakanız için teşekkür ederim bu da fotoğraflar
çizgide belirttiğim çizgi alın çizgisini ileri almak istediğim noktadır

byozan35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
İnsan içine çıkamayacak hale gelirsin arenamedde oraya kadar aldırmaya çalışırsan. Daha düzgün fotolar at saç çizgini gösteren ve filtresiz. Önerilerde bulunalım

yükledim yeni fotoğraf hocam

komsermesutgüneri

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
İnsan içine çıkamayacak hale gelirsin arenamedde oraya kadar aldırmaya çalışırsan.
Sebep ?

byozan35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Sebep ?
ben de merak ettim cidden okadara kötü mü 2 cm için 3600 geft çok sık yapmaz mı zaten hocam

Radament

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
O kadar aşağıya alınmaz zaten. Şakakların durumu nasıl, aşağı çekersen ön tarafı oraya da ekim ister. Bana biraz çekilmiş gibi geldi. Şakak ekimi işim içine girerse olay değişir. Arenamedin bu konudaki performansını bilmiyorum. Koray erdoğana bir mail at sen, yaptıramasan da fikir alırsın.

byozan35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
O kadar aşağıya alınmaz zaten. Şakakların durumu nasıl, aşağı çekersen ön tarafı oraya da ekim ister. Bana biraz çekilmiş gibi geldi. Şakak ekimi işim içine girerse olay değişir. Arenamedin bu konudaki performansını bilmiyorum. Koray erdoğana bir mail at sen, yaptıramasan da fikir alırsın.

whatsap desteğinden konuştuk 3600 geft dedi de hocam buradan okuduklarımdan sonra açıkcası ürktüm bayağı bi saçlarım doğuştan böyle allaha şükür seyrelme olmadı bide fönlü ve yandan fotoğraf atayım bilgilisinizdir hocam cevap için teşekkür ederim şimdiden

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar demek istiyorki yani çizgini çok aşşagı aldırırsan sana yakışmaz diyor kısaca  senin cizgin doğuştan mı böyle yoksa döküldümü?
Global Moderator

byozan35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşlar demek istiyorki yani çizgini çok aşşagı aldırırsan sana yakışmaz diyor kısaca  senin cizgin doğuştan mı böyle yoksa döküldümü?

hocam doğuştan böyle ama lisede falan hep dalga geçerlerdi takıntı oldu bende neden yakışmasın ki sıklıgı yakalayamazlar mı

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hocam doğuştan böyle ama lisede falan hep dalga geçerlerdi takıntı oldu bende neden yakışmasın ki sıklıgı yakalayamazlar mı
Yani yakalanır yakalanmasına ama saçın dökülmediği için doğal cizgin böyle ha çok takıntı haline getırdıysen merkezle konuş çok aşşığa indirmeden yaptır tabi resim üzerinde dökülmüş saç olarak degerlendirilmiş olabılır yüz yüze görüşmeni tavsiye ederim illa yaptırıcam diyorsan
Global Moderator

SAKARYALI54

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşım ön cizgiyi öne aldırırsan kesinlikle istediğin sonuçu alamazsın cok zor ne kadar ekersen ek şuanki ön cizgin kadar gül olmicak şimdi ne yapabilirsin saç ektirebilirsin ama kesinlikle saç şekil modelini düzeltmen gerekiyor saçları öne doğru tarayip ona göre model vermen gerekiyor şuan bile yapabilirsin saç modelini değiştir araştır bak iyi kuaförlere git durumunu anlat ona göre saç traşı ol saç modeli yapsınlar ondan sonra tatmin olmazsan düşünebilirsin ama unutma şuanki ön cizgin kadar gür olmaz ama saçları öne atarak farklı model düşünürsen kapatır bu şeklilde olabilir

byozan35

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Arkadaşım ön cizgiyi öne aldırırsan kesinlikle istediğin sonuçu alamazsın cok zor ne kadar ekersen ek şuanki ön cizgin kadar gül olmicak şimdi ne yapabilirsin saç ektirebilirsin ama kesinlikle saç şekil modelini düzeltmen gerekiyor saçları öne doğru tarayip ona göre model vermen gerekiyor şuan bile yapabilirsin saç modelini değiştir araştır bak iyi kuaförlere git durumunu anlat ona göre saç traşı ol saç modeli yapsınlar ondan sonra tatmin olmazsan düşünebilirsin ama unutma şuanki ön cizgin kadar gür olmaz ama saçları öne atarak farklı model düşünürsen kapatır bu şeklilde olabilir

hocam suan zaten öyle yapıyorumda kaç yaşına geldik ergen modeli gibi kaçıyor 2 cm lik bi bölgeye 3600 geft bille kendi saçlarım kadar gür olmaz yani

Facebook Twitter Instagram