Gönderen Konu: ISVEC Sac Ekimi / Lale Keskin Sac Ekimi  (Okunma sayısı 7453 defa)

Ayhan94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
ISVEC Sac Ekimi / Lale Keskin Sac Ekimi
« : 02 Temmuz 2018, 19:23:36 »
Merhaba Arkadaslar,

Sacimi Ektirmek istiyorum ve bana Isvec ve Lale Hanim cok sempatik geldi..
ama Isvec hakkinda cok da iyi detaylar okumadim bu Forumda.
Bana Yardim edebilirmisiniz? Görüslerinizi alabilirsem secmem daha kolay olacaktir.

Ayhan94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: ISVEC Sac Ekimi / Lale Keskin Sac Ekimi
« Yanıtla #1 : 03 Temmuz 2018, 01:05:05 »
Arkadaslar, yardim edin lütfen

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 03 Temmuz 2018, 12:01:12 »
Sempatiklikten çok sonuçlar ile ilgilenmelisin

2 merkez içinde çok başarılı olduklarını söyleyecek iyi bir ekimlerini ben henü görmedim sende araştır ona göre karar ver acele etmeden.
Global Moderator

Ayhan94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 03 Temmuz 2018, 16:01:18 »
Öyle diyorsunda Usta, Isvecte Termin almistim. Ucak Biletimi Ayarladim tam Zamani geldi bir Kac Güne Ucuyorum. Bir daha arastiriyim Isveci dedim. Soke oldum, buradaki yorumlari Okudugum zaman.

Bide varya WhatsAppte adam bana neler diyor...

yok bunlarin hepsi isveci batirmak icin bir oyunmus, inanmayacakmisim seyrek ektiklerine , yok cok da iyilermislerde ondan piyasada batsin diye yapiliyormus bu tür oyunlar felan.. :D

kelboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Temmuz 2018, 17:55:14 »
Öyle diyorsunda Usta, Isvecte Termin almistim. Ucak Biletimi Ayarladim tam Zamani geldi bir Kac Güne Ucuyorum. Bir daha arastiriyim Isveci dedim. Soke oldum, buradaki yorumlari Okudugum zaman.

yok bunlarin hepsi isveci batirmak icin bir oyunmus, inanmayacakmisim seyrek ektiklerine , yok cok da iyilermislerde ondan piyasada batsin diye yapiliyormus bu tür oyunlar felan.. :D

Hahahaaa komikmiş harbi  ;D forum ahalisi el birliği etmiş onlarla uğraşıyor öylemi .burası her kese açık bir site kendilerine güveniyorlarsa ekim yaptıkları kişilere konu açtırsınlar.sonuçları güzel olursa en büyük reklamı burda yapmış olurlar.
Kardeşim sen gurbetçisin galiba eğer öyleyse dahada dikkatli olman lazım bazı reklamları özellikle sizler için yapıyorlar o yüzden reklamlara çok itibar etmeyin hepsi tuzak.

Ayhan94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 03 Temmuz 2018, 18:11:54 »
Aynen kardes aynen.

Bana demezmi „biz merdiven alti bir kurum degiliz“ diye 😂😂... ya hani bir kac kisi iyi birsey dese düsünecegimde hep yüzde 90i kötü sonuc

Unutulan85

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 03 Temmuz 2018, 18:43:49 »
Değerli kardeşim bende yeni ektirdim HİNTEL gibi tecrübeli arkadaşlarımız var onların yanında çok konuşmak yanlış olur bu süreçleri yaşamış geçirmiş bir çok örneğini görmüş. Benim nacizene görüşüm reklamdan ötürü fabrikalaşmış saç ekimlerinden kaçınman olacaktır çünkü adamlar günde 5, 10 saç ekimi yapan yerler var ve iyi olan ekimci sadece çizgisini çiziyor olabilir. Bu işi forumda araştırıp kararını ona göre vermeni isterim tabii bütçede önemli kıstas.bütçen varsa iyi doktorlar var ama iki elin parmağını geçmez.

Ayhan94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 03 Temmuz 2018, 19:34:49 »
haklisin dostum.
bende sac dökülmesi genellikle ön bölgede. alin cizgisini yaptirmayi düsünüyorum. yas 24. iki abim var , onlarin saclari ful döküldü bile. ben ise minoxdil ve finasteridille dökülmesini az cok engelledim, problem simdi sadece ön tarafda , ikisinide 6 senerdir kullaniyordum. birakmam simdiden dogrumudur? ekildikten sonra yine baslayacagim..?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 03 Temmuz 2018, 22:09:49 »

İsveçi batırmak için oyunu biz mi oynuyormuşuz anlamadım.

Eğer burda hasta paylaşımlarında iyi sonuç aldıklarını kanıtlar iseler hasta potansiyelleri 3 katına çıkar kaldıkı derdimiz isveç ile uğraşmak olsa Çoktan bizimle iletişime geçerlerdi:)

Biz her merkezin başarılı olmasını isteriz ama bir başarı göremedik malesef napalım yalanmı söyleyelim insanlara ..
Global Moderator

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 03 Temmuz 2018, 22:15:58 »
haklisin dostum.
bende sac dökülmesi genellikle ön bölgede. alin cizgisini yaptirmayi düsünüyorum. yas 24. iki abim var , onlarin saclari ful döküldü bile. ben ise minoxdil ve finasteridille dökülmesini az cok engelledim, problem simdi sadece ön tarafda , ikisinide 6 senerdir kullaniyordum. birakmam simdiden dogrumudur? ekildikten sonra yine baslayacagim..?

Minoksili bırak finasterid i bırakma
Global Moderator

Ayhan94

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 04 Temmuz 2018, 15:54:20 »
neden minoksili birakiyim abi , detayli anlatabilirsen sevinirim :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 04 Temmuz 2018, 23:00:46 »
Değerli kardeşim bende yeni ektirdim HİNTEL gibi tecrübeli arkadaşlarımız var onların yanında çok konuşmak yanlış olur bu süreçleri yaşamış geçirmiş bir çok örneğini görmüş. Benim nacizene görüşüm reklamdan ötürü fabrikalaşmış saç ekimlerinden kaçınman olacaktır çünkü adamlar günde 5, 10 saç ekimi yapan yerler var ve iyi olan ekimci sadece çizgisini çiziyor olabilir. Bu işi forumda araştırıp kararını ona göre vermeni isterim tabii bütçede önemli kıstas.bütçen varsa iyi doktorlar var ama iki elin parmağını geçmez.

Estafurullah dostum el elden üstündür..
Global Moderator

Drarda

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 04 Temmuz 2018, 23:04:11 »

Ahaaa çok güldüm :) onu bunu bilmemde Hintell bunlara takarsa kafayı gerçekten batırır bunu herkes bilir forumda örnekleri mevcut. Ama öyle bişeyi yaparmı özellikle hayır bu forumda gerçekler konuşulur o yüzden tavsiyem bu forumu karşınıza alıcak kelimeler kullanmayın. İyi sonuçlar gelsin forumun dostu olun bizde isvec hakkında Hakkı neyse ona göre yorum yapalım yalana dolana gerek yok

AS

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 05 Temmuz 2018, 10:49:28 »
Merhaba Arkadaslar,

Bana Yardim edebilirmisiniz? Görüslerinizi alabilirsem secmem daha kolay olacaktir.

Dostum Lale Keskin'e ektirdim şubat ayında daha nihai halini almasa da güzel olacağına inanıyorum. Daha önce arkadaşım da Lale hanım ektirmişti onunkisi muhteşem olmuştu.

Konu başlığım:
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=4039.0

Dankel

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 28 Temmuz 2018, 12:05:12 »
Merhaba Arkadaslar,

Hocam ne yaptın ektirdin mi?

Facebook Twitter Instagram