Gönderen Konu: vichy dercos şampuan sizce nasıl  (Okunma sayısı 5049 defa)

tudors

• Full Member
vichy dercos şampuan sizce nasıl
« : 14 Mayıs 2019, 18:40:26 »
şu ana kadar prozinc şampuan kullanıyordum arkadaşlar gayet memnundum ama çok kuruluk yapmaya başladı ,saçımda kepek problemi de var prozicten memnundum ama vichy dercosuda çok övüyorlar sizce geçiş yapayımmı ,kullananlar yorum yazarsa memnun olurum.

Madmax

• Yeni üye
  • *
Ynt: vichy dercos şampuan sizce nasıl
« Yanıtla #1 : 15 Mayıs 2019, 13:59:44 »
vichy dercos şampuanın kepeğe karşı etkili olan iki ayrı çeşidi bulunmaktadır.Vichy Dercos Shampoo Anti Dandruff Dry kepeğe Karşı Etkili Bakım Şampuanı Kuru saçlar için olanı,bir diğeride Vichy Dercos Kepeğe Karşı Etkili Bakım Şampuanı (Normal/Yağlı Saçlar İçin) bu ikisi arasında seçim yaparak saçınızın durumuna uygun olan şampuanı kullanmalısınız.
ayrıca Vichy Dercos Shampooing Energisant  Saç Dökülmesine Karşı Tamamlayıcı Şampuan,Vichy Dercos Anti-Pelliculaire Sensitive Hassas Ve Kaşıntılı Saç Derisi İçin Şampuan,Vichy Dercos Neogenic Shampoo Yoğunluk Ve Anında Hacim Sağlayan Şampuan ,Vichy Dercos Ultra Soothing Shampoo Normal to Oily Hair Hassas Saç Derisine Özel ,VICHY Dercos Oil Control Advanced Action gibi çeşitleri de bulunmaktadır.

mehmet9465

• Full Member
« Yanıtla #2 : 15 Mayıs 2019, 18:53:25 »
Arkadaslar sebamed günlük sampuan kullanıyorum ama bu ürünü tavsiye ettiler sizce nasıl bilgisi olan var mı

baldsetfree

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #3 : 16 Mayıs 2019, 02:21:31 »
ben geçen hafta vichy dercos kepeğe karşı etkili olanını aldım henüz iki sefer kullandım ilk kullanımı hoşuma gitti ama bir şey demek için erken deneyimlerimi sonra yazarım :)

hyperKel

• Hero Member
« Yanıtla #4 : 17 Mayıs 2019, 17:06:47 »
kepeğe karşı etkili bir şampuan ,bir head and shoulders kadar saçınızı önce kurutup sonra yağlandırmıyor mesela ,denemek isteyen kullansın bence pişman olmaz.

kelkaldım

• Sr. Member
  • Saç ekimi sonuçları
« Yanıtla #5 : 14 Haziran 2019, 18:43:55 »
ben geçen hafta vichy dercos kepeğe karşı etkili olanını aldım henüz iki sefer kullandım ilk kullanımı hoşuma gitti ama bir şey demek için erken deneyimlerimi sonra yazarım :)

nerdeyse 1 ay olmuş bu mesajı atalı şu an memnunmusun peki  :)

Facebook Twitter Instagram