Gönderen Konu: Ekime uygunmuyum  (Okunma sayısı 728 defa)

Krmks

• Yeni üye
  • *
Ekime uygunmuyum
« : 14 Nisan 2021, 15:52:22 »
Arkadaşlar herkse merhaba 24 yaşındayım 5  yıldır dökülme problemim artık beni psikolojik olarak çok rahatsız etmeye başladı saçımı hep uzun tutuyordum ve hergun sıcak fön çekiyordum seyreklikler belli olmasın diye ama artık oda işe yaramıyor baya açıldı hergün fön çekmemde çok zarar verdi saça asuman hanım da ekim düşünüyorum görüş ve tavsiyelerinizi bekliyorum

nofear114

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Ekime uygunmuyum
« Yanıtla #1 : 14 Nisan 2021, 15:55:51 »
Donör güzel gibi duruyor . Bayağı açılmış . Mevcut olanlar gidici gibi. Ekim yaptırsan bile mevcut saçları kaybedeceksin. Babanda amcanda dökülme durumu nedir ? Sanki nw6 ya gidecek gibi
İyiye iyi kötüye kötü der. Bağımsız yorumcu ..

Bu maskenin ardında etten fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var; ve fikirlere kurşun işlemez!” V for Johnny Sins

Krmks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #2 : 14 Nisan 2021, 16:08:21 »
İkisindede var zaten kellik genetik te nw5 6 gibiler ama çok erken başladı benimki vitamin değerlerim çok düşüktü Bi ara ozaman lar başladı devam etti hiç bu kadar açılacağını beklemiyordum sizce ekim yaptırmalımıyım başarılı olurmu ne kadar götürür beni
  • Yaşınız 24

mr_faruk

• Jr. Member
  • **
« Yanıtla #3 : 14 Nisan 2021, 22:52:45 »
Bence önce tedavi dene saç ekimi ikinci seçenek olsun.

Krmks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #4 : 14 Nisan 2021, 23:02:46 »
Ne tedavisi önerirsiniz
  • Yaşınız 24

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 15 Nisan 2021, 11:53:57 »
Saçlarını güçlendirmen saç ekimi düşünmen şu an için doğru olmaz çok incelmiş önce medikal tedavi olası bir ekimle dökülmen hızlanır saçların cansız olduğu için.
Global Moderator

Krmks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #6 : 15 Nisan 2021, 14:40:22 »
Anladım hintel bazıları da güçlenebilir diyor ekimle diğer saçlarında kafada kanlanma olacağı için 2 ay  b12 ve d3 vitamini kullandım eksevimli bunlar 1 kutu xpecia bitirdim şimdi biotin aldım 5000 solgar ın onu kullanmaya başladım kerozan aldım birde bunlar yeterli olurmu ne kadar takviye kullansanda ekimden başkası kurtarmaz gibi bu kafayı?
  • Yaşınız 24

Krmks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #7 : 15 Nisan 2021, 14:43:02 »
Bu arada asuman hanım la görüştüm 2 li 3lü greftlerin olduğunu 4000 greft çıkarabileceğini söyledi donördön ama biotin kullanmanı falan oda tavsiye etti
  • Yaşınız 24

Seriousblack

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #8 : 16 Nisan 2021, 00:36:13 »
Dostum yaşın genç mevcut saçları koruyabilmek ve güçlendirmek adına finasterid kullanman şart gibi görünüyor. Olası yan etkilerini izleyip sürece sen karar vermelisin.
Mutsuzsan saçlarını güçlendirip sac ekimini düşünebilirsin. Sonuçta mutlu olmak hayatta en önemli olgu.
Sac tipin ince ama donör yeterli gibi gördüm ben.
Ekim yaptıracağın yer icin, cok iyi araştırıp işini şansa birakma derim, ki ilerleyen yaşlarda donörünü gerekirse ikinci bir.ekim icin kullanabil.

Krmks

• Yeni üye
  • *
« Yanıtla #9 : 16 Nisan 2021, 03:44:22 »
Yorumlarınız için sağolsun 2 3 aydır eksik vitaminleri mi tamamladım finasa başladım yaklaşık 1.5 aydır 4/1 kullanıyorum asuman hanımda randevum var 23 nisanda ekim için gün yaklaştıkça heyecan artıyor açıkçası ekim yaptırıp olan saçlarıda korumaya çalışcam mecbur çünkü 1 senedir çok etkilemeye başladı beni psikolojik açıdan artık yapıp kurtulmak istiyorum hazır pandemi yasaklar falanda varken iyi olurmu ne diyorsunuz?
  • Yaşınız 24

Hairtransplant

• Hero Member
« Yanıtla #10 : 16 Nisan 2021, 11:26:02 »
Ekimle birlikte medikal tedaviye de başlamışsınız  zaten hayırlısı olsun.

Alpha

• Hero Member
« Yanıtla #11 : 17 Nisan 2021, 15:41:49 »
Yorumlarınız için sağolsun 2 3 aydır eksik vitaminleri mi tamamladım finasa başladım yaklaşık 1.5 aydır 4/1 kullanıyorum asuman hanımda randevum var 23 nisanda ekim için gün yaklaştıkça heyecan artıyor açıkçası ekim yaptırıp olan saçlarıda korumaya çalışcam mecbur çünkü 1 senedir çok etkilemeye başladı beni psikolojik açıdan artık yapıp kurtulmak istiyorum hazır pandemi yasaklar falanda varken iyi olurmu ne diyorsunuz?

|-onayisareti-|

Facebook Twitter Instagram