Gönderen Konu: Hisar Hastanesi 3700 Gref  (Okunma sayısı 10456 defa)

Essener25

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Hisar Hastanesi 3700 Gref
« : 06 Şubat 2019, 16:27:42 »
Merhaba Arkadaslar 25.01.2019 da Hisar hastanesinde ekim yaptirdim , Son zaman larin popüler ekim merkezi
Neyse ekime gecelim
25 ocakta ekim yapildi 3700 Gref yaklasik 6 saat sürdü toplamda , ekimi genc arkadaslar yapiyo ekip halinde , bir hanim kizimiz grefleri oynatiyo yerinden mikro motorla diger bir arkadas cimbizla topluyo sonra diger masada iki kisi bu toplanan Grefleri düzenliyo ve sayiyo sonra kanal acma islemine geliyo sira , biraz kidemli bir arkadas geliyo kanallari aciyo ve 3 kisi ekip halinde ekimi yapiyolar , tam bir ekip isi . Yanliz anastezi bölümüne ayri bir parantez acmak istiyorum :) bana agrisiz anastezi demislerdi eger agrisiz anestezi bu ise agrili nasil oluyo Allah bilir :))
Neyse Basa gelen cekilir .
Hersey planladigimiz gibi gitti , ekim yaptiracak  arkadaslara tavsiyem ekim randevusunu sabah ilk ekime alsinlar cünkü benim ekim yaptirdigim gün 16 ekim yapildi ekim merkezinde sonucda onlarda insan yorulurlar dogal olarak .
Neyse burda ekim ve ekimden sonraki resimleri paylasmayi düsünüyorum ,
Imla hatasi yaptiysam yazilarimda kusura bakmayin :)

Essener25

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Dr. Hasan Akil , Hisar Hastanesi 3700 Gref
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2019, 16:33:32 »
Ekim öncesi

Lucifer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2019, 16:36:07 »
Merhabalar, öncelikle hayırlı olmasını diliyorum. Lokal anestezi dediğin gibi biraz ağrılı bir süreç özellikle bu birkaç defa yapıldığında artık bitmesi için dua ediyorsun. Anestezi tabancası ile kavgaya gidilse yeridir diye düşünüyorum :D Kabuklanma dökülmüş gördüğüm kadarıyla. Ben henüz kabukları dökemedim bir an önce kabukların ve şok dökülmesinin olmasını bekliyorum.

Essener25

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2019, 16:37:10 »
Ekim sonrasi

Essener25

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2019, 16:42:43 »
Merhabalar, öncelikle hayırlı olmasını diliyorum. Lokal anestezi dediğin gibi biraz ağrılı bir süreç özellikle bu birkaç defa yapıldığında artık bitmesi için dua ediyorsun. Anestezi tabancası ile kavgaya gidilse yeridir diye düşünüyorum :D Kabuklanma dökülmüş gördüğüm kadarıyla. Ben henüz kabukları dökemedim bir an önce kabukların ve şok dökülmesinin olmasını bekliyorum.

Tesekür ediyorum , evet aynen öyle anestezi igneleri ile savas ettim resmen dediginin gibi :) ilk gönderdigin resim ekim öncesi :)  bu gün ekimin 12. günü resimleri sirasiyla yollamaya calisiyorum

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2019, 16:43:34 »
hayırlı olsun saç ekımın  umuyorum güzel sonuc olur ön bölge sık olmuş açıklık ıse fazla umarım ıstenılen sonuca ulaşırsın
Global Moderator

Essener25

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #6 : 06 Şubat 2019, 16:45:39 »
Ekim sonrasi ilk gün ve ilk yikama

Mh

• Full Member
« Yanıtla #7 : 06 Şubat 2019, 16:46:24 »
Öncelikle hayırlı olsun inşAllah hepimiz istediğimiz sonuca ulaşırız, Hasan bey doktor değil saç ekim koordinatörü olarak geçiyor bilginiz olsun

Essener25

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #8 : 06 Şubat 2019, 16:47:22 »
Ilk yikama sonrasi

Essener25

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #9 : 06 Şubat 2019, 16:50:33 »
hayırlı olsun saç ekımın  umuyorum güzel sonuc olur ön bölge sık olmuş açıklık ıse fazla umarım ıstenılen sonuca ulaşırsın
Tesekür ederim
Evet aciklik fazla oldugu icin tepe bölgesine ekim yapilamadi , ikinci ekimin kapisini acik biraktilar , hayirlisi artik

Essener25

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #10 : 06 Şubat 2019, 16:52:10 »
Öncelikle hayırlı olsun inşAllah hepimiz istediğimiz sonuca ulaşırız, Hasan bey doktor değil saç ekim koordinatörü olarak geçiyor bilginiz olsun
Tesekürler bilgin icin ben Dr. Saniyodum , gerci doktor olsa nolir olmasa  nolur adami göremedim bile :)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #11 : 06 Şubat 2019, 16:52:35 »
Ön cizgi güzel ön bölgede sık ama sanırım tepe için bencede 2 bir ekime ihtiyaç olacaktır ekim öncesi donör resmi varmı saç kalitenize bakalım kalın telli sanırım.
Global Moderator

Lucifer

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #12 : 06 Şubat 2019, 16:52:44 »

Tesekür ediyorum , evet aynen öyle anestezi igneleri ile savas ettim resmen dediginin gibi :) ilk gönderdigin resim ekim öncesi :)  bu gün ekimin 12. günü resimleri sirasiyla yollamaya calisiyorum

Anestezinin süresi sanırım ben de erken bitiyordu. Sigara kullanımı ile alakalı olduğunu düşünüyorum bu durumun. İşlemden sonra anestezinin yaptığı beton kafa etkisi de ayrı bir konuda incelenmesi gerekir :D

Essener25

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #13 : 06 Şubat 2019, 16:55:25 »
Ekim sonrasi 2. 3. 4. gün

Essener25

• Jr. Member
  • **
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #14 : 06 Şubat 2019, 16:59:11 »
Ön cizgi güzel ön bölgede sık ama sanırım tepe için bencede 2 bir ekime ihtiyaç olacaktır ekim öncesi donör resmi varmı saç kalitenize bakalım kalın telli sanırım.

Ön cizgiyi 1 santim daha asagi indirmelerini istedim ama doner  bölgemden hertarafi kapatacak gref cikmayacagi icin olumsuz karsiladilar sonucda ne öncizgi asagi alindi nede tepe bölgesi kapandi

Facebook Twitter Instagram