Gönderen Konu: Koray Erdoğan'dan sonra en iyi saç ekimi yapan yer kişi neresi?  (Okunma sayısı 3906 defa)

brk00

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Selamlar, 18 yaşından beri saçım dökülüyor şuan 29 yaşındayım ön bölgelerim tamamen döküldü sayılır üstler de seyreldi. üstleri uzun tutup öne doğru tarayıp saç fiberi saç spreyiyle az buçuk doğal görüntü yakalıyorum ama artık bıktım. Her geçen zaman daha da uğraştırıcı oluyor kötüye gidiyor ve beni her şeyden soğutuyor. Saçsızlığın yakışacağını bilsem anında vurucam sıfıra ama insan içine çıkamam diye yapamıyorum çünkü yakışmayacağını biliyorum.

Yıllardır saç ektirip bu illetten kurtulmak istiyorum ama bir türlü doğru yer neresi karar veremedim. Aslında aklımdaki bir isim var o da Koray Erdoğan ama malum bu işi çok pahalıya yapıyor. Keşke maddi durumum iyi olsa da ona yaptırabilsem. Gördüğüm diğer ekim yapan doktorların da sonuçları çok değişken oluyor. Bazı ekimler çok başarılı olsa da bazısı olmuyor. Benim tek çekincem doğal olmayan bir görüntü. Böyle olacağına hiç yaptırmamayı ve kel olmayı tercih ederim. O yüzden merak ettiğim koray erdoğan gibi doğallıktan ödün vermeden ekim yapan fiyat olarak da daha makul seviyelerde olan bir yer bir kişi var mıdır? Her türlü öneriye açığım. İzmir'de yaşıyorum ama başka şehre de gidebilirim. Teşekkürler şimdiden.

sactedavileri

• Yeni üye
  • *
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray Erdoğan'dan sonra en iyi saç ekimi yapan yer kişi neresi?
« Yanıtla #1 : 03 Ağustos 2016, 18:31:49 »
Merhaba,

Maliyeti Koray Erdoğan'dan daha düşük ve sonuçlarıyla kendini kanıtlamış bir çok klinik var.

İnternette de kolayca ulaşabiliyorsun.Ancak buradaki arkadaşların da görmesi için fotoyla beraber konuya yazı yazarsan herkes ve bende dahil naçizane görüşlerimizi paylaşalım.

sertac93

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Koray Erdoğan'dan sonra en iyi saç ekimi yapan yer kişi neresi?
« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2016, 20:15:45 »
Hlc var koray erdoğan kalitesinde 2.5 euro graft başı aşağı yukarı koray erdoğan ile aynı fiyata gelir biraz daha ucuz olur yani.

Erkan demirsoy 1.25 euro gretf  başı 3500 bir ekim yaptirsan 13 - 14 bin tl gözden çıkar.

Zekeriya kul 1 euro greft başı.

Ben ya erkan demirsoy yada zekeriya kula ektirmeyi düşünüyorum. Öyle ucuz yerlere fazla greft ekeriz gur sacin olur palavralarina inanma.

Facebook Twitter Instagram