Gönderen Konu: TRANSEST erkan vurala ektirdim çok pişmanım.dhi yöntemıyle kıme ektıreyımŞİKAYET  (Okunma sayısı 21070 defa)

Siddhartha

• Hero Member
Gecmis olsun dostum. Bu saatten sonra dovunmek yerine cozum odakli dusun. Ne yapip duzeltebilirsin ona odaklan.
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

karaca123

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Sagolasin.ben yandim baskalari yanmasin.transest erkan vural pismanliktir.kafam mahvoldu.telafi etmek yerine beni watsaptam engeleldiler.saç ekim açisina dikkat etmiyorlar.insan odakli bir isletme degildir hersey paranizi alana kadardir.sonuç 4 500 lira civari çope giden param,ziyan olmis mahvolmus bir kafa,ve hatalarini telafi etmek yerine beni engelleyen transest saç ekim merkezi

yilmazemirhan

• Jr. Member
  • **
Saçınız çok ince ve seyrek duruyor önceki işlem hiç olmamış

aslanoglu

• Full Member
arkadaşın bir kere senin ekim yaptırman doğru değilmiş. gerçi araba devrilmiş tekerleği gösteren çok olurmuş, üzüldüm senin adına

karaca123

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Onceki islemdede kotu ekmislerdi.sacı duz ekmeleri gerekirken saga dogru yatik bir sekilde saç ekimi ektiler.ondan ayri cikmayan yerlere yeniden sac ekmeye cagirdilar beni gittigimde sacimin yan tarafini mahvettiler.ters yonde dik açıyla sac ektiler.kafam mahvolmus durumda ,sorunu illettigimde hic ilgilenmeyip watsaptam engellediler beni.sac ektireceklere tavsiyem sakın transest saç ekim merkezine Erkan Vural adlı sahsa sac ektirmeyin belki ordan ayrilip baska ekim merkezinede gecmis olabilir.

LacOniC

• Jr. Member
  • **
Bunca maddi ve manevi uğraşın üzerine zor gelebilir ama protez düşünebilirsiniz. Maddi olarak karşılayabilirseniz çok da memnun kalırsınız. Protez 3000-5000 TL üstüne aylık 100 TL gibi bir bakımı var bildiğim. Birkaç yılda bir protezi yenilemek gerekiyor sanırım. Maddiyat kısmı burada devreye giriyor.  :-\
EKİM SÜRECİM
Serkan AYGIN | 2100 Greft DHI | 20.07.2020
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15211.0

Androjen Pataklayan

• Sr. Member
Bunca maddi ve manevi uğraşın üzerine zor gelebilir ama protez düşünebilirsiniz. Maddi olarak karşılayabilirseniz çok da memnun kalırsınız. Protez 3000-5000 TL üstüne aylık 100 TL gibi bir bakımı var bildiğim. Birkaç yılda bir protezi yenilemek gerekiyor sanırım. Maddiyat kısmı burada devreye giriyor.  :-\
Bizim protez firmaları gerçekten 3000-5000 TL arası mı satıyor cidden. En fazla 2500 lira olur bir saçın fiyatı.
Ketoral %2 Ketokonazol şampuan hafta da 3 gün

Avodart dutasterid 3 günde bir

Vichy Dercos Neogenic şampuan (Stemoxydine içeriyor) içine çam terebentin esansı

Bıraktıklarım:

Ketoral Krem

Vichy Dercos densi-solution set

LacOniC

• Jr. Member
  • **
Bizim protez firmaları gerçekten 3000-5000 TL arası mı satıyor cidden. En fazla 2500 lira olur bir saçın fiyatı.

İyi protezler 3000-6000 TL arası değişiyor diye okumuştum internette. Şimdi tekrar baktım da evet çoğu kaynakta bu fiyat aralığı verilmiş:

https://www.beyindll.com/protez-sac-yaptirirken-nelere-dikkat-edilmeli.html

https://sacekiminetwork.com/protez-sac-fiyatlari-2020-yapistirma-sac-fiyatlari/

https://www.olaymedya.com/haber/23531/protez-sac-nedir-protez-sac-hakkinda-bilmeniz-gerekenler.html

EKİM SÜRECİM
Serkan AYGIN | 2100 Greft DHI | 20.07.2020
https://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=15211.0

karaca123

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Kafamin yan tarafiyla tepenin kesistigi yerleri öne ekecegi yere dik aciyla ve ters yönde ekmis.boyle bir ekim sekli varmi yaa insan odakli bir isletme olmalari gerekirken sanki hayvana post diker gibi enseden aldigi grefleri acik olan bolgeye ters aciyla dikine yerlestirmisler.ustelik acık olan yeri kapatmayip sac olan yerlerede enseden aldigi greftleri bitirmek icin ekmisler.mahvoldu kafam duzelmiyorda ters aciyoa ekmis sacimin orasi ters yonde ve arasi ayrik duruyor enseden aldigi her greftde 2 li 3 lu sac vardi bu saclari ayirmadan o sekilde ekmis mahvoldu berbat oldu kafam

Siddhartha

• Hero Member
Kafamin yan tarafiyla tepenin kesistigi yerleri öne ekecegi yere dik aciyla ve ters yönde ekmis.boyle bir ekim sekli varmi yaa insan odakli bir isletme olmalari gerekirken sanki hayvana post diker gibi enseden aldigi grefleri acik olan bolgeye ters aciyla dikine yerlestirmisler.ustelik acık olan yeri kapatmayip sac olan yerlerede enseden aldigi greftleri bitirmek icin ekmisler.mahvoldu kafam duzelmiyorda ters aciyoa ekmis sacimin orasi ters yonde ve arasi ayrik duruyor enseden aldigi her greftde 2 li 3 lu sac vardi bu saclari ayirmadan o sekilde ekmis mahvoldu berbat oldu kafam
Greft ayrilmaz zaten dostum oyle ekilir. Bazi greftler tekli bazilari cokludur
Everybody needs somebody to love
Everybody needs somebody to hate

karaca123

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Anladim kafamin yan bolgesiyle ust bolgesinin kesistigi seyrek yere o çoklu greftleri ekmis.ustelikte önde dogru ekecegi yere dikine dogru ve ters açiyla ekmis.arası ayrık ve seyrek duruyor ektigi greftlerde bir ise yaramiyor dikine ekmis uzasa bile hicbir yeri kapatmiyor.enseden aldigi greftler bir an once bitsin diye elindeki greftleri hayvana post eker gibi rastgele oraya doldurmuş

Yolverin

• Jr. Member
  • **
Kafanı kazımalısın dostum

karaca123

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Transest saç ekim merkezi erkan vuralin mağduruyum diye kazıli kafayla gezmeye mahkummu olalim yani

karaca123

• Full Member
  • Saç ekimi sonuçları
Karın ve göğüs bolgemde bayagı kıl var.vücüttan kıl alıp ekim yapan isinin uzmani doktorlar yada merkezler hangileri.bilenler lutfen yazabilirmi isimlerini.

Facebook Twitter Instagram