Gönderen Konu: Saç ekimi tamamlanan arkadaşlardan tavsiyeler  (Okunma sayısı 783 defa)

bominokan

• Jr. Member
  • **
Saç ekimi tamamlanan arkadaşlardan tavsiyeler
« : 19 Aralık 2018, 16:43:04 »
Arkadaşlar aslında her doktor sigara alkol gibi şeyleri kötü diyor ama ekim süreci tamamlanmış olan arkadaşlar bence sigara içenler alkol içenler bi etkisi  oldumu söylese daha iyi olur benim fikrimce...tamam zararlıda etkilenen oldumu acaba forumda? doktorlara kalsak hiç bişey içemiycez çayı bile şekersiz içicez yemeği bile tuzsuz yiyicez...Ayrıca benim bi çok araştırmamda bazı doktor sadece kabukların hızlı iyileşimesi için 10 gün içmeyin diyo bazıları 10 günden sonra istediğini iç diyo bazıları içmeyin diyo hatta benim 2 ay oldu ektireli geçen gün prp'mi yapan kişi bile alkol iç diyo adam kanı hızlandırır fln diyo yani burda önemli olan içen arkadaşlar nası bi sonuç aldı ne kadar etkiledi..tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi tamamlanan arkadaşlardan tavsiyeler
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2018, 16:46:18 »
Güzel konu kendimden örnek vereyim ben hiç bırakmadım şu hayatta tek kötü alışkanlığım Sığara alkole gelınce kötü alışkanlığım diyemem benim için keyif içeçegi arada abartmadan onuda kesmedim tabi kimseye devam edin de demem alkolde sığarada sağlığa zararlı sonuçta
Global Moderator

sacektirenbirisi

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2018, 20:46:17 »
bende ilk ekimden sonra sigarayı hiç kesmedim hatta ekim yaptırdığım yer saça bi etkisi yok sadece süreci yavaşlatır demişti, beklediğimden seyrek çıktı saçlar o da ekim merkezi kaynaklımı sigara kaynaklımı o mu fire verdirtti anlamadım :)

bominokan

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 21 Aralık 2018, 14:49:59 »
nerde ektirmiştin saçını kaç greft ? (saçektirenbirisi)

Facebook Twitter Instagram