Gönderen Konu: Alın çizgisi ileri alma tavsiyeler acil yardım  (Okunma sayısı 25081 defa)

byozan355

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Alın çizgisi ileri alma tavsiyeler acil yardım
« : 24 Nisan 2015, 15:44:03 »
arkadaşlar merhabalar alın çizgim genetik olarak yamuk ve olması gerekenden çok geride alın çizgimi gerektiği kadar 1 veya 1,5 cm ileri aldırmak istiyorum ve şeklini düzeltmek istiyorum öğrenci olduğum için maddi durumum pek iyi değil bana doğal görünüm sağlayabilecek doktor öneriniz var mıdır ? kaç bin geft yeterli olur ? ve ücreti ne kadardır ?
fotoğrafları paylaşıyorum

Leo

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Alın çizgisi ileri alma tavsiyeler acil yardım
« Yanıtla #1 : 25 Nisan 2015, 14:31:37 »
Kardesim öncelikle bu isi aceleye getirme, daha yasin cok genc yanlis yerde ekim yaptirirsan sonra bunalima girersin ve gencligini yasayamazsin. Sana tavsiye edebilecegim konular sunlar

1) Kesinlikle canli ekim örnegi gör, sadece ekim fotolarina bakarak karar verme, bak kesinlikle diyorum
2) Donör bölgesinden manuel olarak alim yapan, ve operatör doktorun ekim yaptigi bir yeri sec
3) Sac ön cizigisini kesinlikle derin zigzagli yaptirma, hic dogal gözükmüyor, cok hafif girinti cikintilar olabilir
4) Sac ön cizigisine kesinlikle coklu greft ektirme, sadece tekli greft ektir.
5) Sana kac greft gerekecegini ve kac paraya mal olacagini sac ekim merkezlerini ziyaret ederek yada direkt doktorlara fotolarini atarak ögrenebilirsin, onlar sana su kadar greft lazim olur, fiyatida bu olur derler.
6) Gercekten doktorlarin ekim yaptigi yerlerde greft basi 1 ila 3.5 euro civari, o yüzden paran yoksa biriktir, unutma ucuz etin yahnisi yavan olur.

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 25 Nisan 2015, 16:23:21 »
Leo nun önerilerine ek olarak çizgiyi çok öne aldırmanı pek tavsiye etmem,sanırım düz bir çizgi istiyorsun max 800 greftle falan bu iş halledilebilir yalnız bu işi yapacak ekimci bulmakta sıkıntı çekebilirsin,greft sayısı az olduğu için çoğu yer yapmak istemez diye düşünüyorum,pahalı ekim yapan yerler bu işe gönüllü olabilir,ayrıca yüksek greft sayıları ve çizgiyi 5 mm den fazla öne aldırmakla çok büyük risk doğar,büyük ihtimal ekim sonucu fiyaskoyla sonuçlanır...

bikkembergs

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 25 Nisan 2015, 16:28:39 »
Saca bak be. :)
Soyle sacim olsun 50 bin lira borcum olsun Reci Abi:)

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2015, 16:37:43 »
Doğru söylüyorsun ama nafile arkadaş dertsiz başına dert slma peşinde ,aslında bu saça ekim gereksiz ama çizgideki zikzakları dert etmiş galiba ,bana kalırsa jiletle falan arada düzleyebilir,bu işi çok iyi yapan berberler var ,tabi onunda bir sürü derdi var sürekli aynı işlemi tekrarlamak lazım..,

byozan355

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 25 Nisan 2015, 21:52:28 »
Kardesim öncelikle bu isi aceleye getirme, daha yasin cok genc yanlis yerde ekim yaptirirsan sonra bunalima girersin ve gencligini yasayamazsin. Sana tavsiye edebilecegim konular sunlar

1) Kesinlikle canli ekim örnegi gör, sadece ekim fotolarina bakarak karar verme, bak kesinlikle diyorum
2) Donör bölgesinden manuel olarak alim yapan, ve operatör doktorun ekim yaptigi bir yeri sec
3) Sac ön cizigisini kesinlikle derin zigzagli yaptirma, hic dogal gözükmüyor, cok hafif girinti cikintilar olabilir
4) Sac ön cizigisine kesinlikle coklu greft ektirme, sadece tekli greft ektir.
5) Sana kac greft gerekecegini ve kac paraya mal olacagini sac ekim merkezlerini ziyaret ederek yada direkt doktorlara fotolarini atarak ögrenebilirsin, onlar sana su kadar greft lazim olur, fiyatida bu olur derler.
6) Gercekten doktorlarin ekim yaptigi yerlerde greft basi 1 ila 3.5 euro civari, o yüzden paran yoksa biriktir, unutma ucuz etin yahnisi yavan olur.
Hocam çok sağolun yorumunuz ve tavsiyeleriniz için çok araştırdım bu konuyu  peki bana önerebileceğiniz bi doktor varmıdır doğal görünüm verebilecek ve işinin ehli olan makul fiyatlarda tabi

byozan355

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 25 Nisan 2015, 21:54:05 »
çok sağolun hocam tşeekkür ederim çizgi geride ve tam çizgide saç döneri oldugu için kısa kestiremiyorm maksadım onu düzeltmek

byozan355

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 25 Nisan 2015, 21:59:22 »
Leo nun önerilerine ek olarak çizgiyi çok öne aldırmanı pek tavsiye etmem,sanırım düz bir çizgi istiyorsun max 800 greftle falan bu iş halledilebilir yalnız bu işi yapacak ekimci bulmakta sıkıntı çekebilirsin,greft sayısı az olduğu için çoğu yer yapmak istemez diye düşünüyorum,pahalı ekim yapan yerler bu işe gönüllü olabilir,ayrıca yüksek greft sayıları ve çizgiyi 5 mm den fazla öne aldırmakla çok büyük risk doğar,büyük ihtimal ekim sonucu fiyaskoyla sonuçlanır...
hocam zaten uzun süredir araştırgım bi konu dedigim gibi. ama doğal bi görünüm verebilcek doktor bulmak maksadım sizin fiyaskodan kastınız nedir ne olabilir mesela.
tam 1 cm çizgiyi öne alıp çizgiyi düz yapmak istiyorum ve arkalar kadar gür olsun olabilirmi bu durum

Reciproc

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 27 Nisan 2015, 18:18:10 »
hocam zaten uzun süredir araştırgım bi konu dedigim gibi. ama doğal bi görünüm verebilcek doktor bulmak maksadım sizin fiyaskodan kastınız nedir ne olabilir mesela.
tam 1 cm çizgiyi öne alıp çizgiyi düz yapmak istiyorum ve arkalar kadar gür olsun olabilirmi bu durum
arka taraflar kadar asla gür olmaz,öyle olması için cm karede 100 greft ekilmesi lazım buda mümkün değil,çoğu ekimci çok iddialı konuşmasına rağmen cm karede 40 ı geçemiyor,aksini söyleyenlere inanmayın,zaten yapsalarda ektikleri çıkmıyor,1cm öne aldırırsan ve cm karede 20 ,30 greft çıkarsa çok sırıtır o yüzden çok risli ama bir kaç mm öne aldırarak zaten çizgiyi düzeltebilirsin ve sonuç seyrek olsa dahi kendi saçların bir nevi gölge yaparak o seyrekliği kamufle ederler zaten....

PagaroN

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 05 Mayıs 2018, 23:46:19 »
Ön çizgi alın bölgesi düzensizliği sizinde söylediğiniz gibi berberlerde geçici olarak da düzeltilebilir.

Alın bölgesi saç ekimi ile ön çizgi oluşturmak ve düzeltme işlemlerini yapmak artık dr lerimiz tarafından kolaylıkla ve çok zaman almadan az greft sayısı ile yapılmaktadır.
Aşağıda sitemizden ve genel olarak konu ile ilgili bir kaç link paylaşıyorum.

http://www.hairsite.com/hair-loss/board_entry-id-59798-page-0-order-time-category-0.html

Selamlar...

« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2018, 01:21:47 Gönderen: PagaroN »

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 06 Mayıs 2018, 00:56:30 »
Yerinde olsam hiç ellemezdim ille yaptiracam dersen Muttalip Keser bence ilacın
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

nct

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 11 Ekim 2018, 23:08:01 »
merhaba arkadaslar sac ekimimin 26, gununde talihsiz bi olay oldu  sac ekili bolgeyi  biryere vurdum ve yarıldı acaba kökler zarar gormusmudur

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 12 Ekim 2018, 12:47:58 »
merhaba arkadaslar sac ekimimin 26, gununde talihsiz bi olay oldu  sac ekili bolgeyi  biryere vurdum ve yarıldı acaba kökler zarar gormusmudur

foto paylaşmalısın kardesim müneccim degilizki görmeden şu olmuş diyelım :D geçmiş olsun
Global Moderator

zdsm

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #13 : 04 Ağustos 2023, 14:39:20 »
foto paylaşmalısın kardesim müneccim degilizki görmeden şu olmuş diyelım :D geçmiş olsun
   doğru   😊👍

zdsm

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #14 : 14 Ekim 2023, 14:44:22 »
...

Facebook Twitter Instagram