Gönderen Konu: Lale keskin saç ekimi süreç değerlendirme  (Okunma sayısı 2366 defa)

Kumandalıadam

• Yeni üye
  • *
Lale keskin saç ekimi süreç değerlendirme
« : 03 Ocak 2021, 11:34:15 »
Merhaba. Bugün üye oldum foruma ve uzun zamandır bir türlü ektirmeye karar veremediğim saçlarımı 31 Aralık 2020 tarihinde ani bir kararla ektirdim. Elbette bu bir süreç ama sanırım ben artık ne olacaksa olsun modunda verdim bu kararı. Öncelikle benim saçlarım komple dökülmemiş, seyrekleşmişti. Her ne kadar çevremdeki herkes “abartıyorsun, saçların gayet iyi durumda” dese de ben ikna olmadım ve Lale KESKİN saç ekim merkezinde 2000 gref uzun saç sıkılaştırması yaptırdım. Uzun saç ekimi yaptırmayı özellikle istedim çünkü saçlarımı ilkokuldan beri hiç numaralı makineye vurdurtmadım.
Neyse uzatmayayım, öncelikle Lale hanımın asistanı Harun bey ile iletişim kurdum. Kendisi benden saçlarımın fotoğraflarını istedi. Ben de Whatsapp aracılığı ile gönderdim ve uzun saç ekimi yaptırmak istediğimi paylaştım. Bana fotoğraflar üzerinden 2000 greft ekimin gayet yeterli olacağını söyledi.
Sonrasında Acıbadem’de bir özel üniversite hastanesi içerisindeki merkezlerini ziyaret ettim. Burada da incelemenin ardından fotoğraflardan inceleyip de söylediği 2,000 greftlik bir ekimin yeterli olacağını tekrarladı.

Sonrasında ben kendisine “uzun saç ekimi ile ilgili internetten edindiğim var olan saçların da kaybolabileceği çekincemi anlattım. O da bana “ekiplerinin bu konuda gayet tecrübeli olduğunu ve bu durumun garanti altında olduğunu söyledi”

Hem işyerime yakınlığı hem fiyatı ve internette olumsuz herhangi bir yorum görememem sebebi ile burada ekim yaptırma kararı aldım ve yılbaşı günü (rakı içememe pahasına) ekim yaptırmaya karar verdim ve yaptırdım.

Ekim öncesi foto aşağıda. Devamındaki fotoğraflar da ekimin ilk gününe ait.

Kumandalıadam

• Yeni üye
  • *
Ynt: Lale keskin saç ekimi süreç değerlendirme
« Yanıtla #1 : 03 Ocak 2021, 12:06:10 »
Sizce başarılı bir ekim mi? Olumlu veya olumsuz yorumlarınızı yazarsanız sevinirim.Gerçekten merak ediyorum.
  • Ekim Tarihi: 31.12.2020
  • Ekim Merkezi ismi Lale keskin saç ekim merkezi
  • Greft Miktarı 2000
  • Yaşınız 48

Trt2dekiressamıntorunu

• Full Member
« Yanıtla #2 : 03 Ocak 2021, 16:55:47 »
Yaşınız 48 saçlarınız dediğiniz gibi seyrekleşmiş sadece . Forumda traşsız ekim inceleme fırsatı bulacağız sayesinde . Traşsız ekimin bir çok dezavantajı var ama şu avantajı sizin için çok önemli . Traşlı ekimde saçlı bölgeniz üzerine atış yapılma olasılığı çok fazla oluyor . Ama traşsız ekimde saçlarınız belli olduğundan bu ihtimal azalıyor . Yüzde 30 bile saç tutsa sizi mutlu edecek bir sonuç olacak . Hayırlı olmasını dilerim abi . Dönor bölge fotoğrafları da yükler misiniz ?
Saç Ekimi sürecim 24/11/2020
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=17761.0

Takviyeler
1)Xpecia Günde 2 tablet
2)Capicade Spray ve Şampuan
3)Solgar Biotin 1000 mg(1.Aydan sonra)
4) Maalesef 1 paket sigara

Kumandalıadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Ocak 2021, 18:06:03 »
Yaşınız 48 saçlarınız dediğiniz gibi seyrekleşmiş sadece . Forumda traşsız ekim inceleme fırsatı bulacağız sayesinde . Traşsız ekimin bir çok dezavantajı var ama şu avantajı sizin için çok önemli . Traşlı ekimde saçlı bölgeniz üzerine atış yapılma olasılığı çok fazla oluyor . Ama traşsız ekimde saçlarınız belli olduğundan bu ihtimal azalıyor . Yüzde 30 bile saç tutsa sizi mutlu edecek bir sonuç olacak . Hayırlı olmasını dilerim abi . Dönor bölge fotoğrafları da yükler misiniz ?

Dediklerine göre %90 üzerinde tutacağını özellikle belirttiler.
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2021, 18:15:35 Gönderen: Kumandalıadam »
  • Greft Miktarı 2000
  • Yaşınız 48

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 03 Ocak 2021, 18:20:22 »
ekim olanlamanızı moral bozmak istemem ama çok beğenmedim saçlarınızı kesip düzgün bir ekim yaptırmanız daha doğru olurdu neyse umarım güzel sonuç alırsınız
Global Moderator

Kumandalıadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 04 Ocak 2021, 10:39:38 »
ekim olanlamanızı moral bozmak istemem ama çok beğenmedim saçlarınızı kesip düzgün bir ekim yaptırmanız daha doğru olurdu neyse umarım güzel sonuç alırsınız

4-5 ay bekleyelim bakalım ne olacak.
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2021, 18:16:00 Gönderen: Kumandalıadam »
  • Greft Miktarı 2000
  • Yaşınız 48

Romanadam

• Sr. Member
« Yanıtla #6 : 04 Ocak 2021, 15:38:53 »
traşlı saç ektirmenizin bence hiç avantajı olmamış eken kişiler içinde zor olmuştur her ne kadar biz bu işe hakimiz deselerde graftleri yerleştirirken mutlaka belli bir fire verilmiştir diye düşünüyorum.

Kumandalıadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 04 Ocak 2021, 17:04:58 »
traşlı saç ektirmenizin bence hiç avantajı olmamış eken kişiler içinde zor olmuştur her ne kadar biz bu işe hakimiz deselerde graftleri yerleştirirken mutlaka belli bir fire verilmiştir diye düşünüyorum.
[/quote

Evet gerçekten de eken ekip için zor süreçti.
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2021, 18:23:50 Gönderen: Kumandalıadam »
  • Greft Miktarı 2000
  • Yaşınız 48

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #8 : 04 Ocak 2021, 17:41:04 »
Hayırlı olsun şu uzun saç ekimini bir türlü sevemedim bence saçları 0 kesip oturaklı bir ekim çok daha avantajlı sonuçta süreç aynı sadece işi zorlaştırıyor ve istenilen sıklıkta bir ekim olmuyor.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #9 : 04 Ocak 2021, 17:42:19 »
Bu trassiz ekim degil ki bildigin trasli ekim
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 04 Ocak 2021, 17:45:35 »
Bu trassiz ekim degil ki bildigin trasli ekim

Yani enseyi 0 yaptıktan sonra uzun saçlı ekime ne gerek var? ya da anlamı nedir? Uzun saçlı saç ekiminde yani Long Fue ensede traş edilmez saçlar uzunken alınır.

Siddhartha

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 04 Ocak 2021, 17:47:08 »
Yani enseyi 0 yaptıktan sonra uzun saçlı ekime ne gerek var? ya da anlamı nedir? Uzun saçlı saç ekiminde yani Long Fue ensede traş edilmez saçlar uzunken alınır.
Aynen. Onu da birtek yapan benim bildigin Asmed var.
Sahsen bu sekilde yapacagima ben tamamen tras olur yaprim
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

ImPaLa

• Hero Member
« Yanıtla #12 : 04 Ocak 2021, 17:48:55 »
Aynen. Onu da birtek yapan benim bildigin Asmed var.
Sahsen bu sekilde yapacagima ben tamamen tras olur yaprim

Evet uzun saç alıp uzun saç ekiyorlar ama ben onuda gereksiz buluyorum tabi mecbur olan insanlar var onlar için gerekli o da düşük greft sanıyorum 1200 1000 greft arası o zaman mantıklı tabi.

Kumandalıadam

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #13 : 04 Ocak 2021, 18:12:34 »
Saç Ekim merkezinden Harun beye ulaşıp sorunlarımı tek tek anlattım. Kendisi benim için tatmin edici cevaplar da verdi. Teşekkürler. Kendisinden ve ekibinden özür diliyorum.
  • Greft Miktarı 2000
  • Yaşınız 48

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 04 Ocak 2021, 19:35:40 »
Saç Ekim merkezinden Harun beye ulaşıp sorunlarımı tek tek anlattım. Kendisi benim için tatmin edici cevaplar da verdi. Teşekkürler. Kendisinden ve ekibinden özür diliyorum.

Neden özür diliyorsunuz özür dilenecek ne yaptınız? Ya da sonuç istediğiniz gibi olmaz ise onlar sizden özür dileyecek mi?
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram