Gönderen Konu: Saç ekimi ikilemleri ve tavsiyeler  (Okunma sayısı 773 defa)

brntskn

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Saç ekimi ikilemleri ve tavsiyeler
« : 04 Ağustos 2018, 00:39:34 »
Arkadaş herkese merhaba. 6 senedir saçım bölgesel olarak dökülüyor. Uzun süredir karar verdiğim ekimi gelecek ay olmaya karar verdim ve araştırmalara başladım. Normalde Ankara'da yaşıyorum ama 2 ay ailemin de yaşadığı Kayseri'de kalacağım. Ekim için Kayseri'de yer aramaya başladım. Onur Gürbüz'e 7 yıl önce yüzümde çıkan bir beni aldırmıştım, o zamanlar saç ekimi konusunda çok iddialı olduğunu söylemişti. Bunun üzerine birkaç doktor arkadaşıma sordum hepsi kendisini övdü. Ben de fiyat almak için Kayseri'deki muayenehanesini aradım. Beni buradan ilginç bir şekilde hiç bilmediğim adını vermeyeceğim bir yere yönlendirdiler. Buraya gidene kadar Onur hocanın orada baktığını düşündüm. Meğer adam taşınmış İstanbul'da baya ünlü bir cerrah olmuş. Buradaki görevliler ise inceledikten sonra 3750 lira için minimum 5000 kök + 3 PRP tedavisi + 1 yıl sonunda memnun etmeyen sonuç olursa parasız 1 işlem daha teklif ettiler. bu teklif karşısında açıkçası içime büyük bir şüphe düştü. yaptığı bir ekimi kişinin ismini ifşa etmeden paylaşıyorum ve fikirlerinizi merak ediyorum.

Teşekkürler.

kelboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi ikilemleri ve tavsiyeler
« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2018, 01:11:31 »
Hocam basbayağı sizi dolandırmaya çalışmışlar.saç ekimi yapan toplama gruplar var bence onlara denk gelmişsiniz yani siz ok deseydiniz haber salınacaktı ,5000 greft ekilecek müsait olanlar gelsin diyerek üç beş işinin ehli olmayan adamlar toplanıp size aç ekilecekti.içlerinde şoför ,garson vs bilumum saç ekimiyle gerçekte alakası olmayan insanlardan oluşan bir ekibe teslim olacaktınız.bu mantıktan çalışan çok yer var dikkatli olun.

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Saç ekimi ikilemleri ve tavsiyeler
« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2018, 14:02:39 »
Aynen kelboya kayılıyorum sizi dolandırmaya çalışmışlar.

Facebook Twitter Instagram