Gönderen Konu: Dr. Koray Erdogan'dan Fiyat ve Sac Analizi, Sizce ekime uygunmuyum ?  (Okunma sayısı 1498 defa)

NightShot

• Yeni üye
  • *
Merhaba Arkadaslar,

32 yasindayim 5 seneden beri dökülmeye karsi Minoxidil kullaniyorum. Dr. Koray Erdogana saclarimi ektirmeyi düsünüyorum, kafamdaki tek soru sizce erkenmi ? Aralara sik bir ekim basariyla olabilirmi yoksa olan saclarimida zarar verirmi? 2. Sorum Grup B ve A'nin farkini tam anlamadim bilen arkadaslar aciklar ise sevinirim.

Resimleri yüklüyorum.

Tesekkürler

Salvador

• Hero Member
Merhaba Arkadaslar,

Dr. Koray Erdogana saclarimi ektirmeyi düsünüyorum, kafamdaki tek soru sizce erkenmi ? Aralara sik bir ekim basariyla olabilirmi yoksa olan saclarimida zarar verirmi? 2. Sorum Grup B ve A'nin farkini tam anlamadim bilen arkadaslar aciklar ise sevinirim.

Resimleri yüklüyorum.

Tesekkürler
Yaş kaç
Unutma ki şüphe gerçeğe ulaşmanın ilk adımıdır

NightShot

• Yeni üye
  • *
32 kardesim

emekli kel

• Hero Member
 6 ay finasterid kullan oyle gir ekime.ekimden sonrada finasteride devam et
Saç konusunda eğitim almadım.Söylediklerim sadece sitelerden öğrendiğim bilgilerdir.

NightShot

• Yeni üye
  • *
6 ay finasterid kullan oyle gir ekime.ekimden sonrada finasteride devam et

Finasterid kullanmak istemiyorum kardesim, kullansam simdi ektirmeme bile gerek kalmiyabilir yogunlasirsa olan sac :D. Koray Hocada ekimden önce öneriyor herkese inceledim forumda, tellerin güclenip güclü tellerin ekilmesimi amac finasteridle?

Vio

• Full Member
Finasterid kullanmak istemiyorum kardesim, kullansam simdi ektirmeme bile gerek kalmiyabilir yogunlasirsa olan sac :D. Koray Hocada ekimden önce öneriyor herkese inceledim forumda, tellerin güclenip güclü tellerin ekilmesimi amac finasteridle?
Ekim alanına Kanal açılırken zedelenen kılcal damarlar olacak ve sizin saç yapınızda ekim yaptıranlarda aralara girerken diğer köklerin zarar görme durumuna karşı bi önlem. Finas saç kökünü sağlamlaştırıyor yaklaşık 90-100 gündür kullanıyorum bunu net şekilde söyleyebilirim. Saçlarım kalınlaştı ve ne hikmetse rengi koyulaştı. Kök ne kadar sağlam olursa kendi saçınızı o kadar az kaybedersiniz yoksa 1 tel saç ekicem derken 3 tel saç kaybedebilirsiniz. Bu demek değil ki kesinlikle kullanın araştırın en azından 1-2 hafta kullanın yan etki görürseniz kesersiniz..
  • Ekim Tarihi: -28.04.21
  • Ekim Merkezi ismi -Asuman Hair
  • Greft Miktarı 3500
  • Yaşınız 24
  • Medikal Tedavi Finasterid1mg /Biotin 5000/Solgar Vm2000

bilge

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Eker süper de yapar bu kafayı

Heptwo

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları

Finasteridin kolay kolay öyle bir etkisi olmaz dostum keşke olsa  :)

Hafif saç tellerin çok az güçlenir dökülenleri geri getirmez.

Siddhartha

• Hero Member
Aralara ekim yaptiracagin icin fin sart bence. Zaten ekimden sonra yine korumazsan birkac yila o seyrelen yer tamamen bosalacak ve 40 yasinda yine seyrek sacli kalacaksin. Ya ekim yaptirip koruyacaksin, yada iki ekim planlayacaksin.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

NightShot

• Yeni üye
  • *
Aralara ekim yaptiracagin icin fin sart bence. Zaten ekimden sonra yine korumazsan birkac yila o seyrelen yer tamamen bosalacak ve 40 yasinda yine seyrek sacli kalacaksin. Ya ekim yaptirip koruyacaksin, yada iki ekim planlayacaksin.

Irsi olarak zaten tam kellik yok bizde, büyük ihtimal üstler biraz daha seyrelir diye düşünüyorum, ama 4100 kök ekildiğinde onları korumam için ömür boyu finasteridmi kullanmam mı lazım yoksa operasyondan 4 ay önce ve 4 ay sonra yeterli olurmu 🧐?

Siddhartha

• Hero Member
Irsi olarak zaten tam kellik yok bizde, büyük ihtimal üstler biraz daha seyrelir diye düşünüyorum, ama 4100 kök ekildiğinde onları korumam için ömür boyu finasteridmi kullanmam mı lazım yoksa operasyondan 4 ay önce ve 4 ay sonra yeterli olurmu 🧐?
Sac dokulmeni durdurmak istiyorsan surekli kullanman gerekir. Yok dokulmez benim sacim diyorsan :) 6 ay oncesi ve sonrasi yeterli
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

NightShot

• Yeni üye
  • *
Şimdi aklımdaki tek sorun, aralara ekilirken olan saçlarımda zarar görüp dökülürmü ? Öncesi ve sonrası aynı resim ortaya çıkmasın ? Üstünede 5 ay kel gezmek cabası. Cevap verirseniz sevinirim.

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
Selamlar,

Asmed gibi bir merkezde sıklaştırma ekimi yaptırırsanız mevcut saçlarınız zarar görmez. Ama şöyle bir durum var sıklaştırma ekimlerinde zayıf olan saçlar, yapılan ekim travması ile şoka girip geri gelmeyebilir. Bu gibi durumlar yaşanmaması için ekim öncesinde güçlü saçlar ile girmekte yarar var. Yani finasteridi sürekli kullanmayacaksanız bile ekim düşünüyorsanız ilk 6 ay için araştırın derim. Tabi karar yine sizin Asmed finasterid önerir ama eğer finasterid kullanılmadan da ekim yapılacak saçlarınız varsa şart koşmaz. Bu konu da yanlış bir algı var finasterid kullanmak size bağlı. Sizin saçlarınızda iyi durumda görünüyor şok fazla zarar vermez diye düşünüyorum.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Distrofik

• Yeni üye
  • *
Nw5 düzeyinde açılmanız olacak ilerde. Bana kalırsa mütevazi bir ön çizgiyle finasterid kullanmadan bir ekim 6-8 yıl sonra bir ekimle saç olayını kapatırsınız

Facebook Twitter Instagram