Gönderen Konu: ZEKERİYA KUL ve İLHAN SERDAROĞLU 2600+3000 greft (Şubat 2019 ve Şubat 2015)  (Okunma sayısı 6548 defa)

kaito

• Yeni üye
  • *
Merhaba Arkadaşlar,
Saç ekimi öncesi karar vermeme yardımcı olan en önemli site burası olduğu için benden sonraki arkadaşlara fikir vermesi açısından konu açmak istedim.
İki kez ekim yaptırdım. İlki 2015 yılnda İlhan Serdaroğlu'na (3000 greft)  ikinciside 3 gün önce Zekeriya Kul'a (2600). Şu ana kadar süreçte bir sorun yaşamadım ama önemli olan 4 ay sonraki durum tabi ki. Sonuna kadar paylaşım yapmayı sürdürücem. Sizler de yorum yapın lütfen. 

Aşağıdaki fotolar birkaç gün önce ikinci ekim öncesi çekildi.
İlhan Bey tarafından 2015'te  (ilk) ekim yapılan bölge kafamın en ön kısmı (2500) ve tam tepe bölgesiydi (500).
Fotolarda ikinci ekim öncesi donör bölgenin durumu görülüyor. Ön kısımlarda biraz daha yoğun saç olması da yine ilk ekimden kaynaklanıyor.

kaito

• Yeni üye
  • *
Ynt: ZEKERİYA KUL ve İLHAN SERDAROĞLU 2600+3000 greft
« Yanıtla #1 : 04 Şubat 2019, 18:27:56 »
Bu iletide de ekim sonrasını paylaşayım.
Ekim yapılan alan biraz dar aslında. ama daha sık olmuştur umarım. Biraz daha geriye doğru da gidilsin istedim ama Zekeriya bey yeterli donör olmadığını belki tamamen iyileştikten sonra yeniden bakılabileceğini söyledi.

Operasyon öncesi çekilen fotoları almadım henüz. Bunlar kendi çektiklerim. Ön kısımdan çekmemişim ama zaten net bir şekilde anlaşıldığını düşünüyorum.

wathmon

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #2 : 04 Şubat 2019, 18:32:13 »
Geçmiş olsun ilhan serdaroğlundaki ekimden memnun muydunuz? O ekimin öncesi fotoğrafınız var mı

kelboy

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 04 Şubat 2019, 18:33:24 »
Ekiminiz hayırlı olsun zekeriya kul başarılı bir doktor ektiği saçlar çıkacaktır mutlaka.
ilhan serdaroğlununda ektiği saçlar çıkmış gibi görünüyor yalnız ona ektirmeden önceki fotoğraflarınız varsa onlarıda görmek isteriz.

kaito

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 04 Şubat 2019, 18:46:31 »
Arkadaşlar ilk ekim öncesi fotoğrafım yok. Yurtdışı fotoğrafımı bile sildim çünkü unutmak istediğim bir dönem :) Fakat ilk ekim öncesi en önden -3 cm kadar kellik oluşmuştu. Zaten ekim de ağırlıklı olarak buraya yapıldı. Ekilen saçlar çıktı. Arka taraf da dolu olduğu için çok tatmin etti. Fakat daha doğal olabilirdi bence. üç numara yapınca çok belli oluyor. Açısını beğenmedim. Alnımı gördüğünüz foto ekimden yaklaşık bir yıl sonrası ve sadece saç sprayi var. Toop,k falan yok. Diğer yan profil geçen yıldan. Ama tepe bölgesi çok zayıfladığı için toppik var o saçta.

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun 2 cı ekımınız bıraz ılkgınc olmus ön cızgıye hız sıklaştırma yapılmamıs o bolgeler daha mı cok seyrekti öne göre ? geçmiş olsun bu arada
Global Moderator

kaito

• Yeni üye
  • *
Evet önlerde saç var ama arkası boştu. O yüzden boşluk olan yerlere yapmak istedim.Kenarlara kadar o yüzden girdi doktor.Daha arkası için de var olan saçları güçlendirmem gerek. Dökülmeden ziyade ciddi bir minyatürleşme var.
DHT baskılayıcı ilaç ve minoxil kullanmak istemiyorum açıkçası. Xpecia olabilir belki. Doktor xpecia ya muadil byopecia tablet ve trichos lotion önerdi.
Kullananlar var mı nasıl sonuçlar aldınız? Tavsiye verirseniz mutlu olurum.

Bunlardan bağımsız merak ettiğim bir şey var. Çok tecrübeli kişiler var burada. Sizce donör açısından bakarsak bir ekim daha yapılabilir mi bana?

Herkese Teşekkürler

Trablons

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
kafanızın arkasındaki o pençelenmiş gibi görünen iz nedir ? saç ekimi ile mi ilgili ?

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Evet önlerde saç var ama arkası boştu. O yüzden boşluk olan yerlere yapmak istedim.Kenarlara kadar o yüzden girdi doktor.Daha arkası için de var olan saçları güçlendirmem gerek. Dökülmeden ziyade ciddi bir minyatürleşme var.
DHT baskılayıcı ilaç ve minoxil kullanmak istemiyorum açıkçası. Xpecia olabilir belki. Doktor xpecia ya muadil byopecia tablet ve trichos lotion önerdi.
Kullananlar var mı nasıl sonuçlar aldınız? Tavsiye verirseniz mutlu olurum.

Bunlardan bağımsız merak ettiğim bir şey var. Çok tecrübeli kişiler var burada. Sizce donör açısından bakarsak bir ekim daha yapılabilir mi bana?

Herkese Teşekkürler

anladım kardesım ozaman hayırlı olsun umarım arzu ettğin sonuca ulaşırsın
donör için şuan için birşey söylemek dogru olmaz cunkı yenı ekım yaptırsın bıraz toparlansın donör bölgen o şekilde degerlendırmek daha mantıklı olur xpecia kullanabılırsın
Global Moderator

kaito

• Yeni üye
  • *
Teşekkürler dostum

kaito

• Yeni üye
  • *
kafanızın arkasındaki o pençelenmiş gibi görünen iz nedir ? saç ekimi ile mi ilgili ?
Wolverine ile kapıştık Biraz

kandan

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
hayırlı olsun saç ekiminiz Zekeriya kul iyi bir tercih ektikleri çıkıyor konularını araştırınca inşallah siz de güzel bir sonuç alırsınız  keşke yeterli donör bölgesine sahip olsaydınız ama  bu taraz donör bölgelerinde manuel tercih etmek daha cok greft alımı bakımından daha avantajlı olmuyor mu ?

aksamci

• Hero Member
  • Kel degilim , anlim acik
gecmis olsun daha önce tecrübe edinmissin zor bir sürecin bekledigini biliyorsun.
bende 2 ekim yaptiridim. ilk ekim sonrasi donör bölgemden cok korkmustum* micromotor . ikinci ekim icin arastirmalarimda görüstügüm merkezlerde 2000-3000 arasi anca cikar dediler hatta bir yer 1000 anca cikar dedi. ikinci ekimim koray erdoganda oldu , koray beyin donör kapasitemin 8000 oldugunu söyleyince inanamadim , yani manuel ve micromotor aliminda cok büyük fark var ve tabiki merkezinde cok farki var.

ekimin hayirli olsun insallah sonuc seni mutlu eder

kaito

• Yeni üye
  • *
gecmis olsun daha önce tecrübe edinmissin zor bir sürecin bekledigini biliyorsun.
bende 2 ekim yaptiridim. ilk ekim sonrasi donör bölgemden cok korkmustum* micromotor . ikinci ekim icin arastirmalarimda görüstügüm merkezlerde 2000-3000 arasi anca cikar dediler hatta bir yer 1000 anca cikar dedi. ikinci ekimim koray erdoganda oldu , koray beyin donör kapasitemin 8000 oldugunu söyleyince inanamadim , yani manuel ve micromotor aliminda cok büyük fark var ve tabiki merkezinde cok farki var.

ekimin hayirli olsun insallah sonuc seni mutlu eder
Teşekkür ederim. Yalnız Bu 8000 donör konusu çok ilginç. İlk kez duyuyorum. Acaba size has bir durum mu? Belki çok şanslısınız. Ya da bizler de de bu kapasite var ama çok usta birisi mi almalı? Açıkçası benden bir 3000 daha çıkacaksa çok zorlansam da günün birinde  Koray Erdoğan’a da giderim

kaito

• Yeni üye
  • *
hayırlı olsun saç ekiminiz Zekeriya kul iyi bir tercih ektikleri çıkıyor konularını araştırınca inşallah siz de güzel bir sonuç alırsınız  keşke yeterli donör bölgesine sahip olsaydınız ama  bu taraz donör bölgelerinde manuel tercih etmek daha cok greft alımı bakımından daha avantajlı olmuyor mu ?
Teşekkürler . Ama bu manuel ve motor alımı konusunda  çok bilgili  değilim. Fakat bana söylenen ilk Ekimde motor  kullanıldığından ikinci Ekimde de  alım mecburen motor ile olmalıymış.

Facebook Twitter Instagram