Gönderen Konu: Sac Analizi Yas 30 sizce ekime uygunmuyum?  (Okunma sayısı 2797 defa)

NightShot

• Yeni üye
  • *
Sac Analizi Yas 30 sizce ekime uygunmuyum?
« : 16 Ekim 2020, 12:25:25 »
Merhaba Arkadaslar,

uzun bir süredir forumu takip ediyorum, gercekden bir cok sey ögrendim sac ekimi konusunda,herkesin degerli yorumlari icin ellerine saglik. Bende Yilbasina dogru ektirmeyi düsünüyorum biraz gec kalmis olsamda cogu yer 3-4 aya randevu veriyor.. Ankarada yasiyorum ama Istanbulu tavsiye ederseniz ordada ektirmeyi düsünebilirim. Donör bölgem baya sik ve kuvvetli.

1) yaş 30
2) saç dökülmesi ne zaman başladı 7-8 sene önce
3) saç dökülme tipi (agresif ya da yavaş - stabil) yavas-stabil
4) saç dökülmesi nereden başladı? (vertex, crown, ön bölge vs.) ilk basda sakaklar ve ön bölge daha sonra vertex
5) ilaç kullanılıyor mu? etkisi nedir? Minoxidil 4 seneden beri baya faydasini gördüm, öncesine göre cok daha gür duruyor saclar kullanmasam sacin ayakda durucak hali yok :D
6 )fotografları islak ve kuru resimleri atiyorum

Bu arada buraya suan koyacagim resimleri Koray Erdogana yolladim net degil diye tekrar istediler, malum kendim cektim :) Ama bence o kadarda kötü degil yorumu size birakiyorum.

Sahin Celik Ocaga randevu verebiliyormus, suan 6500 TL fiyat ocakda zam gelcekmis 9000 TL fiyat verdi bana 1 seans PRP ve bir aylik bakim seti dahil. " Sac kaliteniz güzel görünüyor iyi bir sonuc aliriz dedi".

Serdar Gökrem 12000 TL fiyat verdi hemen gelebilirsiniz dedi, demekki fazla yogun degil :) Ön ve Vertex Bölgesine yaklasik 3500 greft ekip, sorunu giderebiliriz dedi.

Bütcem  25000 TL siz kimi önerirsiniz ?

Tesekkürler

NightShot

• Yeni üye
  • *
Ynt: Sac Analizi Yas 30
« Yanıtla #1 : 16 Ekim 2020, 12:26:44 »
Islak Resimler :

barbaross

• Sr. Member
Ynt: Sac Analizi Yas 30 sizce ekime uygunmuyum?
« Yanıtla #2 : 16 Ekim 2020, 23:12:28 »
Keşke bu kadar beklenmemiş olsaydınız benim bu işlerden öğrendiğim özellikle ön bölgeye ne kadar erken ekim yapılırsa ekim o kadar başarılı oluyor uzun süre ön taraf saçsız olan kişilerde ekim sonuçlarıda daha zayıf oluyor.
Ama genede iyi bir yere karar vererek ön kısma ilk etapta bir ekim yaptırıp duruma göre ileriki bir zamanda ön ve arka kısma ekim yaptırmanızı tavsiye ederim.

grimmjow54

• Sr. Member
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2020, 23:22:18 »
Dökülme tipimiz aynı yaşımız aynı vertex de aynı :D Tek saç rengimiz farklı .

Şöyle diyim üstat; saç ekim için çok uygunsun. Donör de çok iyi. Sakın ola kafayı komple ekme aralara girme. Sadece ön bölgeye 3000 greft lik bir ekim yap. Bu yaştan sonra agresif dökülmenin devam edeceğini sanmam saçı güçlendirmek için vitamin vs. al. Eğer vertex eski haline dönsün diyorsan da finas kullan.

Erolkara

• Sr. Member
« Yanıtla #4 : 17 Ekim 2020, 00:03:39 »
Ekime uygun doğru yerde gayette güzel olur.

NightShot

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #5 : 17 Ekim 2020, 13:40:04 »
Keşke bu kadar beklenmemiş olsaydınız benim bu işlerden öğrendiğim özellikle ön bölgeye ne kadar erken ekim yapılırsa ekim o kadar başarılı oluyor uzun süre ön taraf saçsız olan kişilerde ekim sonuçlarıda daha zayıf oluyor.
Ama genede iyi bir yere karar vererek ön kısma ilk etapta bir ekim yaptırıp duruma göre ileriki bir zamanda ön ve arka kısma ekim yaptırmanızı tavsiye ederim.

Barbaros tesekkürler kardesim yorumun icin, biraz daha dökülmesini bekledim simdi baya zayifladi ve inceldiler önler. Minoxidilsiz havada duramiyo saclar kendi basina düsüyor cok gücsüzler ön taraf. Sence sadece ön tarafami ektirmeliyim ?

NightShot

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 17 Ekim 2020, 13:45:54 »
Dökülme tipimiz aynı yaşımız aynı vertex de aynı :D Tek saç rengimiz farklı .

Şöyle diyim üstat; saç ekim için çok uygunsun. Donör de çok iyi. Sakın ola kafayı komple ekme aralara girme. Sadece ön bölgeye 3000 greft lik bir ekim yap. Bu yaştan sonra agresif dökülmenin devam edeceğini sanmam saçı güçlendirmek için vitamin vs. al. Eğer vertex eski haline dönsün diyorsan da finas kullan.

Kardesim tesekkürler yorumun icin. Hersey ayniymis saclarda :) Sana zahmet yollarmisin senin resimleride ? Sen ektirdinmi veya ektirmeyi düsünüyormusun ? Aralara girme derken sadece bosluklara yani ön tarafami ekilmesini ön görüyorsun, var olan saclarda zarar görüp dökülmesin diye ? Vertexle barisigim cok kellik yok arka bölgede, ön tarafi full siki iyi bir ekimle kapatsam süper olur, güzel bi tarayip fön ceksem yeter bana :D. Ama sadece ön tarafi ektirirsem arka tarafa dogruda bosluklar var bu sefer cirkinde durmazmi ? Tesekkürler

NightShot

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 17 Ekim 2020, 13:52:56 »
Barbaros tesekkürler kardesim yorumun icin, biraz daha dökülmesini bekledim simdi baya zayifladi ve inceldiler önler. Minoxidilsiz havada duramiyo saclar kendi basina düsüyor cok gücsüzler ön taraf. Sence sadece ön tarafami ektirmeliyim ?

Ankarada önerebileceginiz bir ver varmi ? Tesekkürler

grimmjow54

• Sr. Member
« Yanıtla #8 : 17 Ekim 2020, 15:05:49 »
Kardesim tesekkürler yorumun icin. Hersey ayniymis saclarda :) Sana zahmet yollarmisin senin resimleride ? Sen ektirdinmi veya ektirmeyi düsünüyormusun ? Aralara girme derken sadece bosluklara yani ön tarafami ekilmesini ön görüyorsun, var olan saclarda zarar görüp dökülmesin diye ? Vertexle barisigim cok kellik yok arka bölgede, ön tarafi full siki iyi bir ekimle kapatsam süper olur, güzel bi tarayip fön ceksem yeter bana :D. Ama sadece ön tarafi ektirirsem arka tarafa dogruda bosluklar var bu sefer cirkinde durmazmi ? Tesekkürler

Benim konum aşağıdaki linkte inceleyebilirsin. Ben de temmuz başında ektirdim. Evet aralara girerse var olan saçlar gider çünkü mevcut saçların orta ve tepe de iyi. Takviye ile toparlar. Ankara da isen de bütçen varsa Keser hoca eğer 10 bin gibi bir bütçe ise Şahin Hoca life hair öneririm

SAÇSIZ ADAMIN LANETİ 1 :D

• KELLİK BAŞA BELA.. :)
  • Hero Member
  • BİR KEL GÖRDÜM SANKİ.. :D
« Yanıtla #9 : 17 Ekim 2020, 15:56:36 »
Hocam Sıklaştırma ekimlerinde Başarı performansı yüksek bir ekim Merkezinde Ekim yaptırın, Kendi saçınıza zarar gelmesin, Bence 2 ekimlik kafaya benzemiyor bu, Doğru yerde Tek ekimle 4.500 Greftle tek seansta Bitecek bir Kafa Bu.. |-onayisareti-| (^_^)
  • Ekim Tarihi: 16.06.2020
  • Ekim Merkezi ismi ASUMAN HAİR
  • Greft Miktarı 4.800
  • Yaşınız 36

NightShot

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #10 : 17 Ekim 2020, 21:02:33 »
Benim konum aşağıdaki linkte inceleyebilirsin. Ben de temmuz başında ektirdim. Evet aralara girerse var olan saçlar gider çünkü mevcut saçların orta ve tepe de iyi. Takviye ile toparlar. Ankara da isen de bütçen varsa Keser hoca eğer 10 bin gibi bir bütçe ise Şahin Hoca life hair öneririm

Kardeşim gerçekdende saçlarımız aşağı yukarı aynı, seninkiler benden daha iyi :) Senin üstler benimkinden daha fazla ve güçlü. Saçların çok güzel olmuş beğendim, Serkan Aygında DHİ tekniğiyle ektirmişsin, bendemi orda ektirsem farketmez benim için yer? Hayatta 1 veya 2 kere yaptırdığın 6 saatlik bi operasyon sonuçda.DHİ tekniğinde başarılı bir operatör çok iyi saç eker diye düşünüyorum başarız olan saç yönlerinde sıkıntı yaşar. Şahin Çelikmi yoksa Serkan Aygınmı iyi sence? Şahin Çelikde kanalları açan kendisi, Serkan Aygın kendisi giriyormu ekime ? Teşekkürler

grimmjow54

• Sr. Member
« Yanıtla #11 : 17 Ekim 2020, 22:13:27 »
Konumda da sormuşsun burdan cevaplıyım kardeşim . Serkan Aygın DHI - FUE ikisini de yapıyor ama DHI bir tık daha pahalı. Şahin Çelik ise kanalları kendisi açıyor yani ekimde bulunuyor FUE  yapıyor. Serkan Aygın çizgi çizme greft belirleme ve operasyon başında geliyor ekimde bulunmuyor. Ama işinin ehli ekipler var . Kalem tekniğinde yani DHI da yön anladığım kadarı ile daha kolay sorunsuz hallediliyor ve daha sık ekimlerde tercih ediliyor bir de saçlı bölgeye girileceği zaman kullanılıyor. DHI iyileşme daha hızlı şok dökülme daha az oluyor gel gör ki ben de şok sildi süpürdü :D Yani bünye de  önemli. Benim ekimim iyi mi kötü mü olacak bilmiyorum bekliyorum. Şuan 104. gündeyim gidiyor bakalım 120 den sonra inşallah hızlanır diyorum. Ankara da Şahin Çelik için güzel sonuçlar var sitede de görürsün. Ankara da bulunan güzel merkezler  var İstanbul da ( Asmed, Serkan Aygın, Asuman Hair, Hair of İstanbul vs. güzel merkezler var. Bu iş önemli gerçekten iyi düşün analiz et karar ver. Ben 2 senedir düşünüyorum son 6 aydır merkez araştırıyordum en sonunda forumun da etkisi ile karar verip Serkan Hoca da ektirdim. İçine sinen yerde yaptırman çok önemli. Sonrası da takviye ve sabırla beklemek.

Hakkında hayırlısı olsun. Umarım açıklayıcı olmuşumdur.

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #12 : 17 Ekim 2020, 23:18:32 »
Yerinde olsam sadece ön tarafa ekim yaptirirdim
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Mutsuz Hasta

• Hero Member
« Yanıtla #13 : 18 Ekim 2020, 12:34:16 »
Ekilen saçlar döküldüğünde orada ekim delikleri kalıyor mu? Yoksa hiç Ekim yapılmamış gibi mi duruyor kel kalırsa o bölge?

Kel123

• Hero Member
« Yanıtla #14 : 18 Ekim 2020, 18:31:54 »
Öne ektir arkalara dokundurma. İleride arkalar acılınca ektirirsin. Greftlerini optimum düzeyde kullandır. İleride 1 ekim daha gerekecek

Facebook Twitter Instagram