Gönderen Konu: Mega Hair Trans 'tan Şikayetçiyim (sözde 4100 greft) 21/01/2018  (Okunma sayısı 17814 defa)

Hintell

• Admin
  • Global Moderator
  • Hero Member
  • saç ekimi sonuçları
Ynt: Mega Hair Trans 'tan Şikayetçiyim (sözde 4100 greft) 21/01/2018
« Yanıtla #121 : 11 Eylül 2019, 23:05:02 »
Hintell bu  g.. forumuda  yakar  demedi deme  ateşle   oynuyorsun 😁😁😁

Siz yapıyorsunuz ben naptım:)
Global Moderator

Don Vito Corleone

• Hero Member
  • kellerin morale ihtiyaci yoktur!
« Yanıtla #122 : 11 Eylül 2019, 23:26:04 »
kurunun yanında yaş da yanar😂😂

Don Vito Corleone

• Hero Member
« Yanıtla #123 : 11 Eylül 2019, 23:29:21 »
Yakarim   😂

Don Vito Corleone

• Hero Member

Karakutu

• Hero Member
Her şeyleri yalan dolan üzerine. Ücret iadesi için Gülten Ünveren e ihtarname yolladım. Adres yanlış diye ihtarname geri döndü. İnternet sitelerine koydukları adres yanlış adres. Zaten benim ekimi kendilerine ait olmayan bir yerde yaptılar. Orayı aradım Gülten hanımla görüşmek istiyorum dedim. Telefona çıkan Arkadaş Gülten hanım buraya bazen saç ekim işi olduğunda gelir dedi. Sizce bir insan İnternet sitesine neden yanlış adres yazar nasıl bir çekincesi varmı adresi yanlış yazıyor. Ama tabi benim ne kadar kararlı olduğumu bilmiyor bu şahıs. O ihtarname sana ulaşacak. Ücret iadesi yapmazsa da kendisi bilir ben dava mı açma ve hakkımı alma konusunda sonuna kadar uğraşacağım.
Yunus kardes senin yasadigin maduriyetin aynisini bende yasadim, iki kisi ekim yaptirdik ve 4000 kök ekildi dedi,onda biri bile cikmadi. Benimki sorunlu olsa belki benden veya kök kalitesinden diye düsünürüm ama diger arkadas daha beter oldu. Insan icine cikamayacak durumda. Ben baska bir yerde ekim yaptirip düzeltme yaptirdim. Ama diger arkadas ekim esnasindaki aci ve rezaletten sonra ikinci bir ekimi göze alamadi. Bende hukuki sürec devam ediyor maalesef bu sahte adres meselesi benide yakindan ilgilendiren bir durum. THH nin gönderdigi daveti savunma icin burda yok diye geri cevirdiler ve sonrada bize savunma hakki verilmedi diye mahkemeye itiraz ettiler. Sonra icra dairesinin gönderdigi ihtarnamede ayni sekilde geri dönmüs. THH ne yazdigim adres internetteki adreti, icra dairesine verdigim adrsete verdikleri garanti belgesindeki adres ,onuda ayni sekilde geri cevirmisler. Burda anlasiliyorki ya sahte adres yada bu tür resmi kagitlari bir sekilde geri gönderip yirtmaya calisiyorlar. Hem insanlarin sagligiyla hem piskolojisiyle hemde devletin resmi daireleriyle dalga geciyorlar.
Sizlerden ricam bunlarin gercek adresini bilenlerden burdan veya özelden bana ulasmalarini rica ediyorum. Yurt disinda oldugum icinde pes edecegimi zannediyor ama sonuna kadar gidecegim. Tek yapmamiz birbirimize destek olup bu kadinin gercek yüzünü mahkemelerde ortaya koymak bence. Detayini Sikayetvar  da anlattim(Ali) olarak. Adres konusunda sayfa yöneticisinden de ayriyeten yardim alabilecegimi düsünüyorum simdiden tesekkürler.
Yunus kardes sana mesaj attim ama hala cevap alamadim.

Kel123

• Hero Member
gördüğüm en başarısız ekim

Karakutu

• Hero Member
Vay vay vay kardeşim çok geçmiş olsun bu ne ekimi!! Aynen 30 sene önce pançlı ekimlere benzemiş! Kesinlikle dava açın bu merkeze ve şikayet edin , hele youtube da bakdın zaman bu megahair merkezine ödül falan da vermişler!! Ne kadar vicdansızlar bunlar!
O ödülü hangi kriterlere göre vermişler bir araştırma varmı acaba?. Kaç tane saç ekim merkezi yarışmaya girmiş veya müracat etmişte onların arasından birici olmuşlar bilen varmı?. Bence parayı basan ödül alıyor. Bir bilgisi olan varsa yazın buraya, bizde inanalım ve bilelim. Bunlara ödül ancak madur ettikleri insanlardan dolayı verilmeli ozaman birinciliği alırlar. Canlı yaşadım ,iki ay sonra burda inşallah bende konuyu açacağım. Şuan bekliyorum özel durumum nedeniyle resimleri görseniz ne yorumlar yazarsınız tahmin edebiliyorum. Şikayetvar da hikayem var. Adresleri bile sahte .Selamlar.

RAMO 01

• Sr. Member
Duyarlılığınız için ve başka insanların mağdur olmaması için zaman ayırıp bilgilendirme yaptığınız için, geçmiş olsun dilekleriniz için teşekkürler.
Geçmiş olsun bende ocak ayında saç ekimi yaptırdım istanbulda aynı senin gibi çok kötü bir çizgi çektiler 10 ay psikolojim bozuk gezdim seninkinden daha kötü sonra ankaradan şahin çelik ile görüştüm ve çizgimi mümkün olduğunca %95 oranında değiştirdi
« Son Düzenleme: 13 Ekim 2019, 10:25:12 Gönderen: SercanYlmz »

RAMO 01

• Sr. Member
Şimdiki çizgim olmaz diye birşey yok iyi bir merkez sökümde yapar düzeltmede benden söküm yapıldı

yns dgn

• Full Member
Şimdiki çizgim olmaz diye birşey yok iyi bir merkez sökümde yapar düzeltmede benden söküm yapıldı
Dostum ben birkaç yerle görüştüm söküm yapamayız dediler. Sen ne zaman yaptırdın 2. Ekimi. Sökülenlerden iz kaldı mı. Son durum nedir. Foto paylaşır mısın son durumu. Serdar Gökrem e düşünüyorum. Ama daha ekim için gün almadım. Kasım da düşünüyorum.

yns dgn

• Full Member
Tamam şahin çelik yazmışsın görmemişim. Biraz araştırayım. Ama biraz daha sürecin fotolarını atarsan sevinirim

Lion

• Sr. Member
Yeni ekiminiz hayırlı olsun ve çok geçmiş olsun Umarım arzu edilen sonucu yeni ekimle almış olursunuz.

Sonnyto

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Geçmiş olsun bende ocak ayında saç ekimi yaptırdım istanbulda aynı senin gibi çok kötü bir çizgi çektiler 10 ay psikolojim bozuk gezdim seninkinden daha kötü sonra ankaradan şahin çelik ile görüştüm ve çizgimi mümkün olduğunca %95 oranında değiştirdi
Yüzlerce defa saç ekmiş insanların, hala şöyle çizgi çekiyor olması akıl alır gibi değil. Şakasız diyorum 10 yaşındaki çocuğa 2-3 defa göster, bunlardan iyi ön çizgi yapar.

Cihandoğan

• Hero Member
Yüzlerce defa saç ekmiş insanların, hala şöyle çizgi çekiyor olması akıl alır gibi değil. Şakasız diyorum 10 yaşındaki çocuğa 2-3 defa göster, bunlardan iyi ön çizgi yapar.

Katılıyorum dostum ben de çok şaşırıyorum bu işi yapıp bu kadar yeteneksiz olmak o kadar deneyime rağmen çok şaşırtıcı

Facebook Twitter Instagram