Gönderen Konu: Lale Keskin mi Ethic Hair mi  (Okunma sayısı 1966 defa)

Tadelle

• Yeni üye
  • *
Lale Keskin mi Ethic Hair mi
« : 17 Kasım 2018, 13:27:58 »
Iyi günler  Arkadaslar.
Forumda cogumuz gibi bende sac ektirmeye karar verdim.

Lale Keskin ve Ethic Hair arasinda kararsiz kaldim.

Ethic Hair hakkında neredeyse hiçbir bilgi bulamadım, kapalı bir kutu. Ama bana telefonda anlattıkları gayet mantıklı yinede internette ve forumlarda haklarında hiçbirşey bulamadığım için kuşkuluyum.

Secimimi kolaylastiracak bilgiye sahip olan arakadaslar yazarsa sevinirim.

Ekim kesinlikle 25.11-1.12 arasi olacak, yani iki hafta icinde ve buradan insallah sonuna kadar Paylasacagim.

zamanim kisitli o yüzden acil yardimci olup beni biraz olsun rahatlatirsaniz sevinirim

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Lale Keskin mi Ethic Hair mi
« Yanıtla #1 : 17 Kasım 2018, 13:45:02 »
Iyi günler  Arkadaslar.
Forumda cogumuz gibi bende sac ektirmeye karar verdim.

Lale Keskin ve Ethic Hair arasinda kararsiz kaldim.

Ethic Hair hakkında neredeyse hiçbir bilgi bulamadım, kapalı bir kutu. Ama bana telefonda anlattıkları gayet mantıklı yinede internette ve forumlarda haklarında hiçbirşey bulamadığım için kuşkuluyum.

Secimimi kolaylastiracak bilgiye sahip olan arakadaslar yazarsa sevinirim.

Ekim kesinlikle 25.11-1.12 arasi olacak, yani iki hafta icinde ve buradan insallah sonuna kadar Paylasacagim.

zamanim kisitli o yüzden acil yardimci olup beni biraz olsun rahatlatirsaniz sevinirim

Lale keskin ve diğer merkez hakkında suan net bir şey söylemek zor biz de lale hanımı yeni takip etmekteyiz Forumda araştırmanızı yapın kararınızı verirsiniz
Global Moderator

tsimonoce

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 17 Kasım 2018, 15:02:16 »
Lale keskin ve diğer merkez hakkında suan net bir şey söylemek zor biz de lale hanımı yeni takip etmekteyiz Forumda araştırmanızı yapın kararınızı verirsiniz

Hintell e katiliyom... tavsiyem... forumda arastir ve sonuclarinin seni tatmin edebilecegi bir yere ektir..... karar senin...

Ayhan44

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 17 Kasım 2018, 18:47:23 »
Ben ethic hairden Ekim yaptırdım istersen benim konuma bakabilirsiniz fakat daha 60 gün oldu sonuç için çok erken araştırıp kararınızı siz vermelisiniz

Tadelle

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 18 Kasım 2018, 01:32:31 »
Kararimi verdim Arkadaslar Ethic ten randevu aldim. 10 gün sonra Insallah güzel bir operasyonla acik ve seyrek olan bölgelerimi kapatirlar.
Bir konu acip size simdiki halimi ve operasyon gününü tek tek burda paylasicam ve ondan sonraki gelismeleride.
Yanliz 1.12.2018 den itibaren paylasimlara basliyacam ama yinede ekim gününden itibarenki resimlerle.

Sac ekimi gercekten cok kafa karistiran bir konu maksat yaptirmak isteyenlere yardimci olmak. Insallah benimde corbada biraz tuzum olur.
iyi geceler
Saygilar

KhadimKhatii

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 26 Kasım 2018, 22:50:12 »
tadelle ustam banada mesaj atıver mujdat_54_1907@hotmail.com bende görüsmeye gidicem Allah izin verirse bakalım ikna edebileceklermi beni

Facebook Twitter Instagram