Gönderen Konu: saçlar Işık Altında Neden Böyle Görünüyor ?  (Okunma sayısı 11867 defa)

yigit10

• Ziyaretçi
saçlar Işık Altında Neden Böyle Görünüyor ?
« : 27 Kasım 2018, 00:04:26 »
İyi akşamlar.Işık altındaki resimlere boşamı moral bozuyorum.Propecia 14.gündeyim.
Bugün 3 numara asker tıraşımı oldum.10 gün sonra askere gidiyorum.
Işık altında kötü görünüyor ama normal aynada falan hiçbir sıkıntı yok gibi görünüyor tepeyi normal insanlara da gösteriyorum telefondaki gibi açıklık varmı diye yok diyorlar.Ne yapmam lazım sizce arkadaşlar.Bunlar da resimler.

KhadimKhatii

• Yeni üye
  • *
Ynt: Işık Altında Neden Böyle Görünüyor ?
« Yanıtla #1 : 27 Kasım 2018, 00:42:43 »
uzayınca normal görünür kardes bosa sıkıntı yapıyorsun kısa saç öyle görünür hayırlı teskereler

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 27 Kasım 2018, 01:06:30 »
uzayınca normal görünür kardes bosa sıkıntı yapıyorsun kısa saç öyle görünür hayırlı teskereler

Teşekkür ederim sağolun gerçekten moral oldu bu.

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 27 Kasım 2018, 22:01:38 »
Genel seyrelme norwood 6 yani dazlak olarak bitecek gibi duruyor.Finas çok iyi seçim hocam ve böyle bin kat daha iyi durmuş yanları kazıtıp üstleri bir numara uzun yapsaymışsınız keşke

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 28 Kasım 2018, 03:55:22 »
ışık altındaki görüntüye takılma kimse kafana fener tutup saçlarına bakmaz yada kimsenin dikkkatini çekmez bu durum
Global Moderator

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 28 Kasım 2018, 18:33:07 »
Genel seyrelme norwood 6 yani dazlak olarak bitecek gibi duruyor.Finas çok iyi seçim hocam ve böyle bin kat daha iyi durmuş yanları kazıtıp üstleri bir numara uzun yapsaymışsınız keşke

Berbere öyle dedim şerefsize dedimki yanlar 0 - 1-2 katlı olsun dedim gitti komple 3 yaptı heralde.aklına soktugum anlamıyorki bu işten nerden gidip ona tıraş olduysam.

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 28 Kasım 2018, 18:41:13 »

O ne oluyor kardeşim yani kötü bir durummu yoksa dökülme bitmiş kalanlar sağlammı demek istedin.Finas boşa kullanmayalım öyleyse ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 28 Kasım 2018, 18:45:36 »
Yiğit sen finasterid kullanma bırak hem yaşın erken zaten
Global Moderator

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 28 Kasım 2018, 18:49:09 »
Yiğit sen finasterid kullanma bırak hem yaşın erken zaten
abi norwood 6 ya baktım çok kötü ya öyle olursam ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 28 Kasım 2018, 18:57:03 »
abi norwood 6 ya baktım çok kötü ya öyle olursam ?

Canın saolsun olursan da
Global Moderator

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 28 Kasım 2018, 19:42:40 »
O ne oluyor kardeşim yani kötü bir durummu yoksa dökülme bitmiş kalanlar sağlammı demek istedin.Finas boşa kullanmayalım öyleyse ?
Hocam bence bu haliniz baya iyi olmuş saçlarınız dökülüyorsa daima kısa tutun biraz uzar yanları 1 numara az yaparsınız ve bence finası bir deneyin şuan norwood 6 gibi duruyor fakat genel açıklık norwood 1.5 yani saçlarınızın önü çizgisel olarak benden iyi .Eğer kellikten anlayan bir birey olmasaydım şu fotolarınıza baktığımda kelleştiğinizi anlamazdım işte bu tam olarak anadolu tipi saç dökülmesi genel seyrelme sadece yoksa önler çizgisel olarak gayet güzel duruyor tavsiyem saçı hep kısa tutup topik sürmeniz işe yarayacaktır benim arkadaşta öyle yapıyor kimse anlamıyor

yigit10

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 28 Kasım 2018, 19:45:25 »
Hocam bence bu haliniz baya iyi olmuş saçlarınız dökülüyorsa daima kısa tutun biraz uzar yanları 1 numara az yaparsınız ve bence finası bir deneyin şuan norwood 6 gibi duruyor fakat genel açıklık norwood 1.5 yani saçlarınızın önü çizgisel olarak benden iyi .Eğer kellikten anlayan bir birey olmasaydım şu fotolarınıza baktığımda kelleştiğinizi anlamazdım işte bu tam olarak anadolu tipi saç dökülmesi genel seyrelme sadece yoksa önler çizgisel olarak gayet güzel duruyor tavsiyem saçı hep kısa tutup topik sürmeniz işe yarayacaktır benim arkadaşta öyle yapıyor kimse anlamıyor

Yok başkan ne topiği allah aşkına kel biyer yokki kafamda şuan kimse zaten anlamıyor.Benim şuan finası bırakıp bırakmama konusunda bi karar vermem lazım sen ne dersin devam edeyimmi sence askerde daha fazla seyrelmesinden korkuyorum.Bir yandan kilo aldırırmı ondan endişe ediyorum.Zaten yeni zayıfladım.

sloocer

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 28 Kasım 2018, 19:47:45 »

“şuan norwood 6 gibi duruyor fakat genel açıklık norwood 1.5 yani saçlarınızın önü çizgisel olarak benden iyi .Eğer kellikten anlayan bir birey olmasaydım şu fotolarınıza baktığımda kelleştiğinizi anlamazdım”

“Nw 6 gibi ama siz Ekimden iyi anlamasaydınız dokulmemiş sanardınız ve anladığınız iÇin nw1.5 olduğunu tespit ettiniz. Doğrumu anlamısım cümleyi?

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 28 Kasım 2018, 19:50:14 »
Yok başkan ne topiği allah aşkına kel biyer yokki kafamda şuan kimse zaten anlamıyor.Benim şuan finası bırakıp bırakmama konusunda bi karar vermem lazım sen ne dersin devam edeyimmi sence askerde daha fazla seyrelmesinden korkuyorum.Bir yandan kilo aldırırmı ondan endişe ediyorum.Zaten yeni zayıfladım.
askerde kilo almazsın hocam ya orada zannetmiyorum hatta vücudun fitleşebilir bile.Finasın yan etkileri fazla ama gören az denemeye değer yan etkisi görüyorsan bırakırsın görmüyorsan sıkıntı yok.Ama bu işin usülü hastaneye gidip testo levellerine bakıp düzenli kontrol edip kullanmak buda önemli uzun vadeli etkisini bilemeyiz.Finas genelde saçları seyrelenlerde işe yarıyor sizde yarama oranı baya fazla durdurabilir ya da yavaşlatabilir ama çıkarır mı orası biraz şüpheli.Hairlosstalkta duta kullanıp çıkaran var ama ilginç hatta 19 yaşındaki velet deniyor bunu saçları fena gürleşiyor bu işin sonunda

Baldingat18

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 28 Kasım 2018, 19:51:49 »
“şuan norwood 6 gibi duruyor fakat genel açıklık norwood 1.5 yani saçlarınızın önü çizgisel olarak benden iyi .Eğer kellikten anlayan bir birey olmasaydım şu fotolarınıza baktığımda kelleştiğinizi anlamazdım”

“Nw 6 gibi ama siz Ekimden iyi anlamasaydınız dokulmemiş sanardınız ve anladığınız iÇin nw1.5 olduğunu tespit ettiniz. Doğrumu anlamısım cümleyi?

Demek istediğim şu bu gün norwood 1.5 ama 1 sene ya da 2 sene sonra kesin olarak norwood 6.Çünkü seyrelme norwood 6 bölgesinde de var oralarda gidecek ama şuanlık bakın sadece şuanlık saçları norwood 1.5.

Facebook Twitter Instagram