Gönderen Konu: Saç Ekimi Öncesi Tavsiyeler..  (Okunma sayısı 642 defa)

Lev Nikolayeviç

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç Ekimi Öncesi Tavsiyeler..
« : 10 Nisan 2022, 13:40:16 »
Öncelikle herkese merhaba, yaşım 28  ve genetik saç dökülmesi yaşayanlardanım ve artık bu yaz saç ektirmeye karar verdim. zor bir ekim olduğunun farkındayım. Saçlarım ince telli ve boş alan fazla bu nedenle iki ekim daha sağlıklı olur diye düşünüyorum. ikinci ekimde sakaldan destek alınabilir.. saç ekimi merkezinde çalışan ve ekim  yaptıran arkadaşlarımdan  süreçle ilgili bilgiler alıyorum fakat  Bu mecranın da faydalı olacağını düşünüyorum.
bu nedenle değerli düşüncelerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum..

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç Ekimi Öncesi Tavsiyeler..
« Yanıtla #1 : 10 Nisan 2022, 16:20:50 »
Selamlar bu kafanın bu donörle kapanması imkansız
O yüzden tepeye hiç ekim olmamalı

Önden ortanın gerisine kadar 1 sene arayla 2 saç ekimi
2 saç ekiminde ortalara sakal desteği ile
Saç ekimi düşün bence

Çizgidiö alan ekte
Global Moderator

Anchar

• Sr. Member
« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2022, 02:12:04 »
alan çok büyük olduğu için çok büyük beklentiye girmeden şöyle önden bakıldığında görüntüm düzelsin ve biraz daha genç görüneyim dersen ekim mantıklı olabilir ama sakal desteği olmadan tek başına donör alan yeterli olurmu orası biraz muallak hocam .,bunun için çok iyi düşünüp doğru karar vermelisin ayrıca ektireceğin yerinde oldukça başarılı işler çıkaran bir yer olması lazımki ektirdiğine değisin sonuçta ikinci bir şansın yok gibi görünüyor.
  • Ekim Tarihi: 05.04.2001
  • Greft Miktarı 4500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Xpecia,minoxil

Lev Nikolayeviç

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2022, 15:12:04 »
teşekkürler, aslında yukarda söylediklerimle benzer şeyler söylediniz.  Evet zor bir ekim, saçlarım ince telli, genetik saç dökülmesi vs ama kafa yapım küçük belki bu bir avantaj olabilir bilmiyorum. İyi bir ekiple sakaldan da destek alınarak 1-2 yıl arayla 2 ekim yapılarak iyi bir sonuç alınabilir diye düşünüyorum ben.

yaklaşık 4 ay sonra ektirmeyi düşünüyorum, sizce bu süreçte medikal destek almalı mıyım? finasterid, xpecia gibi ürünlerle saç ekimi ve sonraki sürece yararı olur mu ?

Lev Nikolayeviç

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 11 Nisan 2022, 17:34:59 »

k bakmayın link paylaşılıyor mu bilmiyorum ama, böyle bir  videoya denk geldim İbrahim ERAYDIN diye biri, benimle benzer açıklığa sahip birini bu hale getirmiş. adını duydunuz mu hiç? bir de videoda gözümden kaçan bir şey, aldatmaca vs. olabilir mi sizce sormak istedim ?

Lev Nikolayeviç

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 13 Nisan 2022, 13:49:13 »
tek seferde bu kadar greft olması ve bu kadar grefte rağmen donör alanda hiç tahribatın olmaması da ilginç geldi bana? siz ne düşünüyorsunuz?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 13 Nisan 2022, 20:44:11 »

k bakmayın link paylaşılıyor mu bilmiyorum ama, böyle bir  videoya denk geldim İbrahim ERAYDIN diye biri, benimle benzer açıklığa sahip birini bu hale getirmiş. adını duydunuz mu hiç? bir de videoda gözümden kaçan bir şey, aldatmaca vs. olabilir mi sizce sormak istedim ?

Sen bunlara kanma boşver her merkezin böyle 1/2 sonucu olur bu hepsini böyle yapıcam anlamanına gelmez destek için fin kullansan düşünüyorsan güzel olur 3 gün de bir dudasterid de alırsan sonuç slana kadar duruma göre iyi bir sonucu baya garantilersin
Global Moderator

Facebook Twitter Instagram