Gönderen Konu: Sac ekimi sonrasi xpecia kullanimi hk  (Okunma sayısı 1809 defa)

Emre_70

• Full Member
Sac ekimi sonrasi xpecia kullanimi hk
« : 01 Haziran 2019, 21:06:40 »
Merhaba arkadaslar,
3 gun once ekim yaptiran biri olarak şok dökulmeleri engellemek icin bir öneriniz var mi? xpecia tablet kullanimi önerileri internette geziyor. Kendi hocam En az 1 ay bekleyelim der. Prp de  kullanicam

Sizin degerli yorumunuzu ögrenemek isterim.

robie_fowliver

• Hero Member
  • Saç ekimi sonuçları
Ynt: Sac ekimi sonrasi xpecia kullanimi hk
« Yanıtla #1 : 02 Haziran 2019, 01:17:29 »
Şok dökülme ekim tekniği, bunye refleksi ile alakalı hocam herhangi bir ilaç ile bunun önüne geçemezsiniz. Aslında ecnebiler shock loss a daha çok ekim yapılmayan bölgedeki geçici kayıp gözüyle bakıyor ki kafa derisinin yaşamış olduğu travma sonucu böyle bir durum oluşabilir.  Xpecia bir gıda takviyesi ve muhteviyatı olarak çok düşük bir dht bloker içeriyor. Doktorunuz nasıl tembihlemişse öyle kullanın ama şu aşamada herhangi bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum.

EMİNBEY

• Hero Member
« Yanıtla #2 : 02 Haziran 2019, 04:08:12 »
Dostum kısa zaman önce ekim yaptıran biri olarak söylüyorum, şok dökülme ekim yöntemi, kişinin bünyesi, ekim sıklığı gibi bir sürü nedeni var o yüzden şok dökülmeye takılma bence

onizuka eikichi

• Dr koray Erdoğan saç ekimi sonuçları
  • Hero Member
« Yanıtla #3 : 02 Haziran 2019, 04:12:17 »
Kullanılan takviyeler şok dökülme için değil, şok dökülme esnasında varolan saçlarınızın en az kayıpla atlatılması için kullanılıyor. Bu nedenle ekim yaptırmadan önce güçlü bir dönor ile ekime girmenin faydalı olacağı forumda söyleniyor. Bana göre saçları kalınlaştırmanın en etkili yolu finasterid. Yanetkilerini araştırarak doktorunuza finasteridi danışabilirsiniz.
Tavsiye/öneri isteyen arkadaşlar ben doktor değilim. Saç ekimi üzerine ya da plastik cerrahi konusunda hiçbir eğitimim yok. Ben de sizler gibi yaşadığım saç sorunun da edindiğim deneyimleri, yaptığım araştırmaları, denediğim ürünlerden nasıl sonuçlar aldığımı foruma aktarıyorum.

Facebook Twitter Instagram