Gönderen Konu: Proscar ve spermde katılaşma  (Okunma sayısı 5147 defa)

hcevik

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Proscar ve spermde katılaşma
« : 15 Haziran 2016, 18:23:22 »
Arkadaşlar ekimden sonra yaklaşık 4 aydır proscar kullanıyorum 4 e bölerek. Son zamanlarda spermde katılaşma olmaya başladı,bırakmayı düşünüyorum başıma böyle bi olay gelen var mı bırakmalısınız.
Katılaşma derken sarı renkte sümüğümsü pıhtılaşma.

İron-Maiden

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Proscar ve spermde katılaşma
« Yanıtla #1 : 19 Haziran 2016, 19:19:36 »
Bu tür yan etkileri var.

Bıraktığınız zaman, ilerleyen süreçte yan etkiler ortadan kalkıyor. İsterseniz biraz daha şans verebilirsiniz, eğer geçmiyorsa bıraktığınızda düzelecektir.
  • Ekim Merkezi ismi Dr Kinyas Düşünmez
  • Greft Miktarı 3100

agaleee

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #2 : 19 Haziran 2016, 22:03:37 »
Bunun iyileşme süreci ne kadar zaman peki. İyileştikten sonra tekrar başlamak aynı sorunu 3 ay sonra mı tekrarlayacak

aydinclk

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 19 Haziran 2016, 23:37:49 »
Bende de yapiyor sertlesmede biraz problem ve spremde azalma var ama devam ediyorum ekime kadar sonra ya dozunu dusurrum yada birakirim

Atakan Demir

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #4 : 05 Ekim 2016, 10:50:00 »
Bende  sac ektirdim  bir  hafdadir  Finas  kullaniyorum. Sanki seks  hayatima  bir  kilit  vurdular. Sag  testidimde  hafif  agri  var.  Dokdur  bir   tableti dorde  bolup  kullanmami  isdedi  ve  dort  Ay  sureyle  kullan  burak  dedi.  Kullaniyorum  dort  Ay  sonra  yan  etkileri  kalici olurmu  arkadaslar?

ModelPros

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 05 Ekim 2016, 15:29:55 »
bırakın bu işleri abi 1.25 mg bir ilaç testisinde neden ağrı yapsın. prostat hastaları o ilaçı tüm olarak 5 mg alıyor öyle ağrı yapsa kim kullanır. olay kafada bitiyor psikolojinizi bozup ilaca atmayın kabahatı. seks dediğin şey kafada biter 1 haftadır kullandığın hiç birşey seks hayatını etkileyemezç

can29

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 12 Ekim 2016, 19:52:50 »
bırakın bu işleri abi 1.25 mg bir ilaç testisinde neden ağrı yapsın. prostat hastaları o ilaçı tüm olarak 5 mg alıyor öyle ağrı yapsa kim kullanır. olay kafada bitiyor psikolojinizi bozup ilaca atmayın kabahatı. seks dediğin şey kafada biter 1 haftadır kullandığın hiç birşey seks hayatını etkileyemezç

fınasterıd ılk hafta yada ılk 2 ay ıcınde testıs agrısı yapar hafıf bır cınsel dusme yapar vucut alısana kadar bılıp bılmeden konusma ıstersen ..

magicalreality

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #7 : 18 Ekim 2016, 22:19:20 »
naçizane fikrim bu ilacı kullanırken sperm sayısını ve kalitesi artiran yiyecekler tüketmek bu tür yan etkileri ortadan kaldırabilir yada azaltabilir.

bonedriven

• Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 18 Ekim 2016, 23:52:47 »
bir de düzenli egzersiz.bana doktor öyle önermisti baslamadan önce.

Facebook Twitter Instagram